Главната Контрола Картичка 12V RS485 Гас Масло Цена LED знак Одбор за Контрола Употреба За Сите Големина Led Дигитални Број Модул За Бензинска Пумпа

Главната Контрола Картичка 12V RS485 Гас Масло Цена LED знак Одбор за Контрола Употреба За Сите Големина Led Дигитални Број

0 %

DEN 1627.00

DEN 1627.20

Свеж

Во магацинот

Главната Контрола Картичка 12 V RS485 Гас Масло Цена LED знак Одбор за Контрола Употреба За Сите Големина Led Дигитални Број Модул За Бензинска Пумпа
1-1 Производ структура
1-2 Функција На Опис
•1, работен напон : DC9 V-36 V •2, излезен интерфејс : меѓународен стандарден интерфејс, RJ45 •3, прирачник 8 осветленоста на вредноста, 7 најсветлиот, 0 најтемните •4, автоматско прилагодување на осветленоста, надворешен сензор за светло •5, може да биде еден или двострано излез екранот, секое лице 99 цифри, вклучувајќи време (или GPS) функција •6, RS232 / RS485 / TCP компјутер комуникација и RF далечински управувач функција, 50-150 метри оддалеченост •7, FALSH меморија, моќ-исклучување трајно зачувување •8, автоматско ресетирање функција, никогаш не несреќа или чита, •9, работна температура : -45-70 степени C •10, работа топлина : 26 степени

Забелешка : Овој производ е 7 сегмент дигитални број модул главната контрола на картичката, мора да се работи со
7 сегмент дигитални број модул да ги користат правилно.Ви благодариме!
-
Заеднички проблем резиме :
Прашање 1 :
далечинскиот управувач не се чувствителни или далечински управувач неуспех
Решение :
Еден, проверете ја батеријата дали е доволно или не, притиснете го копчето, на индикатор светлото на
далечински управувач моќта на бојата е светла црвена кога е доволно, ако недостиг на електрична енергија, инструкции
парада е темно црвен, замена на батерии.
Б, далечински дистанца е премногу далеку и да не објект престана растојание во рамките на 100 метри може да се далечински управувач,
ако постојат објекти блок, 50 метри може да се далечински управувач, тоа зависи од реалната ситуација,
и исто така, ве молиме да изберете антена надвор, тоа ќе ја зајакне далечинскиот управувач сигнал.
Прашање 2 :
Led екран не е светла
Решение :
Ова е обично не се отворени или снабдувањето со електрична енергија е приклучокот е лабава, отвори напојување или вметнување на моќ конектор.
LED Дигитални Број Модул :
https : //evershine.aliexpress.com/store/group/Digital-Segment-Module/103659_509862494.html?spm=2114.12010612.0.0.ua QIj3
Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја напуштат
порака до мене. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Благодарение Контактирајте со нас : За било каков проблем, можете да ме контактирате директно преку е-маил : sarah231©szesled.com skype : сара.star231 whatsapp : +86 13392838008 Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. *** Ви посакувам среќен шопинг патување, ви благодариме! ***

Тип На Објект: LED Модули
сертификација: ЕМК,CE
Број На Модел На: RS485 контрола на картичката
Ширина: other
Висина: Други
Карактеристики: цифрениот модул контрола на картичката
Напон: 12V
Бренд Име: Evercollectvision
Должина: other
Тип: draver IC
Моќ Дисипација: 1-5W
Температурата На Работа: -40 до 70
Употреба: Отворено
Работен напон: 12v
Комуникациски Порти: RS485,Интернет
Цевка Чип Боја: Полна Боја
Екран функција: графика

Додатоци на производи

10M Црвено/сино/зелено Водоотпорен led лента 5630 SMD Вода доказ IP65 лед лента DC12V 60Leds/m 14.4 w/m флексибилни led светло Свеж Со попуст
10M Црвено/сино/зелено Водоотпорен led лента 5630 SMD Вода доказ IP65 лед лента DC12V 60Leds/m 14.4 w/m флексибилни led светло

Водоотпорен бела / ладно бела / топло бела led лента 5630 SMD Вода доказ IP65 лед лента DC12 V 60 Leds / m 14.4 w / m флексиби

DEN 899.00 945.60
Нови RGB led лента светлина 5M 10M 2835 SMD не водоотпорен led светло IP20 IP65 Флексибилни LED Лента адаптер 24keys далечински Свеж Со попуст
Нови RGB led лента светлина 5M 10M 2835 SMD не водоотпорен led светло IP20 IP65 Флексибилни LED Лента адаптер 24keys далечински

10 M 5 M 2835 RGB led лента светлина 3528 SMD IP65 водоотпорен +DC12v адаптер +24keys далечински Флексибилни LED Лента rgb целос

DEN 363.00 427.20
Висока Лумен Светло NITECORE TM28 4 *КРИ XHP35 ЗДРАВО max.6000LM зрак растојание 655M + 4* 18650 3100mAh батерии + NHM10 Носителот Свеж Со попуст
Висока Лумен Светло NITECORE TM28 4 *КРИ XHP35 ЗДРАВО max.6000LM зрак растојание 655M + 4* 18650 3100mAh батерии + NHM10 Носителот

Спецификација : Max Излез : 6000 lumens Max Зрак Растојание : 655 m Max Зрак Интензитет : 107200 cd Max Работи време : 1000 h 0 m /

DEN 16243.00 20304.00
100PCS/Многу LED 5050 3 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот 12V водоотпорен RGB Боја променливи led модули осветлување,Бесплатен превозот Свеж Со попуст
Интегрирање Пак Сигнал, Кочница, светилки drl Дење Работи Светлина 150cm Флексибилни, Водоотпорни 12V LED Лента за Камион Trackor Свеж Со попуст
RAYWALED цврсти лента 50cm 36leds IP22 12V SMD 8520 Бело топло бела led лента светлина цврсти алуминиум led лента на светлина Свеж Со попуст
RAYWALED цврсти лента 50cm 36leds IP22 12V SMD 8520 Бело топло бела led лента светлина цврсти алуминиум led лента на светлина

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Суперсветли led чип 8520 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност.Долг жив

DEN 756.00 840.00
2 ПАРЧИЊА 1680D Marshydro Затворен Хидропоника расте шатор 100*100*180cm ,Расте комплет,Целосно LED Внатрешна Расте Систем Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА 1680D Marshydro Затворен Хидропоника расте шатор 100*100*180cm ,Расте комплет,Целосно LED Внатрешна Расте Систем

Не штети на растенијатаСе препорачува расте светлина : Марс II 700Карактеристики 12341 Сите отвори се двојно

DEN 9032.00 22579.20
Стандард Пакување 2.3 mm Здолниште ЕЛ Неонски Тема 6mm Шие Ознака LED Лента 5Meters Сина Автомобил, Предводена Жица Ноќ Светла Свеж Со попуст
RGB Led лента Водоотпорен 5050 300 SMD 5M IP65 ЛЕР Флексибилни Газа Светлината и IR-Далечински Контролер +12V 2A Адаптер за Свеж Со попуст
RGB Led лента Водоотпорен 5050 300 SMD 5M IP65 ЛЕР Флексибилни Газа Светлината и IR-Далечински Контролер +12V 2A Адаптер за

RGB Лента Пакување Листа : 1 тркалаат *5m RGB 5050 LED лента, 60 led / m, 1 компјутер * IR контролер (CR2025 батерии НЕ се вкл

DEN 422.00 528.00
1000pcs DC5V 12mm WS2811 RGB LED Пиксели модул IP68 водоотпорен полна боја 50pcs низа perforator писмо, писмо за знак Свеж Со попуст
1000pcs DC5V 12mm WS2811 RGB LED Пиксели модул IP68 водоотпорен полна боја 50pcs низа perforator писмо, писмо за знак

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен ИЛИ, можете да изберете да имате замена Постојат четири прирабниц

DEN 9893.00 10992.00
1pcs АА Батерија Напојува LED Лента 3528 SMD 1M 2M 3M 4M 5M Не-Водоотпорен Флексибилни LED Лента String Светлина 5V за ТВ Позадина Свеж Со попуст
LED AR111 центарот на вниманието 12W 1200LM G53 85-265V замена за 100W крушка светилка со висока lumens висок квалитет две години Свеж Со попуст
Божиќ LED Самовила String Светла Батерија Управувана Festoon Светилки за Дома Свадба Празник Божиќ Дрво Декорации Затворен Свеж Со попуст
1pcs Мини 2 In1 Мулти-функција Светло Црвени Ласерски Покажувач Пен Бели LED Светло Факел L15 Свеж Со попуст
1pcs Мини 2 In1 Мулти-функција Светло Црвени Ласерски Покажувач Пен Бели LED Светло Факел L15

100% сосема нов и висок квалитетМакс Излез : 5m W.Бранова должина : 650mm+ / 10.Пенкало Должина : 6cmБатерија Тип : 3*A

DEN 43.00 46.56
Автомобил светла 6mm Шиење Работ Неонски Светлина Автомобил Оркестарот Осветлување Флексибилни ЕЛ Челичното Јаже Цевка LED Лента Свеж Со попуст
2M/3М/5M/10M ПРЕДВОДЕНА од Сребрена жица/Бакарна Жица 3AA Батерија Управувана LED Самовила String Светлина за Празник Божиќ Свеж Со попуст
2m/5m/10M 2pin жица 3pin жица 4Pin 5pin Продолжување жица,22 awg жица, RGB+Бела Wire Кабел За 3528 5050 LED Лента Свеж Со попуст
2m/5m/10M 2pin жица 3pin жица 4Pin 5pin Продолжување жица,22 awg жица, RGB+Бела Wire Кабел За 3528 5050 LED Лента

Се користи за : Led лента конекција или повеќеЖица должина : 2m / 5m / 10 метри / многуМатеријал : Конзервирани б

DEN 76.00 124.80
92 x 25мм Мини Зум LED Светилка Отворено Преносни Осветлување Светилка 3 Опрема Прилагоди Алуминиум 200M Светло За Пешачење Свеж Со попуст
AC110V/220V 10M 100 LED Самовила Светла Празник Осветлување Божиќ Одмор Партија Отворено Градина Дрво Декорација String светла Свеж Со попуст
ZK20 2 ПАРЧИЊА/Многу Преносни 8000LM КРИ XML T6 LED Светилка 5 Режим Zoomable led Светилка Кампување Светлина За 18650 или 3xAAA Свеж Со попуст
ZK20 2 ПАРЧИЊА/Многу Преносни 8000LM КРИ XML T6 LED Светилка 5 Режим Zoomable led Светилка Кампување Светлина За 18650 или 3xAAA

КРИ 5 Режими на Кампување LED СветилкаСо Mixxar За LED Светилка : Item Материјал Зрачењето Лумен Режим Светилка М

DEN 383.00 478.56
4800Lm/M Супер Светло 24V IP20 36W 2835 LED Лента 240 лер Флексибилни светлина 5M/Ролна приказ led лента за кујна предводена Свеж
3M 30 Батерија за led string светлина 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА за Свадба на Божиќ,Партија гарланд led светла Свеж Со попуст
RGB LED Неонски Лента 220V Dimmer Контролер 2835 5050 Флексибилна Лента Водоотпорен Декоративни Јаже 5m 20 милиони 100 Моќ Plug Свеж Со попуст
RGB LED Неонски Лента 220V Dimmer Контролер 2835 5050 Флексибилна Лента Водоотпорен Декоративни Јаже 5m 20 милиони 100 Моќ Plug

Пред да нарачате , ве молиме да се погледне во описот , ви благодарам Ве молиме имајте предвид : 1) кога цел

DEN 255.00 336.00
10m 100 led AC110V/220V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светла Свеж Со попуст
10m 100 led AC110V/220V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светла

10m 100 led AC110 V / 220 V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светла

DEN 258.00 287.04
Соларен Погон LED String Светла 10M 20 МИЛИОНИ Отворено Бакарна Жица Самовила Светлина за Божиќ фестивал Градина Дома Празник Свеж Со попуст
Моќен Водоотпорен Led Велосипед Светлина Велосипед Самоодбрана Тактички Светло Велосипед Нуркање Кампување Лов Светла Светилка Свеж Со попуст