USB 2.0 HDD Хард Диск Надворешни Куќиште 2.5 инчен IDE SSD Мобилни Диск Кутија Случаи лаптоп хард диск hdd caddy за Windows/Mac os

USB 2.0 HDD Хард Диск Надворешни Куќиште 2.5 инчен IDE SSD Мобилни Диск Кутија Случаи лаптоп хард диск hdd caddy за Windows/Mac

11 %

DEN 203.00

DEN 228.00

Свеж

Во магацинот

Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Време На Испорака :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.39"
Пакување : OPP вреќа
Бруто тежина : околу. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Совршено решение за пренос на податоци или податоци за резервна копија. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Ултра Лесни Алуминиумски Случај обезбедува топлина дисипација.алуминиум, за да се обезбеди топлина дисипација. 115*70*10мм/4. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
1 x Хард Диск Поле
1 x Торбичка
1 x USB Кабел
1.
Поддржува хард дискови до 2 TB. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.5" IDE Десктоп Хард Дискови.
Системски побарувања :
Достапните USB 2. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. 72g
Нето тежина : околу. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.0 со брзина до 480 Mbs.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Обратна компатибилен со USB 1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.Ви благодариме за вашето разбирање. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
LED светло покажува Моќ и Активност статус. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.5" IDE Лаптоп Хард Диск однадвор за да вашиот компјутер преку достапните USB 2.0 порта на компјутер.
Windows : 2000/XP/Vista/7/8 (32-bit & 64-битни верзии)
MAC : OS X
Спецификација :
Модел : W25 SI
Поддршка Капацитет : 2 TB
Материјал : Алуминиум легура
Брзина на пренос : 480 M/ps
Пренос интерфејс : USB2.

Поддршка На Хард Диск Капацитет: 1TB(SSD HDD не се вклучуваат)
Број На Модел На: 2.5 инчен IDE SSD Мобилни Диск случај
Пакет: Yes
Приклучок Тип: ЕУ Приклучок
Бренд Име: VAKIND
Внатрешни Интерфејс: IDE
Случај Материјал: Алуминиум
Надворешен Интерфејс: USB
Големина: 2.5
Производи Статус: Акции
Број На Модел На: 119741.02

Додатоци на производи

2TB hdd рек алатка за слободен USB 3.0 да sata 3.0 кутија hdd ssd 2.5 7mm 9.5 mm Надворешен Хард Диск Случај за лаптоп (Само Свеж Со попуст
2TB hdd рек алатка за слободен USB 3.0 да sata 3.0 кутија hdd ssd 2.5 7mm 9.5 mm Надворешен Хард Диск Случај за лаптоп (Само

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 214.00 225.12
Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBM Свеж
Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBM

Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBMКвалитетот е на високо ниво и цената е разумна, добредојдовт

DEN 191.52
Универзална Алуминиум SATA 2.5 9.5 mm 2 SSD HDD Случај Куќиште Хард Диск Caddy forCD/DVD-ROM-от Оптички Залив со Шрафцигер Свеж Со попуст
Универзална Алуминиум SATA 2.5 9.5 mm 2 SSD HDD Случај Куќиште Хард Диск Caddy forCD/DVD-ROM-от Оптички Залив со Шрафцигер

4 15" (Unibody) 2.5 mmЧУДНО Интерфејс : SATA / Serial ATAHDD Интерфејс : SATA / Serial ATAПримена : 2 Хард Диск Caddy / Адаптер ќе ви �

DEN 199.00 223.20
Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro Pc Свеж Со попуст
Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro Pc

Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro PcКарактеристики : 1.OTG

DEN 806.00 1680.00
Висок Квалитет 3.5 Hotswap САС SATA Хард Диск HDD Заградата Caddy Фах F9541D981C 0D981C Y973C 0Y973 За Poweredge Сервери Свеж
Висок Квалитет 3.5 Hotswap САС SATA Хард Диск HDD Заградата Caddy Фах F9541D981C 0D981C Y973C 0Y973 За Poweredge Сервери

3.5" Hotswap САС SATA Хард Диск HDD Caddy Фах F9541 За Poweredge СервериP / N : F9541Answer : ___________________________ Note : Ние сме професионалн

DEN 767.52
ORICO SuperSpeed USB3.0 SATA Надворешен Хард Диск Докинг Станица за 2.5 или 3.5 инчни HDD, SSD [8TB Поддршка]-(6619US3) Свеж Со попуст
ORICO SuperSpeed USB3.0 SATA Надворешен Хард Диск Докинг Станица за 2.5 или 3.5 инчни HDD, SSD [8TB Поддршка]-(6619US3)

ORICO Super Speed USB3.0 SATA Надворешен Хард Диск Докинг Станица за 2.5 или 3.5 инчни HDD, SSD [8 TB Поддршка](6619 ) спецификаци

DEN 1056.00 1623.84
9.5 mm SATA 2 Хард Диск SSD HDD Модул Caddy Адаптер за Лаптоп Мајка Одбор Хард Диск Caddy складирање на податоци Свеж Со попуст
9.5 mm SATA 2 Хард Диск SSD HDD Модул Caddy Адаптер за Лаптоп Мајка Одбор Хард Диск Caddy складирање на податоци

Карактеристики : 1 Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со пре

DEN 185.00 219.84
ORICO Алуминиум 3.5 Инчен 5bay HDD Докинг Станица USB3.Од 0 до SATA Со RAID Функција HDD 5bay Комплет 5 Bay HDD Случај - Црна Свеж Со попуст
ORICO Алуминиум 3.5 Инчен 5bay HDD Докинг Станица USB3.Од 0 до SATA Со RAID Функција HDD 5bay Комплет 5 Bay HDD Случај - Црна

ORICO Алуминиум 3.5 Инчен 5bay HDD Докинг Станица USB3.Од 0 до SATA Со RAID Функција HDD 5bay Комплет 5 Bay HDD Случај ЦрнаВкло

DEN 11059.00 13824.00
2 HDD Caddy 12.7 мм SATA 3.0 Заградата Фах Оптички DVD/CD-ROM-от BAY за 12.5 mm SSD Свеж Со попуст
2 HDD Caddy 12.7 мм SATA 3.0 Заградата Фах Оптички DVD/CD-ROM-от BAY за 12.5 mm SSD

Усвојување SATA 3 Plug & Play2 Двоен LED Индикатор : Моќ / Работа LED8 2 Хард Диск Caddy / Адаптер за да ви донесе нови ма

DEN 547.00 575.52
GUANHE Дигитални Додатоци Патување Складирање Торба за HDD, Моќ Банка, У Диск, SD Картичка, USB Кабел за Податоци, Електронски Свеж Со попуст
hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5 sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6TB sata компјутер Свеж Со попуст
hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5 sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6TB sata компјутер

hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5" sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6 TB sata компј�

DEN 851.00 1024.80
DIY прилагодено ЛОГО.Слика.Фото лого!Новиот Албум Јавор кутија Со Јавор usb stick 2.0 меморија флеш држи пенкало диск Свеж Со попуст
Seagate Проширување USB 3.0 HDD 2.5 500GB 1TB 2TB 4TB Преносни Надворешен Хард диск Диск за Лаптоп, Десктоп Свеж Со попуст
Seagate Проширување USB 3.0 HDD 2.5 500GB 1TB 2TB 4TB Преносни Надворешен Хард диск Диск за Лаптоп, Десктоп

На Seagate Проширување пренослив диск обезбедува дополнителен простор за вашите постојано расте колекциј�

DEN 2520.00 2831.52
Нови пристигнување сите стилови на Лекар, медицинска Сестра модели USB 2.0 Flash Memory Stick Пенкало Диск 4G 8GB 16GB 32GB Свеж
Слободен испорака На Продажба 2.5 ACASIS Оригинални 80GB Складирање USB2.0 HDD Мобилни Хард Диск Надворешен Тврд Диск Се префрлате Свеж Со попуст
Ingelon Cle usb 3.0 стик 32 gb 64gb 128gb Пенкало Диск Метал Молња usb стик 32gb usb c тип В за iPhone 6 7 8 Pendrive Свеж Со попуст
Клиентите на ЛОГОТО USB Флеш Диск минатото desgin шипки злато бар USB Флеш Диск У Диск до 4 GB 8 GB И 16 GB, 32 GB флеш диск Свеж Со попуст
Клиентите на ЛОГОТО USB Флеш Диск минатото desgin шипки злато бар USB Флеш Диск У Диск до 4 GB 8 GB И 16 GB, 32 GB флеш диск

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако овој производ останува во ва�

DEN 122.00 144.00
STmagic Мода Метал Гитара USB 2.0 пенкало диск 4G 8G 16G Пенкало Диск Меморија креативни 32GB usb флеш диск Свеж Со попуст
STmagic Мода Метал Гитара USB 2.0 пенкало диск 4G 8G 16G Пенкало Диск Меморија креативни 32GB usb флеш диск

Плаќање : Ние прифаќаме Alipay / Запад Унија / TT.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна ис�

DEN 249.60