TONGPU Топло Кадифен Поставата Зимски Чизми Жените Дожд Чевли Водоотпорни Чизми за Дожд 20-293

TONGPU Топло Кадифен Поставата Зимски Чизми Жените Дожд Чевли Водоотпорни Чизми за Дожд 20-293

25 %

DEN 2520.00

DEN 3359.52

Свеж

Во магацинот


* Се направи Поздравниот со нашите TONGPU ® Дожд Чизми и да Уживате во Rainshine!!
* Водоотпорен, Лесни Синтетички ЕКО-ПВЦ Горниот .
* Оригиналниот Дизајн. Назад Патент. Над-Коленото Висина.
* Кадифен Поставата за Топла Зима.
* Подобрен Дизајн со Подобро Турнеја Вратило.
* Прилагодлива Drawstring со Крајот Затка за Подобра Монтирање.
* Текстура Outsole Зголемува Влечење на Влажни Површини.
Топла Продажба/горящие продажи
Детали/Детали

Чевли Големина: 4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Чизми
Горниот Материјал: ПВЦ
Сезоната: Зима
is_handmade: Yes
Шаблон Тип: Карирани
Обвивка Материјал: Краток Кадифен
Подигнете Тип: Rainboots
Пети Форма: Круг Пети
Одговара: Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име: TONGPU
Outsole Материјал: ПВЦ
Број На Модел На: 20-293A
Вратило Материјал: Најлон
Подигнете Висина: Колено-Висок
Пета Тип: Плоштад пета
Пета Висина: Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи: No
Затворање Тип: Zip
Insole Материјал: Кадифен

Додатоци на производи

MORAZORA Мода чевли жена глуждот чизми за жените во пролет, есен високи потпетици чевли платформа чизми секси дама стадото zip Свеж Со попуст
Жените чизми 2018 задебелување Топло жените зимски чизми за снег Водоотпорен не се лизга жените чевли слободно бонбони боја Свеж Со попуст
jialuowei ноќта на Вештерките носии Бела 1960-тите оди Оди Дами Ретро Чизми За Жените Коленото Високи Чизми 60-тите години 70-тите Свеж Со попуст
ASUMER топла продажба на нови пристигне жените чизми црна, црвена Сребро сива дами есен зима чизми на платформа супер висока Свеж Со попуст
Жените 2017 Есен Зима Мода Вистинска Кожа рачно изработени Ретро Чевли Женски Кратки Чизми Удобно 7cm Висока Пета Чевли Свеж Со попуст
Careaymade-серија Сен женски литературен волна устата краток зимски чизми и рачно изработени волнени круг дебели soled глуждот Свеж Со попуст
TONGPU Класичен Brogue Стил Западен Чизми Жените Chelsea Водоотпорен Отворено Дожд Чизми 27-138 Свеж Со попуст
TONGPU Класичен Brogue Стил Западен Чизми Жените Chelsea Водоотпорен Отворено Дожд Чизми 27-138

* Се направи Поздравниот со нашите TONGPU ® Дожд Чизми и да Уживате во Rainshine!!* Водоотпорен, Лесни Синтетички

DEN 1497.00 2495.52
KARINLUNA 2017 Големи Димензии 32-43 Британски Стил Платформа Жените Brogue Чевли Мода Висока Пета Чипка Глуждот Чизми за Есен Свеж Со попуст
Asumer 2018 нови пристигне жените чизми мода стадото патент посочи пети во текот на коленото чизми црно вино црвено есен зима Свеж Со попуст
ESVEVA 2018 Есенски Чевли Краток Кадифен Мотоцикл Чизми Плоштадот Висока Пета Патент Глуждот Чизми Sliver Свадба Пролет Чевли Свеж Со попуст
Yomior Нови Пристигнувањето На Пролетта, Жените Чизми Оптоварување Чевли Црна, Розова Бели Чевли Мода Мека Кожа Глуждот Чизми Свеж Со попуст