JINAO Златна Боја Галвански Хип Хоп Заби Grillz Капи Врвот и Дното Скара Поставите Божиќ Партија вампир заби+ 2 ДОПОЛНИТЕЛНИ Калапи Барови

JINAO Златна Боја Галвански Хип Хоп Заби Grillz Капи Врвот и Дното Скара Поставите Божиќ Партија вампир заби+ 2 ДОПОЛНИТЕЛНИ

20 %

DEN 322.00

DEN 402.72

Свеж

Во магацинот


JINAO НОВИ Grillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Бренд вовед
JINAO е нашата ексклузивно и ние се специјализираат во мода и добар квалитет на производите. Имаме за цел да обезбеди на нашите клиенти со квалитетни производи и најдобра услуга.
JINAO-Гаранција
1. Производи се продаваат во нова состојба
2. Ние ќе останеме во контакт со вас пред и по купувањето.
3. Ако примите стоки и не се задоволни со нашите производи, ние вети на 90-ден гаранција.
По продажба на услуги
Ние ќе останеме во контакт со вас пред и по купувањето. Ако имате било каков проблем, ве молиме да ни оставите порака. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа.
ХИП=Злато grillz+Златен ѓердан само 9.9$!!!!!! што ќе биде Гангстер Рапер!!!
Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип Хоп Grillz врвот и дното сет со нова и подобрена силикони фитинг парче за дополнителна удобност. Оваа решетка е изградена од висок квалитет солидна месинг основни и силно позлатен родиум крај да им даде на оваа решетка брилијантен сјај. Секој висок квалитет на лажни дијамант е страна залепени во хип grillz за максимална bling. Секој решетката може да ги собере сите заби, без разлика колку се директно или искривени на вашите заби е. Благодарение на нашите специјални фитинг парче нема мувла потребно. Лесно да се следат инструкциите се вклучени да носат вашата уста grillz во минути! Добрата работа во врска со овие скари е дека тие се отстранува и можете да го носат на скара или да го отстраните лесно. Grillz дојде во убава кутија за чување во. **Напомена** Овие grillz се наменети за декорација и забава цел само. На grillz не се наменети за исхрана. Овие производи се продаваат како што е, без гаранции од било каков вид. Поради природата на овој производ, не се враќа, или размена се е дозволено, па ве молиме да се свесни за тоа пред да ги нарачате. Ние нема да бидат одговорни за било какви штети од било кој вид кои произлегуваат од употребата на овие grillz вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на инцидентни, казнени или случајни штети. Една Големина Одговара на Сите - Одговара За Било Устата Големина, Дури и Скршените Заби Вклучува променливи во големина на Силиконски Калапи Барови За Сопствени Фитинг Вклучува 2 Калапи Барови Инструкции Се Вклучени за Лесно Калапи за неколку Минути Премиум 14k Злато позлатен grillz

Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Скелетот
Телото Накит Тип: Grillz, Стоматолошки Скари
Бренд Име: jinao
Материјал: Метал
Стил: Хип/Рок
Метали Тип: Бакар
Број На Модел На: G-001

Додатоци на производи

Повратни информации на Клиентите ~ 30Pcs/Многу Микс Случаен 30 Стилови Стакло Rhinestones + Застаклување + Алуминиумски Приврзоци Свеж Со попуст
10 Парчиња 20mm Cabochon База на Коса и Чешел Празно 3 Бои Позлатен Гроздобер Diy Коса Додатоци Свеж Со попуст
10 Парчиња 20mm Cabochon База на Коса и Чешел Празно 3 Бои Позлатен Гроздобер Diy Коса Додатоци

Точка ИМЕ : 10 Парчиња 20mm Cabochon База на Коса и Чешел Празно 3 Бои Позлатен Гроздобер Diy Коса Додатоци Матери

DEN 380.00 421.92
MeMolissa Класичен Злато Плоштадот Cufflinks Masonic Freemasonry Мир Mens Кошула Додатоци За Mens Партија Подарок Трговија На Свеж Со попуст
MeMolissa Класичен Злато Плоштадот Cufflinks Masonic Freemasonry Мир Mens Кошула Додатоци За Mens Партија Подарок Трговија На

Име : Me Molissa Класичен Злато Плоштадот Cufflinks Masonic Freemasonry Мир Mens Кошула Додатоци За Mens Партија Подарок Тргов

DEN 129.00 179.52
Multicolor Камења, Накит Поставите 925 Сребрен Шалче Обетки Прстен Ѓердан Pendant За Жените Бесплатен Превозот И Подарок Кутија Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА/Многу Креативни Кожа Црвена Роза Брадавица Пирсинг Mamilo Секси Брадавица Прстени Жените Бар Прстени Тело Накит Pircing Свеж Со попуст
1pc Симпатична Цртан филм Животинско & Авокадо Мајмун Праска Боровинки Метал Lapel Иглички Тешко Глеѓ Pin Симпатична Значка Свеж Со попуст
2 парчиња Мажи Жени Унисекс 83 Заби Метал Косата на Главата Обрачот Додатоци Спортски Headband Свеж
2 парчиња Мажи Жени Унисекс 83 Заби Метал Косата на Главата Обрачот Додатоци Спортски Headband

Спецификации : Забите на бендот помогне да зафат на косата цврсто во место.Чувајте ја вашата коса далеку

DEN 38.40
LASPERAL Нерѓосувачки Челик Месечината Шарм За Накит Одлуки Суспензија Шарм За рачно изработени Хривнија DIY Додатоци За Накит Свеж Со попуст
Timlee X195 Нови Масло Капка Симпатична Кактус Садови Орхидеи Метал Brooch Иглички Копчето Иглички Девојка Фармерки Торба Декорација Свеж Со попуст