оригинални xiaomi Mi Бенд 2 smart Wristband Хривнија Miband2 + Smart отчукувањата на Срцето Фитнес Touchpad пад на превозот

оригинални xiaomi Mi Бенд 2 smart Wristband Хривнија Miband2 + Smart отчукувањата на Срцето Фитнес Touchpad пад на превозот

DEN 1439.52

Свеж

Во магацинот


100% оригинални xiaomi Mi Бенд 2 Miband2 smart Wristband + отчукувањата на Срцето Следи OLED Екран Touchpad + мало поле
Спецификација :
1. Фитнес тракер, pedometer , отчукувањата на срцето мониторинг , спиење tracker , Порака за Потсетување,Повик Потсетник
2. Капацитетот на батеријата : 70m Ah
3. Време во мирување : 20 дена
4. Тежина : 7.0 g
5. Водоотпорен ниво : IP67
6. 0.42 инчи OLED дисплеј
7. Дијалогот 2 генерација Bluetooth чип (Bluetooth 4.0 РАНЛИВИТЕ)
8. Ултра-ниска моќност accelerometers и оптички сензор кардиовертер
9. Wristband должина : 235 mm Прилагодлива Должина : 155-210 mm
10. Материјал : термопластични elastomers, алуминиум
Компатибилен Минимални Услови :
1.Бара Bluetooth 4.0.
2.Компатибилен со Mi 3, Redmi Забелешка 4 G, или било кој уред со Андроид 4.4 и погоре.
3.Компатибилен со модели на i Phone 4s и над кои што работат на i OS 7.0 и погоре.
Работа со IOS 7.0 или над систем , како што се i Phone 4s / 5 / 5в / 5s / 6/6 Плус / 6s / 6s Плус / SE.
За smart го отклучите карактеристики :
1.Xiaomi (MIUI 6 и погоре) : Mi2/2 S/2 A, Mi3, Mi4, Ми Забелешка, Mi4 C, Redmi 1 S, Redmi 2/2 A, Redmi Забелешка, Redmi Note2 Note3,
xiaomi MI5 4 S XIAOMI MAX
2.Answer : ___________________________ Note : Mi Бендот телефон отклучување функција бара паметни телефони со MIUI или Андроид 5.0 и погоре.
Користејќи Информации :
1. НЕ носете бендот кога ќе се пливање или нуркање.
2. Полнење на бенд со професионален апарат (5 V/1А) или компјутер со USB порта.
3. Преземете и инсталирате официјална верзија на Mifit V2.1.7. преку линкот :
http : m.app.mi.com/detail/68548
НЕ инсталирајте го Mifit во Google Play Продавница.
4. Отчукувањата на срцето монитор е валидна во состојба на задржи уште на вашата рака и телото.
НЕ се измери вашиот отчукувањата на срцето, кога ќе се прави спортот.
5. Имајте други бендови (како што се Miband 1 S и 1А) оддалеченост од Miband 2 кога ќе tring за да се спарите со телефонот,
во спротивно, тоа може да предизвика unsucessful paring.
6. Ве молиме контактирајте не директно, наместо на отворените спорови кога ќе се соочи со проблем, ние ќе го реши тоа за вас.
Пакување листа :
1* Ми бенд чип
1* Wriststrap
1* Полнење кабел
1* Кинески упатство
1*xiaomi мало поле

Функција: Одговорите На Повик,Passometer,Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Бренд Име: xiaomi
Јазик: Француски,Италијански,Руски,Шпански,Полски,Португалски,Англиски,Германски
Екран На Допир: Yes
Стил: Спорт
Бендот Кој Се Одвојува: Yes
Екран Тип: Боја LCD
Апликацијата Возрасна Група: Возрасни
водоотпорен одделение: животот водоотпорен
бендот материјал : Силика
Компатибилност: Сите Компатибилен
Модел: xiaomi Wristband 2
Екран Стил: Правоаголникот/Плоштад-форма

Додатоци на производи

за fitbit полнење 2 види рака бендот Силикон watchband замена види бенд За Fitbit charge2 хривнија smart wristbands Свеж Со попуст
за fitbit полнење 2 види рака бендот Силикон watchband замена види бенд За Fitbit charge2 хривнија smart wristbands

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет Лесно да се прилагоди на должината да се вклопи во вашиот з

DEN 81.00 122.40
За Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија Рака Шарени Рака Wristband Замена Smart Бенд Додатоци За xiomi Ми MiBand 2 Силикони Свеж Со попуст
За Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија Рака Шарени Рака Wristband Замена Smart Бенд Додатоци За xiomi Ми MiBand 2 Силикони

ѕвездаЗа Xiaomi Mi Бенд 2 Хривнија Рака Miband 2 Шарени Рака Wristband Замена Smart Бенд Додатоци За xiomi Ми Бенд 2 Силико

DEN 60.00 74.88
OOTDTY Силикони Зглоб Бенд Рака Метал Хривнија Тока Замена За DZ09 Smart Watch Свеж Со попуст
OOTDTY Силикони Зглоб Бенд Рака Метал Хривнија Тока Замена За DZ09 Smart Watch

Силиконски Зглоб Бенд Рака Метал Хривнија Тока Замена За DZ09 Smart WatchОпис : Карактеристики : 100% сосема нов и

DEN 58.00 75.36
Fistar 26 22mm Замена Силикони Види Рака Wristband За Garmin D2 Чарли Garmin Потекло Mk1 GPS Спорт Smartwatch Свеж
Fistar 26 22mm Замена Силикони Види Рака Wristband За Garmin D2 Чарли Garmin Потекло Mk1 GPS Спорт Smartwatch

Fistar 26 MM 22 MM Замена Силикони Види Рака Wristband За Garmin Fenix 5 X 5 D2 Чарли Garmin Потекло Mk1 GPS Спорт SmartwatchКарактеристи

DEN 415.68
3pcs Анти-Експлозија Мека TPU Ултра HD Јасно Заштитна Фолија Guard За Samsung Опрема Собере 2 Fit2 R360 Full Screen Protector Свеж
3pcs Анти-Експлозија Мека TPU Ултра HD Јасно Заштитна Фолија Guard За Samsung Опрема Собере 2 Fit2 R360 Full Screen Protector

Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок

DEN 95.52
За Fitbit Полнење HR Замена Види Рака Силикони Watchband за Fitbit Полнење HR Активност Tracker Метал Тока Зглоб Бенд Свеж Со попуст
За Fitbit Полнење HR Замена Види Рака Силикони Watchband за Fitbit Полнење HR Активност Tracker Метал Тока Зглоб Бенд

За Fitbit Полнење HR Замена Види Рака Силикони Watchband за Fitbit Полнење HR Активност Tracker Метал Тока Зглоб БендКар

DEN 147.84
2 парчиња Мека TPU Јасно Заштитна Фолија Guard За Garmin Fenix 5/5S/5X Fenix5x SmartWatch Full Screen Protector Капак (Не Стакло) Свеж
2 парчиња Мека TPU Јасно Заштитна Фолија Guard За Garmin Fenix 5/5S/5X Fenix5x SmartWatch Full Screen Protector Капак (Не Стакло)

Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза Нормално, Тоа Трае 730 Дена За Пристигнување Со Авион Mai

DEN 85.92
Smart watch Bluetooth, водоотпорен, спортот, поддршка Andrews IOS pedometer снимање рекордер QQ Жена Хривнија Smartwatch Свеж Со попуст
Smart watch Bluetooth, водоотпорен, спортот, поддршка Andrews IOS pedometer снимање рекордер QQ Жена Хривнија Smartwatch

превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштен

DEN 5241.00 6239.04
Smarcent G20 ЕКГ Реално време следење на Крвниот притисок и отчукувањата на Срцето спорт Smart Фитнес Хривнија види интелигентни Свеж Со попуст
1m Податоци и Полнење преку USB Кабел Smartwatch Полнење Кабелот За Garmin fenix 5 5S 5X forerunner935/ Пристап S60 D2 Чарли Свеж Со попуст
1m Податоци и Полнење преку USB Кабел Smartwatch Полнење Кабелот За Garmin fenix 5 5S 5X forerunner935/ Пристап S60 D2 Чарли

Карактеристики : Компактен и лесен Дизајн, лесно да се носат со.Моќ за заштита коло вклучени.Спецификаци

DEN 432.00 540.00
Cawono EX18 5ATM Водоотпорен Smart Watch Pedometer Tracker Повик потсетник Bluetooth 4.0 рачен часовник SmartWatch за Android Свеж Со попуст
Cawono EX18 5ATM Водоотпорен Smart Watch Pedometer Tracker Повик потсетник Bluetooth 4.0 рачен часовник SmartWatch за Android

Карактеристики : Професионални Водоотпорен : Отпорен на Вода 5 банкомат или 50 m, Погодни за пливање, бела

DEN 864.00 1199.52
2017 KW18 Bluetooth Smart Watch Heart Rate Монитор Поддршка Sim картичка види телефон 1.3 инчен AMOLED Круг Екран 2G За Android Свеж
2017 KW18 Bluetooth Smart Watch Heart Rate Монитор Поддршка Sim картичка види телефон 1.3 инчен AMOLED Круг Екран 2G За Android

2017 KW18 Bluetooth Smart Watch Heart Rate Монитор Поддршка Sim картичкавиди телефон 1.3 инчен AMOLED Круг Екран 2 G За Android и IOSКар

DEN 2351.52
Watchband Smart Watch Smart Часовник Бендови Замена Мажите се Види Спортски Силикони Хривнија Рака Бенд За Fitbit Полнење 2 Свеж Со попуст
Црна USB Полнач за Податоци Полнењето Кабел 1m за Garmin fenix 5 5S 5X Forerunner 935 Smart Watch Компактен и лесен Дизајн Свеж Со попуст
Црна USB Полнач за Податоци Полнењето Кабел 1m за Garmin fenix 5 5S 5X Forerunner 935 Smart Watch Компактен и лесен Дизајн

Црна USB Полнач за Податоци Полнењето Кабел 1m за Garmin fenix 5 5 S 5 X Forerunner 935 Smart Watch Компактен и лесен ДизајнКара

DEN 385.00 527.04
2018 Y21 Деца GPS Smart Watch Со Фенерче Бебе Види 1.44 инчен СОС Повик Локација Уред Tracker за Дете Безбедно часовници Свеж Со попуст
2018 Y21 Деца GPS Smart Watch Со Фенерче Бебе Види 1.44 инчен СОС Повик Локација Уред Tracker за Дете Безбедно часовници

19SIM Картичка2 G интернет2 G интернет2 G интернет2 G интернет3 G интернетЕкранот1.Прецизното позиционирање3.Dow

DEN 662.00 662.40
Ultra HD Јасно Заштитна Фолија Guard За Garmin Fenix 5/5s Fenix5 Fenix5S Види Зајакнато Калено Стакло Екран Заштитник Маска Свеж
Силиконски Спортски Smart Wristbands Врвка на Држачот за Замена Случај со Нерѓосувачки Челик Тока за fitbit flex 2 flex2 Smartwatch Свеж Со попуст