1 Парче Хинап Дрво Сос Јадење Круг Мини Чоколадо Боја Coasters 12*1.5 cm рачно изработени Садови Плоча

1 Парче Хинап Дрво Сос Јадење Круг Мини Чоколадо Боја Coasters 12*1.5 cm рачно изработени Садови Плоча

DEN 287.52

Свеж

Во магацинот


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!
Материјал : Дрво Бои : Чоколадо Големина : 12*1.5 CM Она што може да се добијат : 1 Парче Јадење Одржување
Нови дрва или не се користи за долго време е во sleepping држава.
Треба да се измијат со млака вода, избришете го со мека крпа,и потоа можете да ја користите.
Забелешка за користење на дрво
1 Забранува користење на микробранова печка, забрана на топлина или покрај шпоретот.
2 не Може да се стави во дезинфекција кабинет за дезинфекција, можат да бидат ставени во озонската обвивка на дезинфекција кабинет .
3 не Може да Изложеност ниту пак натопете ја во врела вода.

боја: Чоколадо
Лист Големина:
Dinnerware Тип: Јадења & Плочи
сертификација: CIQ
Шаблон Тип: Цврста
Количина: 1
Техника: Handpainted
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Материјал: Дрво
Обликот: Круг
Бренд Име: Убавина И Смешни
Плоча Тип: плоча јадење

Додатоци на производи

1lot/24 компјутери луксузни црна позлатен dinnerware поставува добра полски челик вечера ножеви предници лажици прибор за јадење Свеж Со попуст
Партија мода декорација плочи ограничен прстен/накит складирање кутија свадба sweety табела decors 1pc/многу Свеж Со попуст
Партија мода декорација плочи ограничен прстен/накит складирање кутија свадба sweety табела decors 1pc/многу

Објектот Партија мода декорација плочи ограничен прстен / накит складирање кутија свадба sweety табела decor

DEN 679.00 679.20
Природни Дрвени Садови Dinnerware Поставува Сад Деца Вечера Услуга На Големо Фабрика За Директна Продажба Свеж Со попуст
Природни Дрвени Садови Dinnerware Поставува Сад Деца Вечера Услуга На Големо Фабрика За Директна Продажба

Природни Дрвени Садови Dinnerware Поставува Лажица Стапчиња За Јадење Сад Деца Вечера Услуга На Големо Фабр

DEN 626.00 963.84
Пеперутка Злато Пломба Европската Попладне Црн Чај Керамички Коска Кина Порцелански Садови Кафе Чај Фах Чинијата Плоча Јадење Свеж Со попуст
350ml Правоаголник отпорни на топлина стакло запечатување зачувување кутија за храна контејнер 15*10*5cm бесплатен превозот Свеж Со попуст
Дрвени Служат Коцки за Забава/Хотел/Home Вечера Плоча Јадење, Садови Гума Дрвен Послужавник за Закуски Овошје Млеко Круг Suqare Свеж Со попуст
4Pcs/set KAYA Златна Врвот Guality 18/8(304) не ' Рѓосувачки Челик Црна Бифтек Нож Вилушка Партија Прибор за јадење Dinnerware Свеж Со попуст
4Pcs/set KAYA Златна Врвот Guality 18/8(304) не ' Рѓосувачки Челик Црна Бифтек Нож Вилушка Партија Прибор за јадење Dinnerware

Име : KAYA Вечера поставите 4pcs Материјал : Храна Одделение 18 / 8 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Црна / Златнио

DEN 686.00 980.64
Креативни се справи со Појадок Житни Сад Порцелански Појадок Сад Ориз Сад Десерт Мултифункционален Печени Пудинг Првенство Сет Свеж Со попуст
Прекрасна креативен дизајн керамички сад Цртан филм Овошје Ужина Сос Децата се Хранат Храната Сад Во супа, Салата глупак Боул Свеж Со попуст
Ново Бебе Бебе Бебе Хранење Години Играчка Сад Јадења за Деца, Момчиња, Девојки Не се Истури Доказ Универзална Ротирате Храна, Свеж Со попуст
Кралската Виолетова 18/8 Нерѓосувачки Челик Dinnerware Постави Вечера Ножеви Предници Лажичка Прибор За Јадење Dinning Поставува Свеж Со попуст
24pcs Западен Луксузни Црното Злато Прибор за јадење Поставен 18/10 Нерѓосувачки Челик Мраз Вечера Ножеви Предници Ресторан Свеж Со попуст
4 Клетки Helath Пластични Бенто Ручек Кутија Сет Садови за Храна Контејнер Микробранова Училиштето Ручек Кутии Под-мрежа Дизајн Свеж Со попуст
2017 RHS понуда IJOY зенит Maxo силикони случај на Големо 510 подебели кожата IJOY MAXO Зенит Кутија Современи ecig силикони Свеж
4pcs Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен на Виножитото Злато Сребро Позлатен Dinnerware Вилушка Нож Свадба Хотел Западен Свеж Со попуст