CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикатор

CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикатор

5 %

DEN 319.00

DEN 335.52

Свеж

Во магацинот


CO2 долгорочно следење тест за аквариум риба резервоарот водни растенија CO2 индикатор
Име на производ : CO2 долгорочно следење тест
Опис : CO2 ДОЛГ РОК може да се СЛЕДИ постојано надгледување на CO2 нивото на водата на растенијата аквариуми. На CO2 ниво треба да бидат тестирани постојано да се обезбеди оптимален животната средина за водни растенија 1. Додадете 5 капки на CO2 тест решение за тест шишенцето. 2. Рефил аквариум со вода на нивото на водата линија. 3. Одговара на дното стои со тест шишенцето цврсто и ротираат нагоре страна надолу на бројките. 4. Стави CO2 ДОЛГО TERMMONITOR внатре во аквариумот, околу 10cm под површината на водата.
За пакување :
Превозот :
1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2. MOQ : 1pcs
3. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.100% се провери Пред Превозот
4.Добар квалитет,competitve цена.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!

Големина: L
Бренд Име: hongyi
моќност: No

Додатоци на производи

3in1 Аквариум Водни Живи Растенија Долго се Справи со помош на пинцета Режа Трим Алатка Комплет Наместен Свеж Со попуст
3in1 Аквариум Водни Живи Растенија Долго се Справи со помош на пинцета Режа Трим Алатка Комплет Наместен

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флекс

DEN 429.00 476.16
Аквариум Симулација Вода Плевели Растенијата Украс Риба Резервоарот Растенија Треви Вештачки Алги Пејзаж Декорација Свеж Со попуст
2 парчиња Аквариум Температура Термометар Налепница Дигитални Двојна Скала Боја се Менува Repitle Риба Резервоарот се Држи на Свеж Со попуст
10X 4mm Јасно Лактот Конектор, Пластични Риба Резервоарот Аквариум Воздушна Линија Цевки Конектор за Додатоци Професија Голема Свеж Со попуст
10Pcs Аквариум 3 Начин Т Конектор Цевки Воздушни Вентили за Риба Резервоарот Кислород Пумпа Нови Z07 Пад на Превозот Свеж Со попуст
CO2 Таблета Јаглерод Диоксид 36 таблети За Аквариум Риба Резервоарот за Вода на Растенијата 1 кутија на CO2 Таблети (36 табови) Свеж Со попуст
Желка Кровна Тераса Желка Лебдечки Остров Аквариум Оркестарот Сонцето Кровна Тераса Лебдечки Остров Свеж Со попуст
Желка Кровна Тераса Желка Лебдечки Остров Аквариум Оркестарот Сонцето Кровна Тераса Лебдечки Остров

ОписОваа желка лебди е направен од polyresin и го прави возбудлива украс во секој аквариум.Направете вашиот

DEN 279.00 398.88
ISTA 1PCS Нерѓосувачки Челик Сечилото За Стакло Аквариум Резервоарот Акрилик Лебди Чистење на Алги Scraper Свеж Со попуст
ISTA 1PCS Нерѓосувачки Челик Сечилото За Стакло Аквариум Резервоарот Акрилик Лебди Чистење на Алги Scraper

Опис : Лесно да се отстранат сите видови на алги.Applier да стакло тенкови и акрил.Unsinkable дизајн, голема погод

DEN 559.00 588.00
Силиконски Аквариум Риба Резервоарот Вештачки Корални Растенијата Подводни Украс Убаво Декорација Свеж Со попуст
Силиконски Аквариум Риба Резервоарот Вештачки Корални Растенијата Подводни Украс Убаво Декорација

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 50.00 52.80
Аквариум Стакло CO2 Diffuser Меур Воздух Камен Чистка Кислород Аерација YY56 Свеж Со попуст
Аквариум Стакло CO2 Diffuser Меур Воздух Камен Чистка Кислород Аерација YY56

Карактеристики : во Оваа точка ќе се распушти Јаглерод Диоксид (CO2) speedily во вашиот аквариум или тенк Атом

DEN 148.00 178.56
6 во 1 JEBO Ефикасна Филтер Сунѓерот Памук За 835 838 839 825 828 829 Exteranl Филтер Резервоарот 6pcs Различни Оригинални Сунѓерот Свеж Со попуст
1Pc Керамички Аквариум Засолниште Крие Одгледување Пештерата Засолниште Цевка 4.8cmx1.5cm За Аквариум Резервоарот Риба Ракчиња Свеж Со попуст
Nicrew 12 Бои Подводни Круг Риба Резервоарот Светилка Водоотпорен Воздушни Меури Во Аквариум Подводни Светлина Шарени За Аквариум Свеж Со попуст
Протеини Skimmer Морски Аквариум Риба Резервоарот Филтер Систем Додатоци RESUN СК-300 3.5 W 300 L / H Свеж Со попуст
Протеини Skimmer Морски Аквариум Риба Резервоарот Филтер Систем Додатоци RESUN СК-300 3.5 W 300 L / H

барелПротеини Skimmer Морски Аквариум Риба Резервоарот Филтер Систем Додатоци RESUN СК300 3.5 W 300 L / HИме на про

DEN 1425.00 1500.00
Супер Тивок Мини Аквариум Воздух Кислород Пумпа 1.2 W за Риба Желка Резервоарот Прилагодливи Airpump Риба Тенкови Додатоци Свеж Со попуст
SZS Жешка Риба Резервоарот Аквариум Украс Растенија, Пакет на 5pcs Зелена Свеж
SZS Жешка Риба Резервоарот Аквариум Украс Растенија, Пакет на 5pcs Зелена

*Риба Резервоарот Аквариум Украс РастенијаМатеријал : Пластика.Големина : неговата висина е околу 3.94" / 10

DEN 180.48
2 Size Акрилик Мини Аквариум Betta Риба Резервоарот Аквариум Инкубатор Изолација Мрестилиштата Мини Риба Сад Рептил Кафез Желка Свеж Со попуст
Аквариум Резервоарот Cleaning Tool Чаша од Нерѓосувачки Челик Алги Scraper Почисто со Заменливи Ножот со Продолжување Род Аквариум Свеж Со попуст
SZS Топла 2 ПАРЧИЊА Пластични Какао Дрвото Растенија за Риба Резервоарот Аквариум Декорација Свеж
SZS Топла 2 ПАРЧИЊА Пластични Какао Дрвото Растенија за Риба Резервоарот Аквариум Декорација

*2 ПАРЧИЊА Пластични Какао Дрвото Растенија за Риба Резервоарот Аквариум ДекорацијаПрироден изглед на

DEN 61.44