Година Топла Продаде Chrismas Подарок Трговија На Големо Сребро 925 Прстен Мода Накит,Се Зголеми Сребрени Прстени

Година Топла Продаде Chrismas Подарок Трговија На Големо Сребро 925 Прстен Мода Накит,Се Зголеми Сребрени Прстени

29 %

DEN 121.00

DEN 170.40

Свеж

Во магацинот


Директни Фабрика Цена, Исклучителен Квалитет, Модерен Стил! Висок квалитет (со Заштитна фолија) Без никел, Не алергиски! 100% Сосема Нов Прстени Тежина : 6.00 g
Е inaid камен : не
1 - Ние брод од страна на Хонг Конг пост и Кина пост во целиот свет. 2 - Повеќе од $200, ние испрати express (EMS, DHL), треба 3 до 7 дена или така. 3 - Ние обично се користи рамна стапка од 2 дена испраќање на проектот или од Хонг Конг препорачана пошта потврда по Плаќање. Сите наши производи, е стандарден стан трошоците за превозот. Обично се потребни од 15 до 30 работни дена за испорака. Понекогаш обичаи и времето на проблемите со кои ќе се одложи неколку дена. Тоа може да биде повеќе од 30 дена. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или сугестии и треба било каква помош, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа. За нас : DOTEFFIL Накит е професионална мода Накит на компанијата во Шенжен, Кина. Ние сме победничка Десет години на дизајн и производство на искуства во оваа област. Многу висок квалитет уникатни модни Дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, и ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите Најдобри за вас. Ви благодариме! Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е многу важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу 2)Што секогаш го понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Политика на враќање : Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.

Прстен Големина: 5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Растенијата
Повод: Партија
Бренд Име: DOTEFFIL
Поставување Тип: Никој
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Романтични
Прстени Тип: Коктел Прстен
Пол: Жените
Број На Модел На: R001
Материјал: 925 Sterling silver
Површината Ширина: Изглед на страницата со Детали
Метали Тип: 925 Sterling silver
Функција: добро здравје
Метална боја: Сребро, Фунта Сребро 925 Прстен, Бренд Прстен
Повод: Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок
Стил: Бренд Прстен За Жените, 925 Sterling Silver Бенд Прстени За Жени
Име на производ: Моден Бренд За Накит Прстени, Бренд За Накит Прстени За Жени
За превозот: Бесплатен превозот
is_customized: YES
Пол: Мажи, Жени, Момчиња, Девојки, Дама,Унисекс,Љубовникот
Пакување: OPP вреќа/накит кутија

Додатоци на производи

Топла Продажба Сребро Мода Женски Лица Накит Жените Свадба Прилагодливи Змеј Прстени Бесплатен Превозот Трговија На Големо Цена Свеж Со попуст
Бесконечност Двоен Пресврт Јазол Прстени За Жените, Пластовидно Се Зголеми Златна Боја Свадба Елемент Женски Прстени Ангажман Свеж Со попуст
БАКНИ МЕ Смола Имитација скапоцен камен Черепот Симпатична Инсекти Прстен за Жените 2018 Движат Гроздобер Стил Мода Прстен Накит Свеж Со попуст
30Pcs Мода Гроздобер Чистење Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените и Мажите Накит Bulks Многу Пакети Божиќ Подарок LR044 Свеж Со попуст
Рачно изработени 925 Сребрен Ganesh Буда НП Прстен гроздобер тајландски сребро среќа буда прстен од чисто сребро ganesha буда Свеж Со попуст
JEXXI 2017 Мода за Мажи Прстен Гроздобер Плажа Панк Прстен Етничка Врежан Антички Сребрена Боја Прст Прстен Зглоб Шарм Свеж Со попуст
Бохемски 6pcs/Set Гроздобер Анти Сребро Сина Прстени Среќа Пластовидно Midi Прстени Сет на Прстени за Жените Партија Свеж Со попуст
Двојно Срце Љубов Прстен Мода Се Зголеми Златна Боја Прстени За Жените Кубни Циркони Шупливи Надвор Дизајн Свадба Бенд Ангажман Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Прстен Бетмен Прстени трговија на Големо и на Мало Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Прстен Бетмен Прстени трговија на Големо и на Мало

Големина : за 8мм во ширина,U избор дијаметар големина (ве молиме да не го користите вашиот имиџ да се суди

DEN 34.00 48.00
JEXXI Трендовски Цвет Прилагодлива Големина Прстени за Жени, Модата, Домот, Накит Прст Прстени Свадба Партија Прстени Свеж Со попуст
Тренди-монистра Нови Стилски Сребро Галвански се Зголеми Розевиот Кварц Плоштадот Пирамида Прилагодливи Прст Прстен Мода Накит Свеж Со попуст
CHRAN Домот Австриската Кристал Златна Боја Бренд за Накит трговија на Големо Класичната Отвори Бенд Циркон Ангажман Прстени Свеж Со попуст
Прстен Мажите сребро позлатен Прстен Мода никогаш не 'рѓа не' Рѓосувачки Челик Прстен Никогаш нема да избледи Свеж Со попуст
Мозаик голем плоштад црно стакло, кристал прстен за жени мажи злато-боја нови година ОЛ мода Накит љубовник подарок Свеж Со попуст