1 сет Schrader Вентил Главниот Клуч MTB Гас Млазницата Отстранување Алатка Шрафцигер Гуми Поправка Алатка + Бакар Schrader Вентил Core

1 сет Schrader Вентил Главниот Клуч MTB Гас Млазницата Отстранување Алатка Шрафцигер Гуми Поправка Алатка + Бакар Schrader Вентил

DEN 95.52

Свеж

Во магацинот


Schrader Вентил Главниот Клуч MTB Гас Млазницата Шрафцигер Поправка Алатка со Бакар Schrader Вентил Core
Спецификација : Материјал : Пластични Клуч + Бакар Главниот Клуч Големина : 94 x 15mm Клуч Тежина : околу. 11.5 g / pc Бакар Core Тежина : 0.8 g / еез
Пакет се вклучени :
1 x Клуч
1 x Бакар Schrader Вентил Core

Бренд Име: Ризик
Тип: Мултифункционален Алатки
Уметност.нема.: YC-172
Материјал: Легиран челик
Тежина: 250g
Тип: Роторот Caliper Диск Кочница Алатка Клуч
Големина: 26X5.5cm
FUNCITON: За изедначување роторот и ширење на хидраулични диск кочница caliper, освен
велосипедот поправка алатка: За изедначување роторот
Функција: прилагодете свиткана или оштетени кочница rotors
Сопирачки алатка: Dual Функции Клуч
велосипедизам алатка: ширење на хидраулични диск кочница caliper, освен

Додатоци на производи

година Нови Велосипедизам Поправка Алатка Велосипед MTB Велосипед Flywheel Синџир Демонтажа Клуч Свеж
година Нови Велосипедизам Поправка Алатка Велосипед MTB Велосипед Flywheel Синџир Демонтажа Клуч

100% сосема нов и висок квалитет!3 клуч комбинирани во 1 алатка.Се користат за отстранување и вградување на

DEN 285.12
Електричен Скутер Велосипед Гас се Справи со стандард ebike пресврт гас 24V/36V/48V/60V/72V/84V 1.5 м кабел Свеж
Електричен Скутер Велосипед Гас се Справи со стандард ebike пресврт гас 24V/36V/48V/60V/72V/84V 1.5 м кабел

Висок квалитет на Eвелосипед пресврт гасВисок квалитет на Eвелосипед / Скутер гас / зафат24 V / 36 V / 48 V / 60 V / 7

DEN 123.84
SAHOO Планински Велосипед Поправка Алатка за Полнење MTB Велосипед Алатки За Извит Отстранување На Flywheel/намали Синџир/оска Свеж Со попуст
48 Компјутери/многу Велосипедски Гуми Цевка 48pc Гума Закрпи за Поправка Лепак Пневматик Велосипед Комплет Најновите Свеж Со попуст
PCycling 15 во 1 Велосипед Велосипед возење Велосипед Челични Рамни Хексагонални Клуч Spanner Професионални Велосипед Поправка Свеж Со попуст
1Set Велосипедизам Велосипед Велосипед Поправка Поправи Комплет Дупна Гума, Гума Пневматик Цевка Печ Glueless Печ Комплет Бесплатен Свеж Со попуст
Нов Ексклузивен дизајн bafang BBS алатка за DIY електричен велосипед BBS01/02/03 Средината на Диск Електричен Велосипед Велосипед Свеж Со попуст
Racmmer Нов Велосипед Велосипед возење Велосипед Челик Синџир Прекинувач Splitter Машина Солидна Поправка Алатка Топла Продажба Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 8fun/bafang 44T синџир прстен тркала за BBS средината вози мотор Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 8fun/bafang 44T синџир прстен тркала за BBS средината вози мотор

Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технич

DEN 1049.00 1104.00
2017 ebike кочница sensor-2 за 8fun средината вози мотор Свеж Со попуст
2017 ebike кочница sensor-2 за 8fun средината вози мотор

2 ПАРЧИЊА Кочница sensor2Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со

DEN 821.00 864.00
Хидраулични Сопирачки КРВАРАТ за ПОЛНЕЊЕ за Shimano, Avid, SRAM, Hayes, Magura, Tektro, Формула, Гигант, Merida, JAK Кочница, Свеж
Хидраулични Сопирачки КРВАРАТ за ПОЛНЕЊЕ за Shimano, Avid, SRAM, Hayes, Magura, Tektro, Формула, Гигант, Merida, JAK Кочница,

COOMA е Хидраулична Сопирачка КРВАРАТ за ПОЛНЕЊЕ за Универзална Кочница Систем, Минерални Масла и ТОЧКА Т

DEN 1367.04
2014cb мултифункционален алатка велосипед планински велосипед мека мултифункционален алатка Свеж Со попуст
2014cb мултифункционален алатка велосипед планински велосипед мека мултифункционален алатка

детали за производотМулти10 / / алатка : Цена : 25.9 ДОЛАРИБренд : БЛАГАЈНИЧКИТЕ Тежина : 124 G Должина : 3.5 " / 89mm

DEN 1665.00 1771.20
Електричен Велосипед Центар Моторни Оска Одредување Миење 10*14mm (4mm дебелина) Центар Моторни Соберат Подлошки Свеж