Моден порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив

Моден порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив

0 %

DEN 4540.00

DEN 4540.32

Свеж

Во магацинот


Објектот Мода порцелан, керамика контра врвот бања тоне се мијат слив Големина Кол.40~42cmx H15~16cm Материјал Pocelain (одлични KAOLIN) Занает Рака throwed Потекло Jingdezhen,Кина MOQ 1 Buc пакување Картон со polyfoam Исплата,Western Union, T/T, Зачувам/paypal за примерок цел. Олово време 5-30 дена или Според клиенти количини. ОЕМ Достапни за Користење Слив за Home /Hotel/Бар/Club/Retaurant е купатило (туш кабина), Тоалет,
Исто така, може да се за Надворешна декорација
Дупка големина за монтажа е исполнат општ меѓународен стандард барање.
Слив уникатна карактеристика -Керамички уметност мијалник,100% керамички материјал,вода апсорпциона стапка е НУЛА .
-1300 степен висока температура Отпуштање,Висока отпорност на абење, Долг живот, НИКОГАШ нема да ИЗБЛЕДИ боја.
-Без Олово,Еко-пријателски материјал.
-Дизајниран од страна на Jingdezhen уметник,Тоа е уметнички,модерен,Современ,На хуманизација
ВЕ МОЛИМЕ ЉУБЕЗНО ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ :
Цената НЕ вклучува тапа,Ако треба тоа да се брод заедно со сливот/потоне,ве Молиме контактирајте ме за цената.
Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, боја/дизајн може да има мала разлика. На сликата е прикажано тука е показател само,Вистински производ ќе примите може да се разликува со оглед на светлината (бела светлина/жолта светлина),камера,рачни сликарство причина. Ако имате строги барање од големината/color/дизајн, ве Молиме да побарате од нас за да добиете повеќе детали и потоа да се разгледа сериозно пред да нарачате.Ви благодариме. Уживајте во вашата шопинг тука.
Меѓународната стандардна големина strainers/drainer работа со слив добро ,ве Молиме да се купат на леснотија .

Бања Додаток: drainer
Слив Форма: Круг
Бренд Име: youngsjdz
Тип: Countertop Тоне
Број На Модел На: брегалница-052
Капацитет: 12L
Обработка: Глазура Прскање
Тапа Планината: Една Дупка
Посебна Апликација: Шампон Тоне
Материјал: Керамички
Место на Потекло: Jingdezhen,Кина

Додатоци на производи

KEMAIDI RU Бесплатен Превозот Бања Слив Миксер Допрете Водопад Тапа Потонат Брод Хром Полиран Заврши Стакло Одличен Квалитет Свеж Со попуст
Fapully Луксузни Розово Злато, Бакар Бања Потоне Слив Тапа Двоен Крст Се Справи Со Ладна Вода Една Дупка Миксер Допрете Палубата Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Бања Слив Тапа Бакар Бродот да Потоне Вода Допрете Миксер Хром Финиш Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Бања Слив Тапа Бакар Бродот да Потоне Вода Допрете Миксер Хром Финиш

Ви благодариме за соработката!!!!torneira,тапа,бања тапа,torneira banheiro,миксер,torneiras,torneiras став пиа де banheiro,допрете

DEN 1141.00 1392.00
ПВЦ Потоне Затка на Мозоци Plug Кујна Хром Прстен Слив Перење Свеж Со попуст
ПВЦ Потоне Затка на Мозоци Plug Кујна Хром Прстен Слив Перење

Карактеристики : Кујнски мијалник вода shutoff приклучок, приклучок за приклучување адсорпција, за повеќет

DEN 42.00 53.28
SOGNARE Солидна Месинг Бања Автоматско Допир Бесплатна Сензор Чешми Палубата Монтирани Топло Ладно Заштеда на Вода Слив Потоне Свеж Со попуст
Deodorant Силикони Core Кујна Бања Цевки за Канализација Анти-мирис Контрола на Штетници Кат Мозоци Додатоци Круг од не ' Рѓосувачки Свеж Со попуст
Канализација 10 cm Плоштадот Антички Месинг Туш Мозоци Коса Цедилка Уметност Врежан Бања Прибор Отпад Решетки Кат Исцедете ги Свеж Со попуст
Црно Масло Протри Месинг Широка Двојна Рачка Бања Перење Слив Миксер Чешми Палубата Монтирани 3 Дупки Тоалетот Потоне Тапа ahg081 Свеж Со попуст
360 степени ротирачки слив тапа среќа мачка допрете миксер слив тапа бања вода од чешма миксер допрете потоне славина за допрете Свеж Со попуст
35mm/40mm Кујна Бања Вода Миксер Допрете Тапа Керамички Кертриџ Замена на Вентили Тапа Касети Свеж Со попуст
35mm/40mm Кујна Бања Вода Миксер Допрете Тапа Керамички Кертриџ Замена на Вентили Тапа Касети

Ова е 35mm / 40mm квартал се претвори замена на керамички диск кертриџ, погоден за повеќето еден лост кујна с

DEN 89.00 111.84
Замена месинг керамички диск допрете вентил квартал се претвори касети жлезда вметнете 20 заби (Ладно Анти-насока на стрелките Свеж Со попуст
Нови 210MM Солидна Месинг Ѕид Монтирани Слив Тапа Бања Миксер Допрете Топла и Ладна Тапа 360 степен ротација Spout Свеж Со попуст
Нови 210MM Солидна Месинг Ѕид Монтирани Слив Тапа Бања Миксер Допрете Топла и Ладна Тапа 360 степен ротација Spout

вода допрете миксер вода вода од чешма миксер вода од чешма миксер вода тапа вода од чешма тапа допрете

DEN 3687.00 5192.64
BAKALA Нови RVT Хром Месинг Допрете Слив На перење, машина за Миење Слив Тапа Бања Свеж Со попуст
BAKALA Нови RVT Хром Месинг Допрете Слив На перење, машина за Миење Слив Тапа Бања

Нови RVT Хром Месинг Допрете Слив На перење, машина за Миење Слив Тапа Бања Descrition Состојба : Сосема нов мат

DEN 530.00 609.60
Bagnolux Luxuriy Дизајн Deodorization Модерен Стил Месинг 100mmx100mm Плоштадот Анти-мирис Туш Подот на Мозоци со Плочка Вметнете Свеж Со попуст