6PCS Жените Торба Постави Нов Луксузен Бренд Жените Чанта Мода Врежана Кожа Bostone Торба Жените Торба 4Colors

6PCS Жените Торба Постави Нов Луксузен Бренд Жените Чанта Мода Врежана Кожа Bostone Торба Жените Торба 4Colors

30 %

DEN 726.00

DEN 1037.28

Свеж

Во магацинот


детали за производот :
предмет : 6pcs жените торба сет
материјал : кожа стп
се применуваат за : женски
количина : 6pcs/set
отворен начин : патент
модел : солидна боја
кеса димензии :
tote торба : 26x36x13cm рачка : 20cm
бостон торба : 20x27x12cm рачка : 12cm
спојката : 17x25x1cm
чанта : 10x19x2cm
картичка торба : 11x19x2cm
ноктите алатница : 6x11x1cm
Пред да направите нарачка, ве молиме прочитајте го ова внимателно :
1. Ве молиме бидете сигурни дека испорака адреса е целосна и точна. Ако производот ќе му биде вратен од страна на целосната адреса и погрешна адреса, ние не сме одговорни за тоа. Ви благодариме за разбирањето.
2. Ако купувачот изберете E-ems, EMS, DHL, Fedex, UPS-от или други изразува за испорака, ве молиме имајте на ум дека купувачот има одговорност да се направи царинење на производот нареди, тоа не е обичај блок. По прием, тогаш купувачот може да го добиете производот. Ако на купувачот се откаже производ со причина на високите даночни задолжен или другите, продавачот не ќе го прифати тоа и да се направи враќање на средствата.
3. Откако ќе го направите нарачка, ве молиме да обрнете внимание за да ажурирања на редот од време на време. Ако производот пристигне дестинација, и поштата не може да го достави до вас, бидејќи на далечинскиот регионот. Ве молиме контактирајте поштата за одржување на пратката. Ако не сакате или заборавајте да се колет, жалам што ние не ќе го прифати наплата, бидејќи на вашата лична причина.

Големина: (30cm
Тип На Објект: Чанти
Декорација: Буква,Занитвам
Стил: Европски и Американски Стил
Пол: Жените
Обвивка Материјал: Полиестер
Надворешноста: Тиња Џеб
Затворање Тип: Патент
Бренд Име: Megiabeam
Видовите на вреќи: Чанти & Crossbody кеси
Обликот: Школка
Шаблон Тип: Цврста
Тврдост: Мека
Број на Рачки/Ремени: Еден
Број На Модел На: 111120
Внатрешни работи: Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал: PU
Чанти Тип: Totes
Повод: Разноврсна
Статија број: 111120
Отворен начин: Патент
Материјал: СТП Кожа
Процесот: Врежана
Се применуваат за родова: Женски
Шема: Полна Боја
Стил: Моден
КОЛИЧИНА: 6pcs/set
Производот Категорија: Чанта
Кеси: жените торба бостон торба

Додатоци на производи

2018 нова мода женска торба Торба жените кожни чанти жените голема торба Crossbody торба Bolsa женски чанти XS-430 Свеж Со попуст
2018 нова мода женска торба Торба жените кожни чанти жените голема торба Crossbody торба Bolsa женски чанти XS-430

Материјал : Кожа стпГолемина : 28cm*26cm*9cm & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченТежина : 500gДостапни Боја : Како фотографии

DEN 475.00 878.88
Нови 2018 Мода СТП Кожа Жените Рамо Кеси Жените Секојдневен Tote Торба Дами Чанти Луксузен Бренд Жените Торба Свеж Со попуст
Нови 2018 Мода СТП Кожа Жените Рамо Кеси Жените Секојдневен Tote Торба Дами Чанти Луксузен Бренд Жените Торба

2018 Жените СТП Кожа Рамо Кеси Дами Пролет Чанти Познати Брендови Жена Црна Секојдневен Tote Торба Мода Bolsos

DEN 1131.00 2057.28
FORUDESIGNS 2018 Мода Жените Чанти Рака Tote кеси Симпатична Мачка Животинско Жените Рамо Крст-тело Торба Женски Гласник Торба Свеж Со попуст
Се Зголемуваат Жените Кеси Дизајнер Џеб Висок Квалитет Чанти Торба Кожа Жените Гласник Кеси Crossbody Топ-Се Справи Со Кеси Свеж Со попуст
Yeetn.H femous мода 4 set top-се справи со перници со висок квалитет стп кожа жените торба женски гласник торба за жените sac Свеж Со попуст
Здраво bitchy Розова Козметички Кеси 3D Печатење Патување Шминка торба за Мали торби Подарок trousse де maquillage сочинуваат Свеж Со попуст
XZXBBAG Жените Мода Tassels Гласник Кеси Девојка СТП Мобилен Телефон Џеб Торбичка Студентите Crossbody Случај Девојки Мини Рамо Свеж Со попуст
2017 Ново 1 пар 2 компјутери со Големина 47cm 65 cm 70cm рачки За Obag Страна на Жените Чанта за O Торба Силикон Торба Додатоци Свеж Со попуст
Mara е Сон Женска паричници и purses Мачка Чанта Краток Паричникот Кеси Чанти Картичка Holde tarjetero mujer billeteras mujer Свеж Со попуст
Mara е Сон Женска паричници и purses Мачка Чанта Краток Паричникот Кеси Чанти Картичка Holde tarjetero mujer billeteras mujer

Mara е Сон Женска паричници и purses Мачка Чанта Краток Паричникот Кеси Чанти Картичка Holde tarjetero mujer billeteras mujer m

DEN 358.00 596.16
Голем Капацитет Жените Спојки Нов Паричник Сплит Кожен Женски Паричник Долго Паричникот Жените Патент Чанта Рака Шупливи Надвор Свеж Со попуст
Модата жените мулти-функција кожа долго монета женски Паричник слатка мини парични Средства прекрасна дама Канџите картички Свеж Со попуст
Цртан филм Печатени Жените Графити Чанта Мини Crossbody Торба Дами Секојдневен Purses Канџите Девојки Чанта bolsos mujer 35 Свеж Со попуст
Чанти 2018 нова торба дама Европа и сад торба Гласник торба СТП чанта Свеж Со попуст
Чанти 2018 нова торба дама Европа и сад торба Гласник торба СТП чанта

Материјал : кожа стпДетални Големина : 30.5x24.5x12.5 cmИмајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму

DEN 960.00 1919.04