Во Акции На Оригиналниот Xiaomi Bluetooth Слушалка Младите Издание Слушалки Безжична Bluetooth 4.1 Во Уво Слушалки За Мобилен Телефон

Во Акции На Оригиналниот Xiaomi Bluetooth Слушалка Младите Издание Слушалки Безжична Bluetooth 4.1 Во Уво Слушалки За Мобилен

31 %

DEN 627.00

DEN 909.12

Свеж

Во магацинот


Да се купи Оригинал Xiaomi VR Кутија, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Да се купи Оригинал Xiaomi Mijia Smart IP Камера, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Во Акции На Оригиналниот Xiaomi Bluetooth Слушалка Младите Издание Слушалки Безжична Bluetooth 4.1 Слушалка За Мобилен Телефон
Боја : Бела , Црна Број на Модел : Xiaomi MI bluetooth слушалки младите Стил : Во Уво Приклучок Тип : Безжичните Фреквенција Одговор Опсег : 20-20000 Hz Со Микрофон : Да Отпор : 32Ω Безжична Тип : Bluetooth Bluetooth : 4.1 верзија безжичен опсег : 10m Bluetooth протокол : HFP/A2 DP/HSP/AVRCP Нето тежина : 6.5 g Големина : 5.6 X1.0 X0.8 см Bluetooth Чип : CSR8610
Да се купи Оригинал Xiaomi Mi бенд 2, ве молиме кликнете подолу на сликата :
Да се купи Оригинал Xiaomi Спорт Bluetooth Слушалка, ве молиме кликнете подолу на сликата :

Функција: Спорт,За iPod,За Мобилен Телефон
Линија Должина: Никој
Безжичен: Yes
Водоотпорен: No
Поддршка Apt-x: No
Поддршка За Мемориска Картичка: No
Конектори: Никој
Стил: Во Уво
Отпорот: 32Ω
Контрола На Јачина На Звук: Yes
Приклучок Тип: Безжичната
Со Микрофон: Yes
Активен Бучава Отказ: Yes
Зачестеност Одговор Опсег: 20-20000Hz
Vocalism Принцип: Динамичен
комуникација: Безжичната
Контрола На Копчето: No
Поддршка СТАН: No
Безжична Тип: Bluetooth
Чувствителност: 101dB
Бренд Име: xiaomi
Број На Модел На: Xiaomi Bluetooth Слушалка Младите Издание
Bluetooth протокол: HFP/A2DP/HSP/AVRCP
Комуникацијата на далечина: 10 m
Bluetooth спецификацијата: Верзија V4.1 Bluetooth

Додатоци на производи

ПОПОВА Шарени Најдобри Слушалки Безжична Bluetooth 4.0 Слушалки Вграден Микрофон Мека Earmuffs Спорт Слушалки Стерео Звукот Свеж Со попуст
Оригиналниот Langsdom JM21 JM26 Слушалки со Микрофон Супер Бас Слушалка Слушалки За iphone 6 6s xiaomi слушалка за паметен Телефон Свеж Со попуст
2018 Најдобра Оригинална Bingle B616 Мултифункционален стерео Безжична со Микрофон FM Радио за MP3 PC TV Audio Слушалки Слушалките Свеж Со попуст
ZAPET Bluetooth Слушалки Безжични Слушалки Спортски Работи Слушалки со помошен Кабел Стерео HD Микрофон за iphone xiaomi паметен Свеж Со попуст
Marsnaska Про Меки Силиконски Уво Приклучоци Уво Заштита За Звучна Изолација Анти Бучава ' Рчењето Спиење За Патување Редукција Свеж Со попуст
PIZEN BT40 mmcx bluetooth интерфејс кабел за shure se215 se846 se535 кабел и за ie80 ie8 поправка слушалки звучници со кабел Свеж
PIZEN BT40 mmcx bluetooth интерфејс кабел за shure se215 se846 se535 кабел и за ie80 ie8 поправка слушалки звучници со кабел

Paragon recommen предмети : padear за kz zs6 kz zs5 kzzs3 kz zsr kz zst надградба 0.75 мм bluetooth wire кабел за xiaomi слушалки слушалкаPIZEN Bi

DEN 959.04
ПОПОВА L-660 Оригинални bluetooth слушалки со микрофон безжична bluetooth слушалки за Iphone, Samsung Xiaomi приклучок за слушалки Свеж Со попуст
М&J 12 Часа Изведба Безжична Bluetooth Слушалки Neckband Спорт Стерео Водоотпорен Магнетни Со Микрофон Слушалка За iphone xiaomi Свеж Со попуст
безжични слушалки со Bluetooth слушалки и слушалки за девојки samsung спорт и SD картичката со микрофон HIFI стерео приклучок Свеж Со попуст
Метал Бас Слушалки На Уво 3,5 мм Слушалка за Телефон Стерео Бас Жичен Слушалки Со Микрофон за Samsung Xiaomi Huawei Видиме Свеж Со попуст
Оригиналниот YINCROW X6 3,5 мм Во уво Слушалки рамна Глава Earbuds Професионални Треска HIFI Слушалка Без Микрофон За iphone Свеж Со попуст
SAMSUNG HM1200 Bluetooth Слушалки со Микрофон Црна Во уво Безжична Стерео Бизнис Слушалки со Bluetooth 3.0 Службен Вистински Свеж Со попуст
SAMSUNG HM1200 Bluetooth Слушалки со Микрофон Црна Во уво Безжична Стерео Бизнис Слушалки со Bluetooth 3.0 Службен Вистински

SAMSUNG HM1200 Bluetooth Слушалки со Микрофон Црна Во уво Безжична Стерео Бизнис Слушалки со Bluetooth 3.0 Службен Висти

DEN 648.00 981.12
ZUCZUG НОВИ Shoelaces Стерео Слушалка Метал Бас Слушалки Слушалките за Музика Earpieces со Микрофон за Xiaomi Спорт приклучок Свеж Со попуст
Безжичните Слушалки за телефон Стерео Bluetooth Heaphone Слушалка Слободни раце Слушалки Со Микрофон За Android, IOS iPhone, Свеж Со попуст
Безжичните Слушалки за телефон Стерео Bluetooth Heaphone Слушалка Слободни раце Слушалки Со Микрофон За Android, IOS iPhone,

НИ купувачот може да одберете превозот од сад.Ние ќе брод парцела од нашите НИ склад.Тоа ќе ве однесе око

DEN 856.00 1007.52
Моно Анти-Зрачење Слушалка Универзална Слушалка Воздух Цевка 3,5 мм Анти-Зрачење Слушалка Слушалки Парфем Глупак Слушалки Свеж Со попуст
Универзална Bluetooth 3.0 Безжична Професионални Гејмерски Слушалки Слушалки Играч за PS3 КОМПЈУТЕР Со Mircophone Паметни Телефони, Свеж Со попуст