50pcs 0.5*7*10--50mm, од не ' рѓосувачки челик Малите место пролет 0.5 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет OD=7mm

50pcs 0.5*7*10--50mm, од не ' рѓосувачки челик Малите место пролет 0.5 mm жица микро пролет компресија пролет притисок пролет

0 %

DEN 537.60

Свеж

Во магацинот

не ' рѓосувачки челик 304 0.5 mm Малите место пролет жица микро пролет
Големина : 0.5(d)*7(D)*1050mm(L)
жица со дијаметар=0.5 mm
надворешниот дијаметар=7mm
должина=1050mm

Должина: 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 10mm, 20mm, 15mm
Надворешниот Дијаметар: 7mm
Стил: Серпентина
Број На Модел На: 0.5 mm
Оптоварување Тип: компресија
Жица со дијаметар: 0.5 mm
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Употреба: Индустриски
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Пакет: ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Материјал: Не ' рѓосувачки челик 304
MOQ: 50pcs
Жица: 0.5 mm
Надворешниот Дијаметар: 7mm
Должина: 10mm--50mm

Додатоци на производи

Производителот Прилагодено 8мм шатор пол клипови пролет се врати push button 33 Свеж
Производителот Прилагодено 8мм шатор пол клипови пролет се врати push button 33

2.Производ Покажува : Количина : 20pcsПревозот време : 1523 дена низ Кина, воздухот mail парцела.Ако ви треба мал

DEN 474.24
30*25мм Вшмукување 12KG 120N DC 5V/12V/24V Мини електромагнетниот electromagnet електрични Кревање електро магнет силна носителот Свеж Со попуст
4*4mm NdFeB Neodymium Магнет Цилиндар DIY Загатка Set - Сребро (100PCS) Свеж Со попуст
4*4mm NdFeB Neodymium Магнет Цилиндар DIY Загатка Set - Сребро (100PCS)

Количина : 100 парче(s) по пакет Боја : Сребро Материјал : Nd Fe B Спецификација : Magnetization на ветер : N S пол на два

DEN 134.00 191.52
Средни Магнетни Заварување Земјата Менгеме 300A Заварување Носителот Свеж Со попуст
Средни Магнетни Заварување Земјата Менгеме 300A Заварување Носителот

Внимание : Жолта или црна ќе бидат испратени во случаен избор, само според нашите вистински акции.Примен

DEN 1480.00 1574.40
Бесплатен превозот Потковица бар&прстен Магнет компас играчка за Образование, Наука Класа Експеримент деца играчки Isotropic Свеж Со попуст
Голема Големина Магнетна Заварување Земјата Менгеме 600A Свеж Со попуст
Голема Големина Магнетна Заварување Земјата Менгеме 600A

Внимание : Жолта или црна ќе бидат испратени во случаен избор, само според нашите вистински акции.Примен

DEN 2053.00 2184.00
1 Метри Флексибилни Магнетна Лента 1M Гума Магнет Лента ширина 50mm дебелина од 1,5 mm Свеж Со попуст
1 Метри Флексибилни Магнетна Лента 1M Гума Магнет Лента ширина 50mm дебелина од 1,5 mm

Тоа е многу важно за нас дека ќе има Позитивно & 5 Ѕвезда Трансакција со нас : 715 работни дена Канада,Австр

DEN 417.00 479.52
4PCS DN16/20/25/32mmpvc цевка / цевка бендер пролет Должина 300мм ПВЦ жица бендер пролет жица цевка свиткување уред hydropower Свеж Со попуст
Силна On/Off Adust-О Магнет Плоштад за Заварување Магнет Neodymium Магнетни Менгеме WM1-4590L Голема Големина Свеж Со попуст
Силна On/Off Adust-О Магнет Плоштад за Заварување Магнет Neodymium Магнетни Менгеме WM1-4590L Голема Големина

1 На брз и лесен начин да се одржи на метал workpieces на 45° & 90°, идеален за круг и квадратни цевки, агол итн.2 Пр

DEN 2030.00 2160.00
25 Фунти Мулти-агол Заварување Магнет/Neodymium Магнетни Стегач за Одржување со големина од 120*80*15mm Свеж Со попуст
25 Фунти Мулти-агол Заварување Магнет/Neodymium Магнетни Стегач за Одржување со големина од 120*80*15mm

25 Фунти Мултиагол Заварување Магнет / Neodymium Магнетни Стегач за Одржување со големина од 120*80*15mmПакетот вк

DEN 485.00 527.52
Бесплатен превозот 3PCS DN16mm /20mm /25мм Должина 300мм ПВЦ жица бендер свиткување пролет жица цевка свиткување уред hydropower Свеж Со попуст
10 Компјутери Јаглероден Челик Фидер Пролет За Makerbot 3D Печатач Екструдер Температура Кревет Свеж Со попуст
10 Компјутери Јаглероден Челик Фидер Пролет За Makerbot 3D Печатач Екструдер Температура Кревет

Силна пролет за 3 D Печатач Екструдер Одлична еластичност, замор отпор Никел позлатен, отпорност на коро

DEN 46.00 55.20
Бесплатен превозот 50PCS aimants Magnetiques Puissant 12mmx7mmx2mm Супер Силни Магнети 12*7*2mm Блок Ретки Земјата Magneten Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 50PCS aimants Magnetiques Puissant 12mmx7mmx2mm Супер Силни Магнети 12*7*2mm Блок Ретки Земјата Magneten

Кога објектот е оценето како наша одговорност, ние се обезбеди наплата и политика на враќање.Правоаголн

DEN 393.00 426.72
20 КГ/44lb Сила 155mm Удар Гас Пролет за Мебел Гас Кочење Лифт Проп Вратата 155mm*390mm Automative Гас Извори за Автомобил Свеж Со попуст
20 КГ/44lb Сила 155mm Удар Гас Пролет за Мебел Гас Кочење Лифт Проп Вратата 155mm*390mm Automative Гас Извори за Автомобил

Спецификација : Име : Гас Пролет Тежина : 195 g Материјал : Метал Сила : 20 KG / 44lb Удар : 155mm / 6.1" Навој Дијаметар

DEN 1038.00 1128.00
UXCELL 0.7Mmx5.8X8mm Цинк Позлатен Директно Torsion Пролет 17Pcs Свеж Со попуст
UXCELL 0.7Mmx5.8X8mm Цинк Позлатен Директно Torsion Пролет 17Pcs

ДОЛАРИПакет Големина(L*W*H) 10 x 10 x 10 Материјал Цинк Позлатен Пакет Содржина 17pcs x Тензија Пролет Боја Сребре

DEN 57.00 113.76
10pcs Neodymium-магнет 50x5x5 Силна Ретки Земјата Блок плоштадот Neodymium Магнети 50x5x5mm Permanete 50*5*5 Свеж Со попуст
10pcs Neodymium-магнет 50x5x5 Силна Ретки Земјата Блок плоштадот Neodymium Магнети 50x5x5mm Permanete 50*5*5

Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.01 mm за мал магнет , ±0 Сите големи кр

DEN 433.00 471.36
JF-0826B DC 12V или 24V Притисни Тип Отворена Рамка Линеарна ЕДНОНАСОЧЕН Електромагнетниот Electromagnet Вшмукување 150g 10мм Свеж
1216 PEX-al-PEX пролет, цевки пролет, цевки бендер, цевки виткање машина, Водоводни системи и алатки, должина 27cm Свеж Со попуст
Најдобар Квалитет 10KG/22lb Сила 160mm Гас Пролет 400mm Централната Дистанца 2 парчиња за Продажба Свеж Со попуст
Најдобар Квалитет 10KG/22lb Сила 160mm Гас Пролет 400mm Централната Дистанца 2 парчиња за Продажба

Спецификација : Име : Гас Пролет Тежина : 250 g Материјал : Метал Сила : 10 KG / 22lb Удар : 160mm / 6.3" Навој Дијаметар

DEN 1214.00 1320.00