Centechia Леќа Худ EW-63C EW63C за Canon EF-S 18-55мм f/3.5-5.6 IS STM на камерата леќи на камерата худ леќа protetor

Centechia Леќа Худ EW-63C EW63C за Canon EF-S 18-55мм f/3.5-5.6 IS STM на камерата леќи на камерата худ леќа protetor

13 %

DEN 34.00

DEN 38.88

Свеж

Во магацинот

Опис :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Големина : 58mm.
3.Материјал : ABS.
4.Блокови скитници светлина од внесување на леќите.
5.Реверзибилна за лесни за складирање.
6.Екстра заштита од случајно влијание.
7.Боја : Како на сликата покажува.
8.Одговара за Canon EW-63 C EW63 C 100 D 700 D и др.
Пакет : 1 * ES-63 C на Камерата Леќи на Хаубата.
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.

Бренд Име: centechia
Број На Модел На: C0788
Пакет: No
Компатибилен Бренд: CANON
Тип: за ew 63c

Додатоци на производи

оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 49mm-62mm 49-62mm 49 до 62 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 40.5 мм-37mm 40.5-37 мм 40.5 до 37 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
100X Зум LED Зголемувачот Клип Микроскоп Одговараат За Таблет Ipad LG Mobile Phone КОМПЈУТЕР iPhone Свеж Со попуст
100X Зум LED Зголемувачот Клип Микроскоп Одговараат За Таблет Ipad LG Mobile Phone КОМПЈУТЕР iPhone

100 X Зум LED Зголемувачот Клип Микроскоп Одговараат За Таблет Ipad LG Mobile Phone КОМПЈУТЕР i PhoneКарактеристики : С

DEN 564.00 620.16
49mm 52mm 62mm 67 72 77 82 55 58mm 3-Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 55мм DSIR Canon Објектив за Nikon Камера Свеж Со попуст
49mm 52mm 62mm 67 72 77 82 55 58mm 3-Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 55мм DSIR Canon Објектив за Nikon Камера

49mm 52mm 67mm 72mm 77mm 55мм 58mm 3Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 55мм DSIR Canon Објектив за Nikon Камера Бесплате

DEN 191.52
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина Свеж
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина

FOTGA 40.5 мм Тенок Fader ND (W) Филтер Променлива Прилагодлива Неутрален Густина Од ND2 ND8 ND16 ND32 да ND400Вовед : 100% Сос

DEN 689.28
Viltrox EF-М2 БОЛЕСТ Авто-фокус EXIF 0.71 X Намали Брзината Бустер Леќа Адаптер Турбо за Canon EF објективот на M43 Камера GH4 Свеж
НОВИ Оригинал, За Нико 24-70 F2.8G Лист Единица Филтер Маска Со лента (1B002-587) Леќа Замена Единица Поправка Делови Свеж
Камерата Филтер 72mm Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8 Свеж
Камерата Филтер 72mm Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8

Камерата Филтер 72mm Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8За Canon Nikon, Sony Олимп Pentax Samsun

DEN 287.52
Б+W ТЕНОК MRC Дигитални CPL 49 52 58 62 67 72 77 82 mm Поларизирана Polarizer Филтер ЦИРА-PL Multicoat За камерата Леќи на Камерата Свеж
14in1 на камерата Леќи на Камерата Филтер за Полнење 72mm Адаптер Прстен ND2/4/8/16 Тебе Филтер Кутија за Nikon AF-S 18-200mm Свеж
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 34mm-37mm 34-37mm 34 до 37 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-62mm 58mm да 62mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 58-62 Двојна Машки Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-62mm 58mm да 62mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 58-62 Двојна Машки

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 60.00 73.44
Камерата Филтер 55мм Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8 Свеж
Камерата Филтер 55мм Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8

Камерата Филтер 55мм Тебе Полн Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Пурпурна ND2 ND4 ND8За Canon Nikon, Sony Олимп Pentax Sams

DEN 246.24