30g Здрава Природна Минерална Мика Прав Diy За Сапун, Боја Сапун Colorant шминка сенки Сапун во Прав Бесплатен Превозот

30g Здрава Природна Минерална Мика Прав Diy За Сапун, Боја Сапун Colorant шминка сенки Сапун во Прав Бесплатен Превозот

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот


Напомена :
Оваа продавница се продаваат производи имаат гаранција за квалитет, сликите се земени за себе. Сега некои несакани бизнисмен украл мојата продавница слики, претендираат да бидат моите производи, се надевам на широка маса на купувачи да купат внимателно.
Производ Карактеристики :
Т тој мика во прав е еден вид на не метални минерали. Тоа се природни или синтетички мика снегулки како јадра,додека неговата површина е обложена со слој или наизменично обложени multilayer титаниум диоксид и други метални оксиди.Така ,исклучително убава бисер сјај и метален сјај излезе. Тоа е полу природните прав, има goodelasticity, цврстина, висока температура отпор, изолација, киселина и алкално отпорност, отпорност на корозија, силна лепливоста, е одличен додаток.
Може да се користи за :
Материјал За DIY : Шминка, Сапун, Сенки , Ноктите декорација, Сликарство и така натаму .
Тежина : 30g
Боја : 18 бои да се избере
Испорака :
Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот . Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 72 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.

Тип: Шминка Сет
Количина: 100
Состојка: Полу Природните
НЕТО-WT.: 30g
Број На Модел На: FJWJX02

Додатоци на производи

Лицето Шминка За Жените Црна Бамбус Јаглен Blackhead Смена Носот Длабоко Чистење Белење Маска Се Намали Порите Козметика Свеж Со попуст
Blackhead Pimple Акни Removeal Длабоко Чистење Црна Главата На Лицето Маска Blackhead Пора Ленти Blackhead Extractor Активиран Свеж
Blackhead Pimple Акни Removeal Длабоко Чистење Црна Главата На Лицето Маска Blackhead Пора Ленти Blackhead Extractor Активиран

Blackhead Pimple Акни Removeal Длабоко Чистење Црна Глава Кал Лицето Маска Blackhead Пора Ленти Blackhead Extractor Лицето За Нег

DEN 115.20
Focallure 8 Парчиња подарок Шминка Комплет Сите во Еден Шминка за Полнење за Подарок Лична Употреба, Вклучувајќи Сенки Кармин Свеж Со попуст
1 Козметички Сет 33Colors Сенката за Очи Шминка Палета Козметички Сенки Руменило Усна Сјај во Прав Шминка Поставите JAN14 Свеж Со попуст
FOCALLURE Нови 5Pcs Нови Жените Вредност Пакет Шминка Поставите Подарок Течни Eyeliner Око Лагер Пенкало Веѓа Молив Секси Кармин Свеж Со попуст
За Нега на кожата Pigskin Колаген Хранлива Маска / Газирани Меур Глина Маска 100g Свеж Со попуст
За Нега на кожата Pigskin Колаген Хранлива Маска / Газирани Меур Глина Маска 100g

Употреба метод 01 Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.Нашата цел е да се

DEN 214.00 314.40
50pcs 26mm/36mm Круг Железо Сенки Пан,DIY Вашиот Сенки ,Празни Clamshell Може да се Одржи На Нашата Магнетни Палета Сенки Цврсто Свеж Со попуст
Висок Квалитет шминка за полнење,Мода козметички сет,Mosituizer Lipgloss,Водоотпорен Маскара,Око молив,Усна молив,Исток да се Свеж Со попуст
5Pc/Set Нерѓосувачки Челик Blemish Whiteheadband Blackhead Дојде направи Акни Extractor Смена Алатка Игли Pimple Комплет Шминка Свеж Со попуст
5Pc/Set Нерѓосувачки Челик Blemish Whiteheadband Blackhead Дојде направи Акни Extractor Смена Алатка Игли Pimple Комплет Шминка

3)Обично ние ќе се прогласи минималната вредност tp се избегне царина Поради во различни земји, не може да

DEN 95.00 172.32
15 Бои Контура Палета Лицето Крем Шминка Concealer Палета & Сунѓерот Козметички Издувам Шминка Постави Алатка Топла Продажба Свеж Со попуст
Силиконски Enemator Enema Ректален Шприц Вагинален Почиста Туш Аналниот Свеж Со попуст
Силиконски Enemator Enema Ректален Шприц Вагинален Почиста Туш Аналниот

Опис : Производ ФункцијаЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница! Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок к

DEN 43.00 48.00
X7x65x125 ipl светилка xenon arc светилка светилки ipl shr ласерски elight xenon светилка manufactory xenon краток лак светилка Свеж
X7x65x125 ipl светилка xenon arc светилка светилки ipl shr ласерски elight xenon светилка manufactory xenon краток лак светилка

ipl светилка xenon arc светилка светилки ipl shr ласерски elight xenon светилка manufactory xenon краток лак светилкаевтини xen

DEN 2880.00
NAVINA година Нови Eyelash Виткање Perming Curler Лажни Eyelash maquiagem Бран Лосион Око Род Лепак Поставите ПЕРМ Комплет Свеж Со попуст
NAVINA година Нови Eyelash Виткање Perming Curler Лажни Eyelash maquiagem Бран Лосион Око Род Лепак Поставите ПЕРМ Комплет

Главна состојка : thioglycolic киселина Погодна за девојки кои сакаат да имаат убави и претрупан трепките Спе

DEN 431.52
Бришејќи Дрвени Стапчиња Тело Отстранување на Влакна Стапови Восок Шанса Стапчиња за Еднократна употреба може да dropshiping Свеж Со попуст