SISHION Жените Флорални Памучни Фустани без Ракави Ретро 50-тите Плус Големина Гроздобер Нане Зелена Секојдневен Рокабили Фустан Туника Vestidos 110

SISHION Жените Флорални Памучни Фустани без Ракави Ретро 50-тите Плус Големина Гроздобер Нане Зелена Секојдневен Рокабили Фустан

0 %

DEN 1036.80

Свеж

Во магацинот


Напомена : Pettcoat не е вклучена, ако сакате да купите petticoat, ве молиме или на овој линк :
http : //hz.aliexpress.com/item/2016-New-Fluffy-Women-s-Tutu-Skirt-High-Waist-Retro-Vintage-Skirts-Crinoline-Petticoat-Underskirt-Short/32613567811.html?spm=0.0.0.0.w2 Fb Dr
Домот Класичен Замав Гроздобер Облека
Фустан тип : Ретро ;
Материјал : 100% Памук;
Боја Опции : Сина, Зелена Беж Бела ;
Големина Опции : S, M, L, XL, XXL;
Големина Информации :
Големина (CM)
1. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купат. Ако имате било какви прашања во врска со тоа, ве молиме оставете порака за да ми каже вашата тежина и височина, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина!
2. Имате најмногу 7 дена од денот на приемот да побара наплата или размена за нов еден во случај ако добиете дефектен производ.
3. Вашите задоволства и позитивни повратните информации се многу важни за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратните информации.

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Фустани Должина: Колено-Должина
Силуета: А-Линија
Сезоната: Лето
Декорација: Обвиткан
Стил: Гроздобер
Половината: Империја
Број На Модел На: VD0110
Sleeve Стил: Резервоар
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Бренд Име: Sishion
Материјал: Памук
Деколте: О Деколте
Шаблон Тип: Печати
50-тите Гроздобер Облека Материјал : 100% Памук
Sundress Големина : S, M ,L, XL, XXL, Плус големина;
Vestidos Де Феста Сезона: Лето Есен Пролет;
60-тите години Замав Фустан Шема : Цветни Печати Шема;
боја: Зелена Сина, Розова Бела Беж
Цветни Фустан Стил: polka точки/Цветни Печати /цвет шема;
Коктел Партија Облечи Стил: Одри Hepburn//пикник/домаќинка/закачам
неформални се облекуваат: домот работа/office/клуб фустани

Додатоци на производи

Мода Лето Жените Асиметрични Комбинација Фустан Шупливи Надвор Долг Ракав V Деколте, Чипка Макси Фустани Свеж Со попуст
Мода Лето Жените Асиметрични Комбинација Фустан Шупливи Надвор Долг Ракав V Деколте, Чипка Макси Фустани

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

DEN 340.00 459.84
Долго Етничка домот о вратот кратко sleeve асиметрични макси фустан за жените лето Мексиканската стил boho фестивал фустани Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 2018 Чипка Капчиња Backless Се Облекуваат Жените Мода Шпагети Рака V Вратот Vestidos Лабава Beachwear Фустан Свеж Со попуст
Лето Гроздобер Цветни Фустани Висока Половината V деколте, Долг Фустан наметка longue femme Вечер Партија Елегантен Жени без Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R

Големинабиста(cm) Ракав(cm) Половината(cm)Должина(cm)S8492 58627077М8896 59667478L92100 60707879XLКако различни компјутери екра

DEN 603.00 1005.12
2018 лето mori девојки женски чипка само-култивирање везови фустан Ponceon нето предиво самовила бохемија празник плажа облечи Свеж Со попуст
ADYCE Домот Пистата се Облекуваат Жените Вечер Завој Фустан 2018 Вино Црвено Мрежа отсечени кратко sleeve мини Секси Славна Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 1020 Нова Женска Облека Рокабили Гроздобер Ретро 50-тите Замав Партија Нова плус големина фустан S-6XL обичај Свеж Со попуст
Преголеми мода чипка фустани woemn голема големина на жените година есен нов Фустан долг ракав шупливи о вратот лабава Свеж Со попуст
2017 Жените Елегантен Чипка мрежа везови Фустан Лето Femme Кратко Sleeve Розова Долг Фустан сина Одмор Партија дама Фустани Свеж Со попуст
XL-XXXXXL Женска Плус Големина Долг Ракав Boho Цветни Печати Chiffon Фустан Копчето Гроздобер Секојдневен Фустан Лето Пролет Свеж Со попуст
Морнарица морнар јака фустан за mori девојки Јапонски стил темно сина, зелена розова шарени комбинација фустани vestidos cosplay Свеж Со попуст
Средната возраст на жените летен фустан мајка фустан долг дел на средовечни 40-50 години кратки ракави летен фустан women023 Свеж Со попуст
BKLD Секси Обвивка Жените Каузална Црвено Кадифе Канцеларија Фустан Екипажот Вратот Половина Ракави Фустан Елегантен Bodycon Свеж Со попуст
BKLD Лето прикривање на Плажа Долг Фустан Жени Секси Шупливи Од Чипка Капчиња Длабоко V Види-преку Цветни Фустан Елегантен Boho Свеж Со попуст
Летото 2017 Жени Секси Backless Основните Девојки Фустан Без Ракави Тенок Vestidos Вест Тенкови Bodycon Фустан За На Рака Солидна Свеж Со попуст
Повик Шарени Фустан Лето Жените Кратко Sleeve O-Вратот Тенок Одговара Bodycon Фустан Шарени Т Маица, Фустан Обвивка жените облека Свеж Со попуст
2017 Симпатична Летна Бела Чипка Фустан Јапонски Harajuku Mori Девојка Шпагети Рака Kawaii Алкохол Возбудува Полите Резервоарот Свеж Со попуст
Моден Жените Асиметрични Повик Краток Ракав V Деколте, Печатени Макси Фустан Со Неврзан Појас Фустан Лето Пролет Женски Фустан Свеж Со попуст
Слатка Пролет Mori Девојка Се Облекуваат Жените Комбинација Гроздобер Plaid Лабава Hoho Симпатична Феста Долго Vestido Женски Свеж Со попуст