Нов Стил се Зголеми Златен Змеј Врежан Bibcocks Тапа Месинг Бања Машина за Перење тапа Bibcock допрете Отворено бања миксер

Нов Стил се Зголеми Златен Змеј Врежан Bibcocks Тапа Месинг Бања Машина за Перење тапа Bibcock допрете Отворено бања миксер

29 %

DEN 852.00

DEN 1200.00

Свеж

Во магацинот


Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал: Керамички
Стил: Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На: YS-WF0106RG
Употреба: Слив,Машина За Перење
Тело Материјал: Дувачкиот
Рачка Материјал: Дувачкиот

Додатоци на производи

BAKALA Модерен Хром или Црни или Бели Двојно се справува Bain или Кујна Миксер Допрете Една дупка Поставена славина Свеж Со попуст
Дома Хром Полиран Слив Потоне Тапа Проток на Вода Месинг Diverter за Бања, Кујна Вода Допрете Филтер за Вентил Spout M22 X M24 Свеж Со попуст
1pcs промет на големо со висок квалитет на вода диспензерот вода од чешма устата делови универзална големи устата Лесно да се Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Месинг Бакар Машина За Перење Мали Тапа Допрете, Мали Вода Допрете,Хром Финиш Тапа, Една Ладна Вода, Трговија Свеж Со попуст
Нови пристигнување висок квалитет на античкиот ладна и топла еден лост бања потоне тапа слив тапа со 45 cm водовод црево Свеж Со попуст
Двојна рачка плоштадот бања црна тапа миксер тапа Допрете три дупка ни Слив Миксер Топла И Ладна Вода за Миење Тапа MJ06113H Свеж Со попуст
Frap Високо-квалитетни Месинг Една Дупка Бања Слив Чешми Топла и Ладна Вода Миксер Допрете+2 парчиња Црева F1070 Свеж Со попуст
Fapully Бања Слив Тапа Torneira Една Рачка Слив Миксер Допрете Ладна И Топла Вода Допрете Бања Потоне Тапа Свеж Со попуст
Fapully Бања Слив Тапа Torneira Една Рачка Слив Миксер Допрете Ладна И Топла Вода Допрете Бања Потоне Тапа

Fapully Бања Единствена Славина се Справи со Ладна И Топла Вода Допрете Бања Опис : 100% сосема нов и висок ква

DEN 3425.00 5709.12
Ретро Дизајн Топла И Ладна Вода Миксер Потоне Допрете Еден Справи Со Хром Четка Никел Црна Кујна Славина Се Повлече Од Кујната Свеж Со попуст
Дувачкиот Антички bibcock Издолжени допрете за машина за перење четка базен ѕид поставена славина, Едно ладно кујна/када вода Свеж Со попуст
Бања змија тапа chorme една дупка тапа слив кран слив допрете потоне допрете миксер тапа класичен стил слив миксер допрете QC988 Свеж Со попуст
Дек Монтирани Слив Тапа Три Дупки Двојно Се Справува Со Широка Бања Потоне Тапа Антички Месинг Заврши Миење Слив Миксер Допрете Свеж Со попуст
Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Pop-Up Мозоци Со/Без Overflow Злато Заврши бања делови тапа додатоци Свеж Со попуст
Солидна Месинг Бања Тоалетот Потоне Pop-Up Мозоци Со/Без Overflow Злато Заврши бања делови тапа додатоци

DesciptionМатеријал : МесингКрај : PVDЗлатен / Chrome / Црна / БронзаПакет вклучува : 1* КОМПЈУТЕРИ Потоне PopUP Мозоци

DEN 734.00 806.40
Бања сокриени тапа ѕид монтирани миксер тапа Допрете Германија стил Ѕид Монтирани Слив Миксер Топла И Ладна Вода за Миење Тапа Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Уникатен Дизајн Луксузни Бања Потоне Тапа Производ Златна Плоча Заврши Една Дупка Злато Тапа 12L/Мин Слив Свеж Со попуст
ПВЦ Потоне Затка на Мозоци Plug Кујна Хром Прстен Слив Перење Свеж Со попуст
ПВЦ Потоне Затка на Мозоци Plug Кујна Хром Прстен Слив Перење

Карактеристики : Кујнски мијалник вода shutoff приклучок, приклучок за приклучување адсорпција, за повеќет

DEN 42.00 53.28
360 степени ротирачки слив тапа среќа мачка допрете миксер слив тапа бања вода од чешма миксер допрете потоне славина за допрете Свеж Со попуст
Mayitr Автоматски Сензор Слив Чешми Бања Потоне Тапа Ладна Вода Тапа Допир Вода Допрете Рацете Слободни Висок Квалитет Свеж Со попуст
Beelee Bathromm Потоне Солидна Месинг Тапа Миксер Слив Тапа Брод Допрете,СЛОБОДАНКА/Chrome/ Бранеа Никел Свеж Со попуст
Beelee Bathromm Потоне Солидна Месинг Тапа Миксер Слив Тапа Брод Допрете,СЛОБОДАНКА/Chrome/ Бранеа Никел

СпецификацијаКарактеристики : Креативен ДизајнИнсталација Тип : CentersetИнсталација Дупки : Еден ДупкаБро

DEN 1362.00 2232.96