2 ПАРЧИЊА/Пакет одговара за PHILIPS FC8204 FC8060 FC9150-FC9199 FC9071 FC8038 ДОПОЛНИТЕЛЕН КОМПЛЕТ Proformer про ФИЛТЕР S-филтер HEPA 12 HEPA 13

2 ПАРЧИЊА/Пакет одговара за PHILIPS FC8204 FC8060 FC9150-FC9199 FC9071 FC8038 ДОПОЛНИТЕЛЕН КОМПЛЕТ Proformer про ФИЛТЕР S-филтер

13 %

DEN 400.00

DEN 459.84

Свеж

Во магацинот

Опис на производот Electrolux Перат H12 H13 S HEPA Филтер Eureka HF-1 Бродови надвор во рок од 24 часа!! Electrolux / Wertheim перат Hepa Филтер Генерички Верзија Квалитет Загарантирана!!! Погоден за Philips модели Proformer Pro : ФК 9180. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.

Тип: Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип: Филтри
Бренд Име: yijia
Број На Модел На: ОЕМ
Одговара: за Филипс
Модел: за PHILIPS FC8204 FC8060
HEPA: HEPA 12 HEPA 13

Додатоци на производи

4pcs Пурпурна Микрофибер за Чистење со Четка Влошки за Ајкула Кат Steamer Чистење Влошки за Ајкула S3550 S3501 S3601 S3901 Замена Свеж Со попуст
6 парчиња/многу Робот Правосмукалка Делови HEPA Филтер Замена за Ecovacs Deepoo Deebot X600 ZN605 ZN606 ZN607 ZN609 Свеж Со попуст
6 парчиња/многу Робот Правосмукалка Делови HEPA Филтер Замена за Ecovacs Deepoo Deebot X600 ZN605 ZN606 ZN607 ZN609

100% нов!Објектот целосно компатибилен со моделите : За Ecovacs Deepoo Deebot X600,ZN605,ZN606,ZN607,ZN609Објектот pakage вклучуваа

DEN 388.00 479.52
Правосмукалка Плоча за ILIFE V5S V5 Робот Правосмукалка Делови ilife V3S V3L Х5 Главниот одбор Свеж Со попуст
Правосмукалка Плоча за ILIFE V5S V5 Робот Правосмукалка Делови ilife V3S V3L Х5 Главниот одбор

Правосмукалка Плоча за ILIFE V5 S V5 Робот Правосмукалка Делови ilife V3 S V3 L Х5 Главниот одбор Компатибилен со мо

DEN 3294.00 3786.24
1PC Рамен Млазницата Вшмукување Глава за Dyson Правосмукалка 2-во-1 Четки Вшмукување Глава Универзален Адаптер Четка Глава Свеж Со попуст
Нови 200mm Ширина Кревет Млазницата Четка Главата За DYSON DC35 DC45 DC58 DC59 DC62 V6 DC08 DC48 Слободни Пост handhold Правосмукалка Свеж Со попуст
Нови 200mm Ширина Кревет Млазницата Четка Главата За DYSON DC35 DC45 DC58 DC59 DC62 V6 DC08 DC48 Слободни Пост handhold Правосмукалка

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозо

DEN 327.00 460.80
Ротирачка Четка chuwi ILIFE A4 Робот Правосмукалка Замена ilife A4 Резервни Дел Правосмукалка Додатоци Возен Наежвам Свеж Со попуст
Ротирачка Четка chuwi ILIFE A4 Робот Правосмукалка Замена ilife A4 Резервни Дел Правосмукалка Додатоци Возен Наежвам

Опис на производот Висококвалитетни Производи Компатибилни со ILIFE Робот Правосмукалка A4Пакетот Вклучу

DEN 694.00 925.44
Правосмукалка Делови H12 HEPA Филтер за Electrolux ZE/З.Т./ZU серија ZE346b ZUA3840p ZTI7635 ZE346 Z3347 Свеж Со попуст
Правосмукалка Делови H12 HEPA Филтер за Electrolux ZE/З.Т./ZU серија ZE346b ZUA3840p ZTI7635 ZE346 Z3347

Правосмукалка HEPA Филтер се Вклопува Electrolux ZE / З.Т. / ZU серија Бесплатен Превозот да UA,RU !Одговара за Electrolux

DEN 342.00 421.92
(За B2000,B3000.B2005.B2005 ПЛУС)Spareparts за Вакуум Робот,Вклучуваат Страна Brushx 4pc + Примарна Филтер x 2pc + HEPA Филтер Свеж Со попуст
(За B2000,B3000.B2005.B2005 ПЛУС)Spareparts за Вакуум Робот,Вклучуваат Страна Brushx 4pc + Примарна Филтер x 2pc + HEPA Филтер

Име на производ : Spareparts Пакет за Подот со Правосмукалка Робот B2000,B3000.B2005.B2005 ПЛУСОна што е во пакет?Страна

DEN 1413.00 1487.52
ПРАВОСМУКАЛКА ДЕЛОВИ МОТОР HEPA ФИЛТЕР H12 ЗАМЕНА ЗА BOSCH SIEMENS ПРАВОСМУКАЛКА VS63A2310 VS 08 ОРИГИНАЛНИОТ БРОЈ 618907 Свеж Со попуст
ПРАВОСМУКАЛКА ДЕЛОВИ МОТОР HEPA ФИЛТЕР H12 ЗАМЕНА ЗА BOSCH SIEMENS ПРАВОСМУКАЛКА VS63A2310 VS 08 ОРИГИНАЛНИОТ БРОЈ 618907

За да се вклопиVZ01 MSF(00) BSGL2 MOV21 / 09 BSGL2 MOV22 / 09 BSGL2 MOV30 / 09 BSGL2 MOV31 / 09 BSGL2 MOVE9 / 09 BSA3081 / 09 BSA3083 / 09 BSB2081 / 09 BSA3200 / 06 BSD3022 / 06

DEN 192.00 239.52
yiJiA 2 ПАРЧИЊА За Вистински Бош со правосмукалка прашина торба замена Microfibre Тип G GXXL GXL MegaAir SuperTex Прашина Кеси Свеж Со попуст
yiJiA 2 ПАРЧИЊА За Вистински Бош со правосмукалка прашина торба замена Microfibre Тип G GXXL GXL MegaAir SuperTex Прашина Кеси

yi Ji A 2 ПАРЧИЊА За Вистински Бош со правосмукалка прашина торба замена Microfibre Тип G GXXL GXL Mega Air Super Tex Прашина

DEN 223.00 234.24
Бесплатни Пост Нови 8x Страна Четка 3/6 Вооружени за iRobot Roomba 500 600 700 Серија Вакуум Чистење на Делови Свеж Со попуст
Бесплатни Пост Нови 8x Страна Четка 3/6 Вооружени за iRobot Roomba 500 600 700 Серија Вакуум Чистење на Делови

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

DEN 330.00 550.08
22.5 V 1.25 НА 30W адаптер за полнач за IROBOT ROOMBA 400 500 600 700 Серија 532 535 540 550 560 562 570 580 620 630 650 Свеж
22.5 V 1.25 НА 30W адаптер за полнач за IROBOT ROOMBA 400 500 600 700 Серија 532 535 540 550 560 562 570 580 620 630 650

Опис на производот : 100% Сосема нов и висок квалитет.Влез : 100240 V 1.2 A, 5060 HzИзлез : 22.5 V 1.25 НаИнтерфејс : 5.5 мм*2,5

DEN 623.52
10PCS Hepa Филтри за Ecovacs CEN540 Dibea X500 X580 KK8 CR120 CR121 Ретровизори со Правосмукалка Филтер за Замена на Комплет Свеж Со попуст
10PCS Hepa Филтри за Ecovacs CEN540 Dibea X500 X580 KK8 CR120 CR121 Ретровизори со Правосмукалка Филтер за Замена на Комплет

>Пакет вклучува : 10pcs x hepa филтри>Компатибилен со : Замена на филтрите за Ecovacs Dibea X500 X580 KK8 Огледала CEN540>Филт

DEN 296.00 422.40
Голем Волумен ! Правосмукалка Кеси Прашина Торба Не-плетени Вреќи за Кученце Puppyoo Почиста Д-889 компатибилен со PROXXON Г.С. Свеж Со попуст
9pcs робот почиста четки резервни делови 3pcs Влажна Подлога Четка +3pcsDamp Подлога Четка + 3pcs Сува Подлога Четка за iRobot Свеж Со попуст