LED Свила Лента String Самовила Светла 4M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента

LED Свила Лента String Самовила Светла 4M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента

25 %

DEN 205.00

DEN 273.60

Свеж

Во магацинот


LED Свила Лента String Самовила Светла 4 M 40 Led диоди За Божиќ Свадба Партија Декорација Пакет Лента Карактеристики : Свила Led String,изгледа убава и весела Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен. Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи. Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично. Тоа може да се стави или закачени на ѕидови,прозорци,врати,подови,тавани,треви,Новогодишни елки и сл. Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн. Спецификации : Должина : 4 M LED Кол : 40 led диоди LED Боја : шарени/топло бела/бела/сино Powered by : 3 * АА батерии (батерии не се вклучени) Пакетот вклучува : 1 x Лента String Светла

Емитуваат Боја: Сино, Шарени, Бела, Топло Бела
Тип На Објект: Монистра
Извор На Енергија: Батерија
Водоотпорен: Водоотпорен
Обликот: Нередовните
Бренд Име: Hunta
Приклучок Тип: Никој
Број На Модел На: празник string осветлување божиќ самовила светла
Тип: Led Божиќ String самовила Светла
Име: Батеријата Кутија String светла
Карактеристики: Шарени Свила Лента, Светлата

Додатоци на производи

Нови 16 LED Соларна Енергија Сензор за Движење Градина Безбедност Светилка за Отворен Водоотпорен сончевата Светлина бесплатен Свеж Со попуст
Dcoo Соларни Светилки 38LEDs Светла Светла Безжичен Сензор за Движење Градина Декорација Сончевата Светлина Отворено Светилка Свеж Со попуст
Сончевата Светлина LED Соларна Ѕид Градината Светилка Светла Сензор за Движење на Отворено Пејзаж Тело Индукција Светилки Тремот Свеж Со попуст
Hi-Lumix E27 22LEDs Соларен Панел LED Сијалица Dimmable Светилка со Далечински контролер AC / DC Прекинувач Преносни светла Свеж Со попуст
Hi-Lumix E27 22LEDs Соларен Панел LED Сијалица Dimmable Светилка со Далечински контролер AC / DC Прекинувач Преносни светла

Светлината тип : LED Номинална моќност : 1 W Напон : 6 (V) Сонце часови : 10 (h) Цел : итен случај осветлување, камп�

DEN 672.00 908.64
Целосна wattage 100W LED PCB одбор 11000lm 162x94mm led извор на светлина SMD КОЧАН светилки чип 5730 лежиште за надворешна Свеж
Целосна wattage 100W LED PCB одбор 11000lm 162x94mm led извор на светлина SMD КОЧАН светилки чип 5730 лежиште за надворешна

Целосна wattage 100 W LED PCB одбор 11000lm 162x94mm led извор на светлина SMD КОЧАН светилки чип 5730 лежиште за надворешна flo

DEN 2376.00
2 парчиња Енергија led сончевата светлина отворено 2 LED Соларна Енергија Сензор за Движење ѕид светилка ноќ светлина градина Свеж Со попуст
Евтини Нови Гарланд Топки Отворено Осветлување LED Лента 5M 10M String Светлина Неонски Партија Патио Елка Свадба Декорација Свеж Со попуст
Преносни Соларна Енергија LED Крушка Светилка со Соларен Панел 1.2 W/6V 110 Lumens Отворено Кампување Шатор Риболов Итни Светилка Свеж Со попуст
5pcs 5M 20 LED Raindrop led божиќ светла MultiColor Отворено String Светла за Градина Патио Партијата Божиќ Свеж Со попуст
5pcs 5M 20 LED Raindrop led божиќ светла MultiColor Отворено String Светла за Градина Патио Партијата Божиќ

Цена : $4.20 / еез Цена : $5.20 / еез Цена : $13.20 / еез Цена : $21.40 / еез Цена : $28.5 / еез Цена : $38.5 / еез Цена : $21.62 / еез Це�

DEN 1459.00 1536.00
Божиќ string ѕид светлина батеријата operated10M 100LEDs мини led декоративни сребрена жица самовила string светлина светилка Свеж Со попуст
LED Бакарна жица Свеќа светлина string 2M Батеријата Напојува Топло бела Водоотпорен Затворен Празник Божиќ Оркестарот Самовила Свеж Со попуст
48 Соларна LED Светла ПИР Човечкото Тело Сензор за Движење Осветлување Home Security Отворено Светло 600LM Соларна Светилка Свеж Со попуст
Целосна Моќ Floodling извор на светлина 30W 3000lm led PCB со SMD5730 чип,70x70mm led pcb одбор, Алуминиумска плоча за led floodlight Свеж Со попуст
Целосна Моќ Floodling извор на светлина 30W 3000lm led PCB со SMD5730 чип,70x70mm led pcb одбор, Алуминиумска плоча за led floodlight

ОписТочка Име : 100% целосна моќ led pcb за floodlightМоќност : 30 WПрозрачна Флукс : 30003300lmLED Чип : SMD5730 (0.5 W по чип)Чип le

DEN 125.00 140.64
12V 3W LED Подземни Светлина Светилка 24V DC Отворено Градина Inground Светилка Вдлабнати Кат Пејзаж Место Светла 220V 110V Свеж Со попуст
12V 3W LED Подземни Светлина Светилка 24V DC Отворено Градина Inground Светилка Вдлабнати Кат Пејзаж Место Светла 220V 110V

Карактеристики : Сертификати на CE, и Ro Hs, безбеден, сигурен и еколошки.Hitech Epistar LED чип, светлината е висок и

DEN 389.00 432.00
Новиот Соларен Погон Светлина 2 Светилки 12 LED Водоотпорен Пејзаж на Вниманието на Градина / Базен / Езерцето / Тревник Свеж Со попуст
Пакет Отворено 3 Led Соларна Енергија Енергија Светлина Тревник Градина Безбедност Светилка Земјиште Lampcape Пат Светилка Свеж Со попуст
Сончевата Светлина Лебди за Базен, Езерца Водоотпорен АБС Боја се Менува ПРЕДВОДЕНА од Сончевата Светлина Свет Ноќ Светлина Свеж Со попуст
Генерација ПРЕДВОДЕНА Отворено Светло 6 LED Ограда Олук Соларна Енергија Светла ПИР Човечкото Тело Сензор за Движење Индуцирана Свеж Со попуст
Алуминиум отворено водоотпорен ѕид led светилка двор портал станбени светлина градина осветлување тела WKS-OWL69 Свеж Со попуст
QLTEG Нови Соларни Светилки Отворено Led Тревник Светилки Декоративни Факели Пејзаж Двор Пламен Светилки градина осветлување Свеж Со попуст