1 сетови 6 модели Германски DT06/DT04 2/3/4/6/8/12 Pin Мотор/Менувачот водоотпорен електрични U-барел Crimper терминали 1060-16-0122

1 сетови 6 модели Германски DT06/DT04 2/3/4/6/8/12 Pin Мотор/Менувачот водоотпорен електрични U-барел Crimper терминали 1060-16-0122

DEN 624.00

Свеж

Во магацинот


Опис :
Боја : Сива
1 X DT06-2 S DT06-3 S DT06-4 S DT06-6 S DT06-8 S DT06-12 S Женски конектор за домување
1 X DT04-2 P DT04-3 P DT04-4 P DT04-6 P DT04-8 P DT04-12 P машки конектор за домување
35 X Женски терминали
35 X Машки терминали
12 X Времето Фоки
ИНДИВИДУАЛНИ ГЕРМАНСКИ ДЕЛОВИ.
ТЕРМИНАЛИ
100 U-БАРЕЛ ЖЕНСКИ ТЕРМИНАЛ
1062-16-0122
100 U-БАРЕЛ МАШКИ ТЕРМИНАЛ
1060-16-0122
50 U-БАРЕЛ ЖЕНСКИ ТЕРМИНАЛ
1062-16-0122
50 U-БАРЕЛ МАШКИ ТЕРМИНАЛ
1060-16-0122
30 У-БАРЕЛ ЖЕНСКИ ТЕРМИНАЛ
1062-16-0122
30 У-БАРЕЛ МАШКИ ТЕРМИНАЛ
1060-16-0122
15 U-БАРЕЛ ЖЕНСКИ ТЕРМИНАЛ
1062-16-0122
15 U-БАРЕЛ МАШКИ ТЕРМИНАЛ
1060-16-0122
100 СОЛИДНА ЖЕНСКИ ТЕРМИНАЛИ
0462-201-16141
100 СОЛИДНА МАШКИ ТЕРМИНАЛИ
0460-202-16141
50 СОЛИДНА ЖЕНСКИ ТЕРМИНАЛИ
0462-201-16141
50 СОЛИДНА МАШКИ ТЕРМИНАЛИ
0460-202-16141
30 ЦВРСТИ ЖЕНСКИ ТЕРМИНАЛИ
0462-201-16141
30 ЦВРСТИ МАШКИ ТЕРМИНАЛИ
0460-202-16141
15 СОЛИДНА ЖЕНСКИ ТЕРМИНАЛИ
0462-201-16141
15 СОЛИДНА МАШКИ ТЕРМИНАЛИ
0460-202-16141
КОНЕКТОРИ СЕКОЈ
ЦРНА
СИВА
МАШКИ ОПТОВАРУВАЊЕ
ЖЕНСКИ ОПТОВАРУВАЊЕ
2 X-ЖЕНСКИ
DT04-2 P-E004
DT04-2 P
W2 S
2 X-МАШКИ
DT06-2 S-E004
DT06-2 S
W2 P
3 X-ЖЕНСКИ
DT04-3 P-E004
DT04-3 P
W3 S
3 X-МАШКИ
DT06-3 S-E004
DT06-3 S
W3 P
4 X-ЖЕНСКИ
DT04-4 P-E004
DT04-4 P
W4 S
4 X-МАШКИ
DT06-4 S-E004
DT06-4 S
W4 P
6 X-ЖЕНСКИ
DT04-6 P-E004
DT04-6 P
W6 S
6 X-МАШКИ
DT06-6 S-E004
DT06-6 S
W6 P
8 X-ЖЕНСКИ
DT04-08 PB
DT04-08 PA
W8 S
8 X-МАШКИ
DT06-08 SB
DT06-08 SA
W8 P
12 X-ЖЕНСКИ
DT04-12 PB
DT04-12 PA
W12 S
12 X-МАШКИ
DT06-12 SB
DT06-12 SA
W12 P
Економија солидна crimper
AMSC 16/A/1
Најдобри солидна crimper
HDT-48-00
Економија U-барел crimper
990170
Најдобри U-барел Crimper
DTT-16-00
Изберете алатка
0411-336-1605
ЖИЦА STRIPPER
990230
Изберете алатка за брави
DTRT-1
Празна дупка приклучоци
114017
Jiffy splices 118 ga
JS16-00

Број На Модел На: Германски DT06/DT04 2/3/4/6/8/12
Примена: Автомобилската
Материјал: PBT 30GF
Женски Домување: DT06-2S DT06-3S DT06-4S DT06-6S DT06-8S DT06-12S
Машки Домување: DT04-2P DT04-3P DT04-4P DT04-6P DT04-8P DT04-12P
Пол: Женски
Тип: Адаптер
За: ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ ВЕНТИЛИ Харли чамци KOMATSU багер
алатка: DTT-16-00
за автомобил: автомобил,автобус,мотор,камион

Додатоци на производи

5 парови 5pin LED Конектор Машки Женски Со Кабел Кабелот 15cm должина За RGBW SMD 5050 Лента Светлина Свеж Со попуст
5 парови 5pin LED Конектор Машки Женски Со Кабел Кабелот 15cm должина За RGBW SMD 5050 Лента Светлина

Се користи за : Led Драјвер / Лента конекторСе продава тип : Машки / Женски / Еден сетДолжина : 14cm(Еден)За SMD 505

DEN 117.00 192.00
Panlongic M18 E3F-R2N2 Повратни информации Одраз Тип DC 6-36V NPN КООРДИНАТОР, Нормално, Блиски Фотоелектрически Сензор Switch Свеж Со попуст
Panlongic M18 E3F-R2N2 Повратни информации Одраз Тип DC 6-36V NPN КООРДИНАТОР, Нормално, Блиски Фотоелектрически Сензор Switch

Функција : Напојување пресврт врска заштита,краткиколо заштита, може директно да се поврзе со САЛАДИНДо

DEN 328.00 364.32
Бинго ЕУ стандард Допир прекинувач ,кристално стакло панел,110-250V 16A ѕид француски штекер со светлина прекинувач,Топла Продажба Свеж Со попуст
Батерија Полнач NITECORE D4 Digicharger LCD Дисплеј Батерија Полнач За LI-ion 26650, 22650, 18650, 17670, 18490, 17500 батеријата Свеж
Батерија Полнач NITECORE D4 Digicharger LCD Дисплеј Батерија Полнач За LI-ion 26650, 22650, 18650, 17670, 18490, 17500 батеријата

D4 високо компатибилни автоматски полнач изграден со кристален LCD дисплеј,целосно компатибилен со мношт

DEN 1680.00
5pcs KSD301 250V 10A Нормално Затворен NC Термостат на Температура Термална Контрола вклучување, ИСКЛУЧУВАЊЕ DegC 30-130 65 Свеж Со попуст
SC-09 Сериски Кабел RS232 Порта Погоден Мицубиши FX/Серија PLC Програмирање Кабел Преземете Кабел Свеж
SC-09 Сериски Кабел RS232 Порта Погоден Мицубиши FX/Серија PLC Програмирање Кабел Преземете Кабел

Модел : SC09Потекло : Guangdong, КинаДолжина : Околу 2metersИнтерфејс : 9 Pin Сериски протокол бр+25pin port switch+ 8pin круг по

DEN 336.00
CNBTR Сигурен M20 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор Извртени Пар Кабел Поставен на 10 Свеж Со попуст
CNBTR Сигурен M20 Ethernet LAN RJ45 Водоотпорен Конектор Извртени Пар Кабел Поставен на 10

Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува

DEN 1767.00 2294.88
Бесплатен превозот 3 pin машки конектор со Станбен терминали заптивки за кабелски инсталации темперамент Свеж Со попуст
5 Компјутери AC 250V 10A 3P IEC 320 C14 Plug Панел Планината Моќ Влезот Sockets Receptacle Свеж
5 Компјутери AC 250V 10A 3P IEC 320 C14 Plug Панел Планината Моќ Влезот Sockets Receptacle

Спецификација : Име На Производ Моќ Влезот SocketНапојување AC 10 A 250 VПриклучок Тип IEC 320 C14Иглички Број 3Монта

DEN 91.20
100pcs SS34 1N5822 IN5822 SMA 3А 40V НЕ-214AC Schottky Диоди Свеж Со попуст
100pcs SS34 1N5822 IN5822 SMA 3А 40V НЕ-214AC Schottky Диоди

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант

DEN 43.00 50.88
20Pcs JST XH2.54 2/3/4/5/6/7/8/9/10/12 Pin Конектор Приклучок Wire Кабел 20cm Должина Свеж Со попуст
20Pcs JST XH2.54 2/3/4/5/6/7/8/9/10/12 Pin Конектор Приклучок Wire Кабел 20cm Должина

20 Pcs JST XH2.54 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 12 Pin Конектор Приклучок Wire Кабел 20cm ДолжинаСпецификација : Теренот : 2.54 мм

DEN 143.52
Светилка сенка за табела светилки сликарство цвет Апстрактен Модел Текстилни Ткаенини Декоративни Горниот кружен бран светилка Свеж Со попуст
Метал Орев LED Монтажа Носителот Панел w 3мм 50 Парчиња Црна SODIAL Свеж
Метал Орев LED Монтажа Носителот Панел w 3мм 50 Парчиња Црна SODIAL

Метал Орев LED Монтажа Носителот Панел w 3мм 50 Парчиња Black Product Име : LED Држач;Одговара LED Дијаметар : 3мм Наво

DEN 81.12
4 Pin LED Конектор L / X / T Форма Врска Продолжување Жица За RGB LED Лента Светлина DC 12V Свеж Со попуст
4 Pin LED Конектор L / X / T Форма Врска Продолжување Жица За RGB LED Лента Светлина DC 12V

Опис : Име на производ : L Форма RGB Лента КонекторШирина : 10ММ (Погоден за 10мм RGB led лента )Модел : 4pin L / X / T Фор

DEN 43.00 61.92
10pcs 5.5x2.1 Приклучок за DC машки Женски Кабел Wire Конектор За 3528 5050 LED Лента Светлина Свеж Со попуст
10pcs 5.5x2.1 Приклучок за DC машки Женски Кабел Wire Конектор За 3528 5050 LED Лента Светлина

*Конектор Вметнете : 5.5*2.1 мм * За led лента светлина една боја 5050 3528 * На конектор сет е малку водоотпорен...

DEN 73.00 120.00
Бесплатен Превозот 5 Групи Tyco/Amp 5 pin женски авто електрични wire конектор 282193-1 Свеж
Бесплатен Превозот 5 Групи Tyco/Amp 5 pin женски авто електрични wire конектор 282193-1

100% Сосема НовБоја : ЦрнаКоличина : 5 Групи / многу Полнење 3.5 mm Терминали Топлина се СмалуваатОдговара : Мо

DEN 566.40
Злато позлатен BNC Q9 Женски конектор за sma Женски за Антена BNC да sma конектор адаптер 1pcs Свеж
Злато позлатен BNC Q9 Женски конектор за sma Женски за Антена BNC да sma конектор адаптер 1pcs

Злато позлатен BNC Q9 Женски конектор за sma Женски за Антена BNC да sma конектор адаптер 1pcsНапомена : Кина Пост

DEN 95.52