50pcs 0.3*2.5*5/8/10/12/15/20mm Јаглероден челик Малите место пролет 0.3 mm жица компресија пролет притисок пролет OD=2,5 mm

50pcs 0.3*2.5*5/8/10/12/15/20mm Јаглероден челик Малите место пролет 0.3 mm жица компресија пролет притисок пролет OD=2,5 mm

0 %

DEN 538.00

DEN 538.08

Свеж

Во магацинот

Јаглероден челик Малите место пролет жица микро пролет
Големина : 0.3(d)*2.5(D)*5/8/10/12/15/20(L)
жица со дијаметар=0.3 mm
надворешниот дијаметар=2,5 mm
должина= 5/8/10/12/15/20 mm

Должина: 15mm, 20mm, 5mm, 8mm, 12mm, 10mm
Жица со дијаметар: 0.3 mm
Стил: Серпентина
Материјал: Челик
Оптоварување Тип: компресија
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Употреба: Индустриски
Број На Модел На: 0.3*2.5*5/8/10/12/15/20mm
Пакет: ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Материјал: Нерѓосувачки Челик
MOQ: 50pcs

Додатоци на производи

1Meters само Лепило Флексибилни Магнетна Лента 1M Гума Магнет Лента ширина 20mm дебелина од 1,5 mm Свеж Со попуст
1Meters само Лепило Флексибилни Магнетна Лента 1M Гума Магнет Лента ширина 20mm дебелина од 1,5 mm

Ние секогаш сме подготвени да ви помогне ако имате прашања или наидете на некој проблем, но ако поради н

DEN 167.00 191.52
CE Сертификација IP54 DC 12V 25N 2.5 кг Електрична Кревање Електро Магнет Electromagnet Електромагнетниот Одржување Свеж Со попуст
CE Сертификација IP54 DC 12V 25N 2.5 кг Електрична Кревање Електро Магнет Electromagnet Електромагнетниот Одржување

CE Сертификација IP54 DC 12 V 25 N 2.5 кг Електрична Кревање Електро Магнет Electromagnet Електромагнетниот Држи P20 / 15 В

DEN 217.00 228.96
30*25мм Вшмукување 12KG 120N DC 5V/12V/24V Мини електромагнетниот electromagnet електрични Кревање електро магнет силна носителот Свеж Со попуст
1pcs 40mm x 20mm x 5mm Супер Силен Neodymium магнет Ретки Земјата N35 Магнет 40*20*5 Никел 40x20x5 НОВ магнет метал Свеж Со попуст
1pcs 40mm x 20mm x 5mm Супер Силен Neodymium магнет Ретки Земјата N35 Магнет 40*20*5 Никел 40x20x5 НОВ магнет метал

Никогаш место neodymium магнети во близина на електроника, како ни флопи дискови, кредитни картички, магнетс

DEN 177.00 217.92
100pcs 10мм x 15mm магнет D10x15 NdFeB Магнет 10x15 Neodymium магнет D10*15mm, 10*15 ретки земјата магнет 10x15mm бесплатен Свеж Со попуст
100pcs 10мм x 15mm магнет D10x15 NdFeB Магнет 10x15 Neodymium магнет D10*15mm, 10*15 ретки земјата магнет 10x15mm бесплатен

1 mmДимензии : Дијаметар 10мм x дебелина 15mmОпис Толеранција : +(1mm5мм)Neodymium (хемиски симбол Нд) е елемент 60 на п

DEN 2028.00 2304.00
Средни Магнетни Заварување Земјата Менгеме 300A Заварување Носителот Свеж Со попуст
Средни Магнетни Заварување Земјата Менгеме 300A Заварување Носителот

Внимание : Жолта или црна ќе бидат испратени во случаен избор, само според нашите вистински акции.Примен

DEN 1480.00 1574.40
1PCS 50X50X25 (47x47x22 mm) Супер Силен Спасување Магнет Ретки Земјата Диск Магнет со прстен магнет Neodymium Магнети 50*50*25 Свеж Со попуст
1PCS 50X50X25 (47x47x22 mm) Супер Силен Спасување Магнет Ретки Земјата Диск Магнет со прстен магнет Neodymium Магнети 50*50*25

Ви благодариме Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапи

DEN 781.00 1346.88
20 КГ/44lb Сила 155mm Удар Гас Пролет за Мебел Гас Кочење Лифт Проп Вратата 155mm*390mm Automative Гас Извори за Автомобил Свеж Со попуст
20 КГ/44lb Сила 155mm Удар Гас Пролет за Мебел Гас Кочење Лифт Проп Вратата 155mm*390mm Automative Гас Извори за Автомобил

Спецификација : Име : Гас Пролет Тежина : 195 g Материјал : Метал Сила : 20 KG / 44lb Удар : 155mm / 6.1" Навој Дијаметар

DEN 1038.00 1128.00
20-1000 компјутери NdFeB Диск 3M Лепило Кол 20x1 mm 0.75 N42 Магнет Силна Neodymium Магнети Ретки Земјата Постојан Магнет за Свеж Со попуст
20-1000 компјутери NdFeB Диск 3M Лепило Кол 20x1 mm 0.75 N42 Магнет Силна Neodymium Магнети Ретки Земјата Постојан Магнет за

5 Килограми >11.10 302°F (150°C) 644°F (340°C) 7.9 Килограми >11.9 Килограми >11.12 212°F (100°C) 644°F (340°C) 7.1 Килограми >10.Поради с

DEN 537.00 537.12
15pcs Пролет Нерѓосувачки челик torsion извори 0.5 mm жица tensioning torsion пролет Свеж
15pcs Пролет Нерѓосувачки челик torsion извори 0.5 mm жица tensioning torsion пролет

15pcs Пролет Нерѓосувачки челик torsion изворипролет жица со дијаметар=0.5 mmнадворешниот дијаметар=5mmКалеми =3

DEN 350.40
50pcs neodymium 3x10 mm Диск Ретки Земјата Neodymium магнет 3*10 mm Супер Силни Магнети 3mmx10mm N35 магнетно Свеж Со попуст
50pcs neodymium 3x10 mm Диск Ретки Земјата Neodymium магнет 3*10 mm Супер Силни Магнети 3mmx10mm N35 магнетно

Смртта магнет50pcs neodymium 3x10 mm Диск Ретки Земјата Neodymium магнет 3*10 mm Супер Силни Магнети 3mmx10mm N35 магнетноова е

DEN 173.00 201.60
4mm 304 мека нерѓосувачки челични јажиња clothesline кревање 7*19 Јаже 20meter Свеж
4mm 304 мека нерѓосувачки челични јажиња clothesline кревање 7*19 Јаже 20meter

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

DEN 1872.00
4PCS DN16/20/25/32mmpvc цевка / цевка бендер пролет Должина 300мм ПВЦ жица бендер пролет жица цевка свиткување уред hydropower Свеж Со попуст
4*4mm NdFeB Neodymium Магнет Цилиндар DIY Загатка Set - Сребро (100PCS) Свеж Со попуст
4*4mm NdFeB Neodymium Магнет Цилиндар DIY Загатка Set - Сребро (100PCS)

Количина : 100 парче(s) по пакет Боја : Сребро Материјал : Nd Fe B Спецификација : Magnetization на ветер : N S пол на два

DEN 134.00 191.52
200pcs 4x4mm магнет 4x4 Супер силен лепење нео neodymium магнети D4x4, 4*4 постојан Никел позлата магнет neodymium D4*4mm Свеж
200pcs 4x4mm магнет 4x4 Супер силен лепење нео neodymium магнети D4x4, 4*4 постојан Никел позлата магнет neodymium D4*4mm

Ние го прифаќаме Зачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.Плаќање1.2) Електрони

DEN 426.24
Бесплатен превозот Потковица бар&прстен Магнет компас играчка за Образование, Наука Класа Експеримент деца играчки Isotropic Свеж Со попуст
трговија на големо 4PCS D20*10мм круг N50 Силна магнетна сила ретки земјата Neodymium магнет дијаметар 20X10MM Свеж Со попуст
трговија на големо 4PCS D20*10мм круг N50 Силна магнетна сила ретки земјата Neodymium магнет дијаметар 20X10MM

трговија на големо 4 PCS D20*10мм круг N50 Силна магнетна сила ретки земјата Neodymium магнет дијаметар 20 X10 MMИзвес

DEN 445.00 468.48
Бесплатен превозот 2 метри 12.7x1.5mm Флексибилни Магнетна Лента со 3M само лепило гума магнети за настава Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 2 метри 12.7x1.5mm Флексибилни Магнетна Лента со 3M само лепило гума магнети за настава

2 метри лента со 3 M само лепило гума магнет 12.7x1.5mm Должина : 2 метри, Големина : 12.7x1.5mm Max Температурата на ра

DEN 324.00 431.52
Конкурентни Производи 18-3/8-.063 66dl Синџири Одговара за 381 Пила Сеча Видов Свеж
Конкурентни Производи 18-3/8-.063 66dl Синџири Одговара за 381 Пила Сеча Видов

2) Ако предметите се оштетени, ние мора да бидат контактирани во рок од 24 часа од приемот.Рок на плаќање :

DEN 752.64
UXCELL 0.7Mmx5.8X8mm Цинк Позлатен Директно Torsion Пролет 17Pcs Свеж Со попуст
UXCELL 0.7Mmx5.8X8mm Цинк Позлатен Директно Torsion Пролет 17Pcs

ДОЛАРИПакет Големина(L*W*H) 10 x 10 x 10 Материјал Цинк Позлатен Пакет Содржина 17pcs x Тензија Пролет Боја Сребре

DEN 57.00 113.76
Производителот Прилагодено 8мм шатор пол клипови пролет се врати push button 33 Свеж
Производителот Прилагодено 8мм шатор пол клипови пролет се врати push button 33

2.Производ Покажува : Количина : 20pcsПревозот време : 1523 дена низ Кина, воздухот mail парцела.Ако ви треба мал

DEN 474.24
5pcs 30x10mm neodymium магнет 30мм*10мм силна ретки земјата neodymium магнети 30*10 mm NdFeB постојан круг магнетни 30mmx10mm Свеж Со попуст
5pcs 30x10mm neodymium магнет 30мм*10мм силна ретки земјата neodymium магнети 30*10 mm NdFeB постојан круг магнетни 30mmx10mm

5pcs 30x10mm neodymium магнет 30мм*10мм силна ретки земјата neodymium магнети 30*10 mm Nd Fe B постојан круг магнетни 30mmx10mmОва е

DEN 650.00 756.00
Бесплатен превозот 50PCS aimants Magnetiques Puissant 12mmx7mmx2mm Супер Силни Магнети 12*7*2mm Блок Ретки Земјата Magneten Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 50PCS aimants Magnetiques Puissant 12mmx7mmx2mm Супер Силни Магнети 12*7*2mm Блок Ретки Земјата Magneten

Кога објектот е оценето како наша одговорност, ние се обезбеди наплата и политика на враќање.Правоаголн

DEN 393.00 426.72