E559 нова мода накит уво на модели бисер сребро пенливи кристал пеперутка обетки за жените женски бесплатен превозот

E559 нова мода накит уво на модели бисер сребро пенливи кристал пеперутка обетки за жените женски бесплатен превозот

8 %

DEN 45.00

DEN 48.96

Свеж

Во магацинот


Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!
Превозот Инструкции :
Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Нарачка од кина пост обичен мал пакет плус /
Yanwen / Sun You Економски Воздух Mail
но, нарачката не може да биде целосна следи (Лесно да се загуби парцели)
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од страна на руски Воздух (Posti Финска / руската Федерација)
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од e Packet (сад)
Цел > = $150 (бесплатен превозот) од DHL / EMS
Испрати од Кина Пост Воздух e-Mail За 26days може да пристигне (Русија трае околу 38days).
Ако ви треба добра итно, ве Молиме, изберете ја DHL / ЕМС.
превозот метод, но треба да плаќаат дополнителни превозот (6-13days за да стигне до вас).
За повеќе од $ 150 цел форма, Ние ќе се обезбеди DHL / EMS бесплатна испорака.
Контакт со нас на :
Можете да не контактирате страна, оставајќи ни порака за цел
или trademanager или ни е-мејл.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори
Во рок од 24 часа. Ви благодариме за вашата поддршка!
Повратни информации :
Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти
Nagative повратни информации, ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни.
Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе
Имајте ви даваат одлична услуга тука.

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Бисер Тип: Симулирани-бисер
Обликотшема: bowknot
is_customized: No
Стил: Етнички
Пол: Жените
Материјал: бисер
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: E
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Стил: Романтични
Метали Тип: сребро позлатен

Додатоци на производи

2017 Гроздобер Накит Обетки за Жените Природни Yak Коска Плоштадот Долго Earring Модна Изјава Накит Brincos femme 1168 Свеж Со попуст
2017 Гроздобер Накит Обетки за Жените Природни Yak Коска Плоштадот Долго Earring Модна Изјава Накит Brincos femme 1168

* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.Внимание, Ве Молам! ние сме меѓунаро

DEN 273.00 287.52
Луди Фенг Бохемски Earring Поставите 4Pcs Ретро Сребрена Боја Слон Буда Вода Капка Геометриски Модел Студ Earring За Жени Мажи Свеж Со попуст
1Pair Симпатична Сребрена/Злато Боја на Мед Пчела Обетки Мода Студ Обетки Инсекти летаат птица мед Симпатична Креативни Пчела Свеж Со попуст
925 Фунта На Сребрена Капка ® За Обетки 925 Фунта Сребро Обетки За Жените Накит Pendientes Brincos Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
925 Фунта На Сребрена Капка ® За Обетки 925 Фунта Сребро Обетки За Жените Накит Pendientes Brincos Бесплатен Превозот

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Испорака Барање : Цел Износ Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Продавачот за Испорака Мет

DEN 176.00 219.84
VONNOR Мода Капка Обетки за Жените Смола имитација Природен Камен Pendant обетки 2018 Накит трговија на Големо Earring Свеж Со попуст
VONNOR Мода Капка Обетки за Жените Смола имитација Природен Камен Pendant обетки 2018 Накит трговија на Големо Earring

име на производ : пад обетки Материјал : алуминиумски, смола Боја : 3 бои Димензии : Должина 5.5 cm (околу 2.16 в

DEN 111.00 159.36
Кристал Симулирани Бисер Двојно Страна Студ Обетки Жените Среброто Долго Tassel Синџир Монистра Шарм Dangle Eardrop Мода Уво Свеж Со попуст
Minmin Гроздобер Црна Кристал Капка Обетки за Жените Кристал Вазна Долго Dangle Обетки Модата Партија Додатоци MEH1034 Свеж Со попуст
TYTW 925 Sterling Silver форма на Кристали Сваровски Сини Обетки за Жените Накит Прилагодите Студ Обетки Свеж Со попуст
TYTW 925 Sterling Silver форма на Кристали Сваровски Сини Обетки за Жените Накит Прилагодите Студ Обетки

За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС .Ние, исто така, ја прифати Пад на Превозот.

DEN 838.00 1034.40
HIBRIDE Гроздобер Индискиот Накит Обетки Долго Пурпурна Кубни Циркони Обетки За Дами Подароци E-40 Свеж Со попуст
HIBRIDE Гроздобер Индискиот Накит Обетки Долго Пурпурна Кубни Циркони Обетки За Дами Подароци E-40

Ви благодарам многу!Нашите производи се направени со најдобри 18 K вистински злато / платина позлатен тех

DEN 469.00 625.92
Моден 4 Пара/Set Легура Уникатен Плоштадот/Trilateral/Круг Студ Златни Обетки/Сребрена/Црна Доброто Шарм Накит За Подарок Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Цирконот Octagonal Ѕвезда Став Обетки Кристал Мода Накит Sliver Обетки GLE4920A Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Цирконот Octagonal Ѕвезда Став Обетки Кристал Мода Накит Sliver Обетки GLE4920A

Бесплатен Превозот 2016 година нови симпатична цвет cc студ обетки жените eariАко не сте задоволни со нарачк

DEN 168.00 240.96
Благодатта Јуни 2017 Нови Зимски Стил Симулирани Бисер Зајакот Крзно Топката Клип на Обетки Не Пирсинг за Жените Партија Нема Свеж Со попуст
Капка Earring Кинески Змеј од 925 Фунта Сребро,Томас Стил Етничка Добра Jewerly За Жените,2018 Подарок Во 925 Sterling Silver Свеж Со попуст
Капка Earring Кинески Змеј од 925 Фунта Сребро,Томас Стил Етничка Добра Jewerly За Жените,2018 Подарок Во 925 Sterling Silver

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

DEN 474.00 607.68
E551 дами мода накит кристал pendant обетки полн со CZ обетки Кристал женски трговија на Големо жени Свеж Со попуст
E551 дами мода накит кристал pendant обетки полн со CZ обетки Кристал женски трговија на Големо жени

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот

DEN 55.00 60.48