НОВИ 1pcs 1/2 прачка Foosball Фудбал на Маса фудбал гума се справи со притисокот замена на делови fussball babyfoot 35

НОВИ 1pcs 1/2 прачка Foosball Фудбал на Маса фудбал гума се справи со притисокот замена на делови fussball babyfoot 35

DEN 129.12

Свеж

Во магацинот


ОПИС
Цената вклучува 1pcs
Бесплатен превозот со авион MAIL
$ Foosball / фудбал на маса рачка
$ Боја : црна
$ S ize : L : 11.7cm(4.6")
$ За 1/2" прачка стандард табела
$ Материјал : гума
100% Сосема нов и unworn
Ве молиме контактирајте со нас на : Ние исто така снабдување на голема количина на големо на услугата.
*************************************************
Купи :
Ние колку што е можно да се направи нашите описи како заврши што е можно ,но ако имате било какви прашања пред купување, ве молиме да стапите во контакт со нас.
Плаќање :
1.Само СЕРИОЗНИ понудувачи се добредојдовте на аукција.
2.Ние прифаќаме alipay,TT,Western Union ,Плати@pal (Без доплата). Ве молиме да ни ме ако наидат на проблем на плаќање.
3.Увоз на даночните, царинските такса не се вклучени.
Сите плаќања се очекува заврши во рок од 5 дена по аукција затворени. Неплатени аукцијата ќе бидат изгубени и купувачот ќе добие негативен фидбек.
Испорака :
Воздухот mail(препорачана пошта) : сад/Канада/Велика Британија/Австралија/Азија : 7-20 дена.
ИМААТ СЛЕДЕЊЕ БР. Друга земја : 10-30 работни дена.
EMS,DHL, UPS-от,FEDEX,ТНТ : 4-8 работни дена.
Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добиени проверена плаќање. Сите предмети се проверуваат пред испраќање и се внимателно рака-спакувани со нашите во куќата тим. Ние да се потрудиме да брод вашата нарачка штом вашата исплата е расчисти, вклучително и за време на викендите.
Ние само бродот на објектот на адресата наведена според исплата информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е точна. За висока вредност производи, ние може да бараат проверка на адресата пред да се брод. Ова е направено за да се заштитат интересите и на вас, на клиентите, како и нас, продавачот. Жалам, но не можеме да брод на P. O. или А. П О Кутија адреси.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена од испратено ако вие не го добивате нашиот item(s). Инаку, ние ќе се земе во предвид дека item(s) е примена.
Политика На Враќање :
Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, можете да го вратат за враќање на парите или замена во рок од 7 дена од денот на приемот на купување. Но, мора да се гарантира дека производот е завршена и не го плати превозот цена на враќање.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да sovle било каков Проблем.

Тип: Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Стил: Европа
Пластични Тип: PP
Шема: Шарени
Материјал: Пластични
Техника: Машина За Печатење
Број На Модел На: fs35
Ткаенина Тип: Памук
Завеса Тип На Додаток: Завесата Се Врзуваат Грб & Tassels

Додатоци на производи

Креативни Дрво Декорација Стап Темјан /backflow Темјан Режач Чај Церемонијата Декорација Дрвени Украси Занаети Дома Мебел Свеж Со попуст
Мајкл Џексон Постер Јасна Слика Ѕид Налепници Дома Декорација Добар Квалитет Отпечатоци Бела Обложена Хартија Бренд home art Свеж Со попуст
LumiParty 16cm Свадба Пенкало со Младоженецот и Невестата Прифаќање на Дизајнот База Поставите Романтична Свадба Додаток, Бели Свеж Со попуст
EXO Постери Ѕидни Постери Јасна Слика Livingroom Декорација Бар Хартија за Печатење Home Art Свеж Со попуст
EXO Постери Ѕидни Постери Јасна Слика Livingroom Декорација Бар Хартија за Печатење Home Art

Добредојдовте на Homtopia Продавница !Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ1.Материјал : 180g бела о

DEN 84.00 134.40
Читалиште Ѕид Decals Був Студент Колеџ Образование Книги од Библиотека Винил Намали Налепници Оркестарот Детска Спална соба Свеж Со попуст
Кунг Фу Чај Додатоци Мали Украси Бутик Yixing Керамика Песок Монахот Чај Милениче Пурпурна Дома Декорација Додатоци Свеж Со попуст
Дома Декор Мерилин Монро Платно Сликарство Модерна Realist Фигура Слики, Постери И Отпечатоци Соба Уметничка Галерија-3 Дел Свеж Со попуст
NICOLESHENTING Dragon Ball Z Сите Ликови Уметност Свила Постер 13x20 24x36inch Новиот Јапонски Аниме Ѕид Слики за Дома Декор Свеж Со попуст
NICOLESHENTING Dragon Ball Z Сите Ликови Уметност Свила Постер 13x20 24x36inch Новиот Јапонски Аниме Ѕид Слики за Дома Декор

Материјал 100% Свила Ткаенини Крпа , не е водоотпорен.Квалитет 100% Satisfication, Ако не сте задоволни со нашите п

DEN 223.00 258.72