Влакна-оптички Декодер Кутија За Бенц

Влакна-оптички Декодер Кутија За Бенц

10 %

DEN 4968.00

DEN 5520.00

Свеж

Во магацинот


Answer : ___________________________ NOTE : само го продаде wih автомобил dvd заедно
1. доколку купувачот не одат на царинење доведе до стоката се врати, се врати стоката превозот цена плати од страна на купувачот. Ако сакате да го напишете помалку од 80 долари на сметка,да, ние може да ви помогне, но треба да знаете ќе имаат ризик,ако царинската управа утврди дека треба да се процени вредноста на стоката, тогаш одговорноста нема да биде одговорност на купувачот 2. Ве молиме да не информирате на причината на вашата нарачка поништување и да ни испрати јасна слика или видео како доказ. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето,ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Далечински областа на превозот надомест исклучени, за адреси наведени во Оддалечените области на DHL/Федекс веб-страница, ќе се наплаќа екстра -60. Пред нашите испраќање, имаме проверени сите наши предмети внимателно, ако сте примиле една скршена неисправни објектот, само задржи оригиналниот пакет и го направи слика за нас во рок од 3 дена. Ние ќе одземе врати превозот цена,тогаш наплата тебе. Инсталација такси се надвор од нашата контрола, тие мора да бидат платени од страна на купувачот. Важечките време за замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој објект има било каков проблем, кога ќе пристигне, ве молиме слободно контактирајте со нас и имајте на ум чувајте го во оригинална состојба.Прогласи вредност и името На пакетот, испрати од Кина, ние прогласи стандардно, ние обично се пишува на точка име "автомобил видео систем" и "Фактура вредност 80 USD".Дистрибуција на ред Ако некој цел се состои од повеќе од два предмети, тогаш може да се организира во една парцела,испратени заедно. Ако имате посебни барање,ве молиме оставете порака кога ќе се направи ред, тогаш ние ќе ги провери и прогласи според тоа. Ве молиме дај ни вашиот (мобилен) телефонски број за време на исходот за превозот употреба, тоа е многу важно. Ако преферирате други express, ве молиме контактирајте со нас во времето. На данокот треба да се плати од страна на купувачот. Царинските давачки Купувачот исплата за цена,само се вклучуваат цена на производот и трошоците за превозот. Превозот начини Обично ние ги користиме на курирската служба DHL и ЕМС.Ако можете да изберете локација за подигнување ние ви препорачуваме да ја користите. Предмети вратени во сад без извештајот нема да бидат обработени.Гаранција и да се вратат Сите наши објекти се тестирани за да се обезбеди работи правилно пред превозот и да дојде со 12-месечно производство гаранција. Не вклучуваат данок на ДДВ,вредноста додадете данок.Повратни информации : Тоа ќе биде прифатена, ако може да ни остави позитивен фидбек со 5 ѕвезди, тоа е охрабрување за нас, и ние ќе направиме се подобро и подобро.Инсталација : ве Молам само да инсталирате оваа единица од страна на професионални техничар, исто така, побара од нив да се тестираат за прв пат пред инсталацијата. Тоа е купувачот одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас.

Име На Модел: Кабел-001
Бренд Име: Idoing
Специјални Функции: DVD Плеер

Додатоци на производи

GPS Систем за Следење Деца---Дете Следење GPS Уред/GPS Локатор Чип за Миленичиња,деца Свеж
GPS Систем за Следење Деца---Дете Следење GPS Уред/GPS Локатор Чип за Миленичиња,деца

GPS Систем за Следење ДецаДете Следење GPS Уред / GPS Локатор Чип за Миленичиња,деца1 Мини големина, Времетод

DEN 4799.52
Eightwood Дигитални ТВ Продолжен Антена Преносни Внатрешна/Надворешна Антена за ТВ Тјунер USB/Дигитални ТВ/DAB Радио Со Магнетна Свеж Со попуст
Queclink GV200 PWR RS232 КОМПЛЕТ Датум Кабел И Напојување GV200 UART PWR Конвертирате КАБЕЛ 12V НИ DCJACK За Queclink Tracker Свеж
Queclink GV200 PWR RS232 КОМПЛЕТ Датум Кабел И Напојување GV200 UART PWR Конвертирате КАБЕЛ 12V НИ DCJACK За Queclink Tracker

Преглед : GV200 PWR RS232 КОМПЛЕТОвој комплет вклучува денот кабел и напојувањеДел листата : Датум Кабел DB9 RS232Н

DEN 1680.00
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus RX 2012- итн видео интерфејс со GVIF LVDS youtube фрлија екран глувчето контрола Свеж Со попуст
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за Lexus RX 2012- итн видео интерфејс со GVIF LVDS youtube фрлија екран глувчето контрола

Резолуција на видео излез : 800×480,1024 X600,Максимална 1920 X1080, да ги Поддржат резолуцијата.0, фирмверот поддржу

DEN 25080.00 26400.00
FUNROVER DAB+ usb Кутија USB dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со 6.0 или os 7.1 и Свеж Со попуст
FUNROVER DAB+ usb Кутија USB dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со 6.0 или os 7.1 и

64крајотFUNROVER Бесплатен превозот DAB+ usb dongle со антената за Android автомобил dvd плеер е радио за автомобил gps со

DEN 1324.00 1919.04
ONWA KS-33R ЗИС-МОБ Лични локатор светилник tracker Smartfind ЗИС МОБ Свеж Со попуст
ONWA KS-33R ЗИС-МОБ Лични локатор светилник tracker Smartfind ЗИС МОБ

Карактеристики : Праќа GPS цел следење на информациите со текот на ЗИСКомпатибилен со плотери и одборот з

DEN 8220.00 8652.00
LEEWA Мал Автомобил Прозорец IEC Активни Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА антена Со Вграден Засилувач CA4585 Свеж Со попуст
LEEWA Мал Автомобил Прозорец IEC Активни Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА антена Со Вграден Засилувач CA4585

Автомобил активна антена со вграден засилувач за дигитална ТЕЛЕВИЗИЈАКонектор тип : IEC(Машки)Оперативе

DEN 422.00 508.80
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред Свеж Со попуст
kingneed TK05SE Голем батеријата 5000mAh магнет автомобил Возило GSM, GPRS GPS Tracker Автомобил Возило Следење Локатор Уред

2) Кога ќе испратите СМС до тоа,тоа не одговори GPS локација, само LBS локација Кога ќе испратите смс или пов

DEN 2159.00 2399.04
Smart Врата алармниот Систем за GSM Tracker Home Security LBS RF-V13 Реално време Следење Уред Глас Следи Вибрира како Предупредување Свеж Со попуст
QUIDUX 3M или 5M Кабел GPS Антената Fakra C Директно Автомобил Антенски За MFD2 RNS2 RNS-E RG174 Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
QUIDUX 3M или 5M Кабел GPS Антената Fakra C Директно Автомобил Антенски За MFD2 RNS2 RNS-E RG174 Бесплатен Превозот

3 M GPS Активна АНТЕНА FAKRA Серија Приклучок Директно Адаптер Функција : Dielectric Антена Центар Фреквенција 1575.

DEN 264.00 293.76
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за porsche Cayenne PCM 3.1 видео интерфејс кутија огледало линк google play youtube waze google Свеж Со попуст
Андроид 6.0 GPS навигација кутија за porsche Cayenne PCM 3.1 видео интерфејс кутија огледало линк google play youtube waze google

Андроид 6 Гласовно активирање навигација, огледало линк Можете да изберат да инсталирате 360 поглед птиц

DEN 20520.00 21600.00
gps тракер со камера гориво ниво на потрошувачка на следење на сензор на температура на алармот Свеж
gps тракер со камера гориво ниво на потрошувачка на следење на сензор на температура на алармот

APN е Acess Point Мрежа , секој GSM оператор има свој уникатен APN, ве молиме контактирајте со вашиот продавач на sim

DEN 3312.00
Е Радио за автомобил Стерео ISO Приклучок Адаптер Жици Темперамент за KIA К2 К3 K5 Sportage R,Hyundai IX35 TUCSON ISO подигнат Свеж Со попуст
Е Радио за автомобил Стерео ISO Приклучок Адаптер Жици Темперамент за KIA К2 К3 K5 Sportage R,Hyundai IX35 TUCSON ISO подигнат

Е Радио за автомобил Стерео ISO Приклучок Адаптер Жици Темперамент за KIA К2 К3 K5 Sportage R,Hyundai IX35 TUCSON ISO подигна

DEN 298.00 331.20
Viecar Топла Продажба 3,5 ММ Радио Приемник Антена Нерѓосувачки Челик Мулти-Цел 3.5 mm Интерфејс FM Радио Антена за Мобилен Свеж Со попуст
Podofo Мини GPS Приемникот за Навигација Рачни Локатор Пронаоѓач USB Полнење со Компас Отворено Спорт Патување Рачни Keychain Свеж Со попуст
Fodsports мотоцикл gps навигација додатоци лулка носителот со енергија кабел со монтажа заградата Свеж Со попуст
Fodsports мотоцикл gps навигација додатоци лулка носителот со енергија кабел со монтажа заградата

мотоцикл gps додатоци1 buc носителот + 1 pc power кабел + 1 компјутер монтажа braketза 4.3 инчен Fodsports Мотоцикл GPSВид в

DEN 1447.00 2191.68
Морските Радио Антена Автомобил Водоотпорни Гумени Патка Dipole Флексибилни Морски FM AM Modulators за Автомобил Брод Јахта Свеж Со попуст
Vehemo Автомобил Калено Стакло За Автомобил GPS MP5 Видео Плеер Екран Заштитник Филм Премиум 7 Inchs 153x89mm DVD Guard LCD Свеж Со попуст
Vehemo Автомобил Калено Стакло За Автомобил GPS MP5 Видео Плеер Екран Заштитник Филм Премиум 7 Inchs 153x89mm DVD Guard LCD

Опис : Боја : Транспарентна Материјал : Калено Стакло Улога : HD, нулаотпорни, антиотпечаток, антирефлекти

DEN 163.00 200.64
На овој линк само за CANBUS КУТИЈА ги користиме во нашите Bway ТРЕПНЕ и ANDROID е радио за автомобил МОДЕЛ,може да не ги поддржуваат Свеж Со попуст
Skylab Skw92A Spi/I2S/I2C 32MB флеш 1024Mb DDR2 RAM меморија Openwrt 2T2R Mimo Sf Mt7628 Iot Wlan Пристапна Точка Wifi Модул Свеж
Skylab Skw92A Spi/I2S/I2C 32MB флеш 1024Mb DDR2 RAM меморија Openwrt 2T2R Mimo Sf Mt7628 Iot Wlan Пристапна Точка Wifi Модул

Име : Skylab Skw92 A Spi / I2 S / I2 C 32 MB флеш 1024 Mb DDR2 RAM меморија Openwrt 2 T2 R Mimo Sf Mt7628 Iot Wlan Пристапна Точка Wifi МодулМодел БР

DEN 16800.00
N11 шпион Реално Време се Слуша GSM/GPRS/GPS Tracker ДЕТЕ/Автомобил/Куче Систем Tracker Уред Локатор за Позиционирање (GPS Tracker Свеж Со попуст
N11 шпион Реално Време се Слуша GSM/GPRS/GPS Tracker ДЕТЕ/Автомобил/Куче Систем Tracker Уред Локатор за Позиционирање (GPS Tracker

Испрати релевантните инструкции и на терминал ќе ви испрати на релевантни порака Моќ, светлото трепка н

DEN 1163.00 1291.68
Автомобил GPS Tracker Водоотпорен IP65 5000mAh Камион Автомобил Локатор TKSTAR TK905 90 Дена Режим на Моќен Магнет Живот Бесплатен Свеж Со попуст
Vehemo Калено Стакло 8Inchs 175mmx105mm Автомобил DVD Заштитни Филмови GPS Екран Заштитник Премиум Јасно 0.3 mm HD Додатоци Свеж Со попуст
Vehemo Калено Стакло 8Inchs 175mmx105mm Автомобил DVD Заштитни Филмови GPS Екран Заштитник Премиум Јасно 0.3 mm HD Додатоци

Опис : Материјал : Калено стакло Големина : 6.5 инчи(141 x 85mm), 7 инчи(152 x 91mm), 8 инчи(175 x 105mm),9 инчи(198 112mm x), 10 инчи( 2

DEN 378.00 466.56
На овој линк само за CANBUS КУТИЈА ги користиме во нашите Bway ТРЕПНЕ и ANDROID е радио за автомобил МОДЕЛ,може да не ги поддржуваат Свеж Со попуст
RNS510 LED серија СТЕРЕО електронски одбор за радио одбор На ФОЛКСВАГЕН RNS 510 систем за Навигација Свеж
Факултативна Canbus Кутија за Клиентите на кои им треба, објектот не се продава одделно Свеж
Факултативна Canbus Кутија за Клиентите на кои им треба, објектот не се продава одделно

Ова е само за клиентите кои треба да плати дополнителни трошоци за купување на CanbКутија за да ги направи

DEN 1440.00