10Pcs бела Магија Гумичка Сунѓерот Мека Четка Меламнин Чистење Нано Denude Чистење на Сунѓерот Домашна Кујна Почиста Додатоци

10Pcs бела Магија Гумичка Сунѓерот Мека Четка Меламнин Чистење Нано Denude Чистење на Сунѓерот Домашна Кујна Почиста Додатоци

7 %

DEN 67.00

DEN 72.00

Свеж

Во магацинот

10 Pcs Бела Магија Гумичка Сунѓерот Мека Четка Меламнин Чистење Нано Denude Чистење на Сунѓерот Домашна Кујна Почиста Додатоци
Опис : Изработени од еко материјали, чиста повеќето од прашина, дамка, без детергент!! Може да се намали во било која големина за соодветна форма. Добро за чистење потоне, бања, фрижидер, опсег хауба, итн. Боја : Сива Објект големина на : 10*6.2*2 cm / 4*2.5*0.8 во тоа Како Да го Користите : Впие сунѓерот во вода, да се притисне малку вода; Чистење на дамки област нежно; Топла вода може да корисни; Исплакнете валкани сунѓер со ладна вода по употреба и нека се исуши. Претпазливост : не чистење премногу тешко. Не стерилизирате сунѓерот во топла вода или детергент. Не го користете за сјајни, полиран површина, како на пример, автомобил, PC екран, итн. Препорачуваме да се носат ракавици кога ќе го користите. Пакетот вклучува : 10 x Сунѓерот Почиста Покаже :

Материјал: Сунѓерот
Функција: Еко-Пријателски
Употреба: Кујна
Број На Модел На: lxt

Додатоци на производи

Скалабилни Duster Чиста Четка Десктоп Чистење Телескопски Прашина Домаќинство Прашина Четка Автомобили Cleaning Tool E5M1 Свеж Со попуст
Нова Надградба на Отворено Количка за Кампување Кофа 10L Пикник Водоотпорен Виткање Кофа Свеж
Нова Надградба на Отворено Количка за Кампување Кофа 10L Пикник Водоотпорен Виткање Кофа

Нова Надградба на Отворено Количка за Кампување Кофа 10 L Пикник Водоотпорен Виткање КофаПроизвод Прегл

DEN 912.00
1PC Магичен Спреј Четка Микрофибер Крпа на Подот Windows Чиста Четка Плочка Дома Бања, Кујна Посветен Cleaning Tool Нова Година Свеж Со попуст
Medial S-облик Агол Четка Подебели Тоалет Четка за Чистење со Четка Со Криви се Справи со Боја по Случаен избор Свеж Со попуст
Medial S-облик Агол Четка Подебели Тоалет Четка за Чистење со Четка Со Криви се Справи со Боја по Случаен избор

Должина 20cm , ширината на рачка 2cm , раководител ширина 3.8 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитн

DEN 32.00 39.84
Мултифункционален зеленчук и овошје лесно чистење компир прибор за домашна кујна gadgets Случаен P20 Свеж Со попуст
Мултифункционален зеленчук и овошје лесно чистење компир прибор за домашна кујна gadgets Случаен P20

Мултифункционален зеленчук и овошје лесно чистење компир прибор за домашна кујна gadgets 2016 година топла VH

DEN 33.00 43.20
Sinland Микрофибер Прашина Четка Лесни Ротирачка Четка Telescoping Алуминиум Справи со 3 Слободни Микрофибер Четка Влошки Свеж Со попуст
1Pcs Коњ коса, чевли четка целосна коњ коса, масло полски алатка, чистење велур крзно, јасно кожени чевли пепел Свеж Со попуст
1Pcs Коњ коса, чевли четка целосна коњ коса, масло полски алатка, чистење велур крзно, јасно кожени чевли пепел

Коњ коса, чевли четка целосна коњ коса, масло полски алатка, чистење велур крзно, јасно кожени чевли пепе

DEN 223.00 234.72
Кујна бања Прозорец / Мие станица / Flume / Пукнатина Чистење со четка Практични Чисти Нова алатка Свеж Со попуст
Кујна бања Прозорец / Мие станица / Flume / Пукнатина Чистење со четка Практични Чисти Нова алатка

Производот Категорија : четка за чистењеМатеријал : Пластични + железо жицаСе Патенти : НикојГолемина : 24

DEN 79.00 98.40
5pcs/постави Нови Трајни Најлон месо тело Briar Тутун Цевка Чистење Чистење Нерѓосувачки Челик Четка Висок Квалитет Свеж Со попуст
Сунѓерот долго се справи со четка бања чистење со четка бања бања четка плочки плочки на подот четка Свеж
Сунѓерот долго се справи со четка бања чистење со четка бања бања четка плочки плочки на подот четка

Ве молиме имајте на ум за нови правила 1 Наредби за помалку од $ 8, Без транспорт број да ги испратите на ст

DEN 221.28
Исток 5 ролни/многу Голема Големина Ѓубре торба Отпад Ѓубре Кеси Дома Хотел Чистење Кеси Свеж Со попуст
Исток 5 ролни/многу Голема Големина Ѓубре торба Отпад Ѓубре Кеси Дома Хотел Чистење Кеси

Име Ѓубре торба Материјал HDPE Број на Модел на ES8246,ES8247,ES8248 Големина Како слика Тежина 0.46 kg / 0.76 kg / 1.36 кг (Бе

DEN 604.00 1208.64
Најдобра продажба 2pc Магија стап нерѓосувачки челик деконтаминација Четка за Чистење Метал Рѓа Смена Чистење се Држи Четка Свеж Со попуст
Отвори shutter сенка shutter четка за чистење со четка Свеж
Отвори shutter сенка shutter четка за чистење со четка

Отвори shutter сенка shutter четка за чистење со четкаМатеријал : пластикаГолемина : 16x13.5cmПроизвод вовед : четк

DEN 230.40
2 Четки Глави Рачни Табела Sweeper Трошка Четка За Чистење Колектор Алатка Свеж
2 Четки Глави Рачни Табела Sweeper Трошка Четка За Чистење Колектор Алатка

Опис : Извишува до crumbs и прашина и слично од било која површинаЛесно да се отвори празенДвојно бранеа sweep

DEN 138.72
3 парчиња Открие Четка Главата Замена Подлога за Чистење со Влажна Четка Подлога За Сите Спреј Џогерите & Открие Џогерите Перат Свеж Со попуст