9.5 mm SATA 2 Хард Диск SSD HDD Модул Caddy Адаптер за Лаптоп Мајка Одбор Хард Диск Caddy складирање на податоци

9.5 mm SATA 2 Хард Диск SSD HDD Модул Caddy Адаптер за Лаптоп Мајка Одбор Хард Диск Caddy складирање на податоци

16 %

DEN 185.00

DEN 219.84

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Брз и Сигурен конекција, само како примарни HDD. Внатрешни Интерфејс : SATA (за 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Време На Испорака :
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Можете брзо да направите резервна копија од важните апликации и критични податоци ( Едноставно се отстрани вашиот CD-ROM диск и да се стави Caddy (со додадена хард диск) во своето место. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Поддршка SATA I & SATA II & SATA III.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.5 mm SATA Caddy
1 x Завртка
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Компатибилност : Универзалната SATA-да-SATA Caddy е компатибилен со лап-топ компјутери дека има 9. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Дебелина : прибл. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Бруто тежина : околу. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ви благодариме за вашето разбирање. Големина : прибл. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Спецификација :
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.0 (на Лаптоп Мајка Одбор). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Dual boot, Поддршка за инсталација на 2 Оперативен Систем на 2 HDD и подигање на избор. Надворешен Интерфејс : SATA3. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.5 mm дебелина оптички залив со SATA интерфејс. Целосно интегрирани во Лаптоп, без кабли / ПСУ / софтвер возачот е потребно. Нето тежина : околу. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.

Внатрешни Интерфејс: SATA
Надворешен Интерфејс: eSATA
Број На Модел На: 9.5 mm hdd caddy
Приклучок Тип: ЕУ Приклучок
Бренд Име: VAKIND
Поддршка На Хард Диск Капацитет: 1TB
Случај Материјал: Алуминиум
Пакет: No
Големина: 2.5
Производи Статус: Акции
Број На Модел На: 119025

Додатоци на производи

hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5 sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6TB sata компјутер Свеж Со попуст
hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5 sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6TB sata компјутер

hdd кутија 3.5 usb 3.0 алатка за слободни 3.5" sata hdd случај моќ хард диск caddy hdd кутија 3.5 одговараат за 6 TB sata компј

DEN 851.00 1024.80
2017 НОВ Чадор Накит 2.0 Memoria Usb Флеш Диск Драјвови 64GB Pendrive 32GB 16GB Пенкало Диск 8GB Девојка Подарок Gifs Memory Свеж Со попуст
2017 НОВ Чадор Накит 2.0 Memoria Usb Флеш Диск Драјвови 64GB Pendrive 32GB 16GB Пенкало Диск 8GB Девојка Подарок Gifs Memory

Овие фактори вклучуваат : (1)Матична Плоча (Возач, Firmware)(2)бројот и формат за пренесување на податоци, Опер

DEN 348.00 374.88
Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro Pc Свеж Со попуст
Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro Pc

Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro PcКарактеристики : 1.OTG

DEN 806.00 1680.00
2TB hdd рек алатка за слободен USB 3.0 да sata 3.0 кутија hdd ssd 2.5 7mm 9.5 mm Надворешен Хард Диск Случај за лаптоп (Само Свеж Со попуст
2TB hdd рек алатка за слободен USB 3.0 да sata 3.0 кутија hdd ssd 2.5 7mm 9.5 mm Надворешен Хард Диск Случај за лаптоп (Само

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 214.00 225.12
Нови пристигнување сите стилови на Лекар, медицинска Сестра модели USB 2.0 Flash Memory Stick Пенкало Диск 4G 8GB 16GB 32GB Свеж
9 стилови Музички Инструменти Модел на USB флеш диск виолина/пијано/гитара Пенкало диск 64gb 8gb 16gb 32gb flash memory stick Свеж Со попуст
USB 3.0 Pendrive 64GB 32GB USB Стик Флеш Диск 16GB Диск На Клучните 32GB Пенкало Диск Пенкало Возачот усб 64GB Прилагодено Лого Свеж Со попуст
USB 3.0 Pendrive 64GB 32GB USB Стик Флеш Диск 16GB Диск На Клучните 32GB Пенкало Диск Пенкало Возачот усб 64GB Прилагодено Лого

(3) 100% една година гаранција.магистерски и да кликнете на во ред за да го отворите disk manager.0 8 GB 6 MB / S 15 MB / S 15 M

DEN 270.00 329.28
Нови Стилови TWOCHI А1 5 Боја Оригинални 2.5 Екстерен Хард Диск 160GB USB2.0 Пренослив ХАРД Диск за Складирање Plug and Play Свеж
Проф. д-р Меморија Метал USB ОД 4 GB Диск На Клучните Мини USB Флеш Диск 32 GB Кул Pendrive 8 GB Пенкало Диск 16 GB USB Стик Свеж Со попуст
Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBM Свеж
Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBM

Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBMКвалитетот е на високо ниво и цената е разумна, добредојдовт

DEN 191.52
Водоотпорен Shockproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со Кабел Свеж Со попуст
Водоотпорен Shockproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со Кабел

Wateeproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со КабелИме на производ : USB3.0 надворешен х

DEN 745.00 1020.96
реалниот капацитет на Кристално Срце USB Флеш диск Диск Necklace8GB 16GB 32GB срцето накит usb pendrive creativo девојка подарок Свеж Со попуст
STmagic Мода Метал Гитара USB 2.0 пенкало диск 4G 8G 16G Пенкало Диск Меморија креативни 32GB usb флеш диск Свеж Со попуст
STmagic Мода Метал Гитара USB 2.0 пенкало диск 4G 8G 16G Пенкало Диск Меморија креативни 32GB usb флеш диск

Плаќање : Ние прифаќаме Alipay / Запад Унија / TT.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна ис

DEN 249.60
Висок Квалитет 3.5 Hotswap САС SATA Хард Диск HDD Заградата Caddy Фах F9541D981C 0D981C Y973C 0Y973 За Poweredge Сервери Свеж
Висок Квалитет 3.5 Hotswap САС SATA Хард Диск HDD Заградата Caddy Фах F9541D981C 0D981C Y973C 0Y973 За Poweredge Сервери

3.5" Hotswap САС SATA Хард Диск HDD Caddy Фах F9541 За Poweredge СервериP / N : F9541Answer : ___________________________ Note : Ние сме професионалн

DEN 767.52
2 HDD Caddy 12.7 мм SATA 3.0 Заградата Фах Оптички DVD/CD-ROM-от BAY за 12.5 mm SSD Свеж Со попуст
2 HDD Caddy 12.7 мм SATA 3.0 Заградата Фах Оптички DVD/CD-ROM-от BAY за 12.5 mm SSD

Усвојување SATA 3 Plug & Play2 Двоен LED Индикатор : Моќ / Работа LED8 2 Хард Диск Caddy / Адаптер за да ви донесе нови ма

DEN 547.00 575.52
Слободен испорака На Продажба 2.5 ACASIS Оригинални 80GB Складирање USB2.0 HDD Мобилни Хард Диск Надворешен Тврд Диск Се префрлате Свеж Со попуст
GUANHE Дигитални Додатоци Патување Складирање Торба за HDD, Моќ Банка, У Диск, SD Картичка, USB Кабел за Податоци, Електронски Свеж Со попуст