3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220

3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220

29 %

DEN 904.00

DEN 1273.92

Свеж

Во магацинот


Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663
Промена на Живот ќе се Промени Судбината
4 G РУТЕР Промена wifi модем + Рутер 4 G
Промена АВТОМОБИЛ 4 G модем
answer : ___________________________ note :
whats App : +8615388793663 1. Со цел да се избегне данок за вас,ние нема да испрати пакет,бидејќи без пакет ние може да се покаже најниска царинската вредност за вас,и пакетот се Кинески јазик!
21.6 Mbps
На Hi Link E3131 главно ги поддржува следниве карактеристики :
WCDMA/HSPA/HSPA+ /900/ /2100 MHz,
GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz;
Поддршка на примање разновидност;
HSPA+ data service до 21.6 Mbps;
HSUPA data service до 5.76 Mbps;
WCSMA PS доменот на податоци услуга до 384 Kbps;
РАБОТ PS доменот на податоци услуга до 236.8 Kbps;
GPRS PS доменот на податоци услуга до 85.6 Kbps;
Истовремени услуга врз основа на ГЛАСАЧКО место доменот на WCDMA HSUPA/HSPA+ГЛАСАЧКО место;
Микро Secure Digital Мемориски (micro SD) Картичката;
USB Стик, лесно да се поврзете;
Plug-and-Play (репродуцирај);
Стандарден USB interface Type На
Надворешна антена интерфејс;
Windows XP SP3 Windows Vista SP1/SP2 Windows 7 Mac OS X 10.5, 10.6 и 10.7 со најновите надградби;
Hi Link карактеристики (Driverless, Нула инсталација, Автоматско поврзување)
Изберете го вашиот оператор
Huawei Џеб Нето може да се користи со било 2 G/3 G SIM картичка, каде Двојна Бенд, Tri Band или Quad Бенд Симулациите се поддржани Plug and Play
Нема потреба да го конфигурирате АП и IP прилагодувањата. Едноставно приклучете nito Windows или Mac OS-оперативен СИСТЕМ базиран систем и да се поврзете на мрежата. Побрзо Преземања, вчитувања, пребарување
Со 21.6 Mbps HSDPA и HSUPA 5.76 брзини, сурфате на интернет е чиста притисок. PC Глас
На E3131 Dongle поддржува нормални гласовни повици. Сите треба е КОМПЈУТЕР говорникот и на микрофон за да го остварите повикот.
Сурфање во најбрз брзини
Постигнат пребарување брзини до 21.6 Mbps и се пламнал брзо пребарување, вчитувања и преземања! Откријте интернет во сосема поинакво светло и да ги добиете сите вашиот забава и информации на пат!
Добиете брзини до 21.6 Mbps
стоката пакет
• Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.
• Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем, кој е многу побавен
од Посебна Испорака. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично. И
пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Општи пристигнување време е табела
прикажан подолу за вашата оценка :
• Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од
14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба.

сертификација: ce
Примена: Лаптоп,Десктоп
Бренд Име: Huawei
Интерфејс Тип: USB
Картичка Тип На Уред: 3g картичка
Број На Модел На: E3131s-2
Вид: 3G-China Unicom WCDMA-HSUPA
Преносот Го Оценувате: 10/100Mbps
Безжичен Протокол: 3g
Пакет: No
Тип: Безжичната
Huawei Модел: E3131s-2
Фреквенција: 900/2100
Hilink: Yes
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Relper-Lineso N9000 интернет Долга Низа USB Безжичен WiFi Адаптер N 150Mbps со висока моќност wifi антена Свеж Со попуст
Relper-Lineso N9000 интернет Долга Низа USB Безжичен WiFi Адаптер N 150Mbps со висока моќност wifi антена

здраво, пријатели, ви благодариме за купувањето на нашите точка, ќе добиете тоа околу 760dyas ако изберете к

DEN 439.00 719.52
BCM94360CD BCM94331CD Безжична Мрежна Картичка адаптер PCI-e да ги 3G, bluetooth 4.0 WIFI модул за десктоп PC hackintosh BCM4360 Свеж Со попуст
BCM94360CD BCM94331CD Безжична Мрежна Картичка адаптер PCI-e да ги 3G, bluetooth 4.0 WIFI модул за десктоп PC hackintosh BCM4360

Адаптерот е дизајниран дека конвертирате BCM94360 CD / BCM94331 CD да PCIe 1x слот за десктоп КОМПЈУТЕР и нема потреба

DEN 1135.00 1194.72
SSEA За Broadcom 4311 BCM94311MCGHP1 WiFi Wirelesss Картичка за HP Павилјон DV2000 V3000 dv6000 dv9000 D520 спс 441090-001 Свеж Со попуст
SSEA За Broadcom 4311 BCM94311MCGHP1 WiFi Wirelesss Картичка за HP Павилјон DV2000 V3000 dv6000 dv9000 D520 спс 441090-001

Состојба : 9 во Новиот90 дена гаранцијаОваа Безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.не од�

DEN 456.00 479.52
Вмрежување Клешти RJ45 RJ11 Crimping Кабел Stripper Crimper RJ45 Притискање Линија Менгеме Клешти Свеж
Вмрежување Клешти RJ45 RJ11 Crimping Кабел Stripper Crimper RJ45 Притискање Линија Менгеме Клешти

(САМО Crimper,НЕ се вклучуваат кабел и RJ45 Приклучок.)Опис : Се користи за RJ11 (1во, 2 или 3пар) и RJ45 (4пар) модуларе

DEN 1343.52
300Mbps Во ѕид Безжична Пристапна Точка Ѕиден Штекер Wi-Fi Extender за Хотел Wi-Fi Проект за Поддршка AC Управување & RJ45 USB Свеж Со попуст
300Mbps Во ѕид Безжична Пристапна Точка Ѕиден Штекер Wi-Fi Extender за Хотел Wi-Fi Проект за Поддршка AC Управување & RJ45 USB

300 Mbps Во ѕид Безжична Пристапна Точка Ѕиден Штекер WiFi Extender се Применуваат во Хотел итн Поддршка AC Управу�

DEN 969.00 1167.84
10dbi 10m кабел 4g 3g wifi антена 11DB 800-2500MHz Отворено wifi 4g 3g Антена за 4g 3g рутер e5172 b593 b880 b890 b683 Свеж Со попуст
10dbi 10m кабел 4g 3g wifi антена 11DB 800-2500MHz Отворено wifi 4g 3g Антена за 4g 3g рутер e5172 b593 b880 b890 b683

answer : ___________________________ note : whats App : +8615388793663Фабрика директни обезбедување на квалитетLPDA 10 / 11dbi големи добие

DEN 1400.00 1972.32
Нови 150Mbps Wlan Broadcom BCM943142Y Безжична-N М. 2 NGFF WiFi и Bluetooth 4.0 802.11 b/g/n 150M Безжична Мрежа Мини Картичка Свеж
Нови 150Mbps Wlan Broadcom BCM943142Y Безжична-N М. 2 NGFF WiFi и Bluetooth 4.0 802.11 b/g/n 150M Безжична Мрежа Мини Картичка

802.11 b / g / n WIFI, Bluetooth NGFF Wi Fi + BT 4.0 Wlan Безжична КартичкаОпис : Состојба : НоваБренд : BroadcomМодел : BCM943142 YТип : 802.11

DEN 459.84
Оригиналниот Отклучен HADPS 7.2 Mbps HUAWEI B660 3G Безжичен Рутер И Поддршка за HSPA/WCDMA:2100/900MHz Свеж Со попуст
Оригиналниот Отклучен HADPS 7.2 Mbps HUAWEI B660 3G Безжичен Рутер И Поддршка за HSPA/WCDMA:2100/900MHz

На B660 безжична портал (во натамошниот текст refereed како B660) е 3 G безжичнипортал за семејството корисници и

DEN 2097.00 2304.00
YUNHUI AntMiner T9+ 10.5 Т Bitcoin BTC Рудар ASIC Рудар Со BITMAIN APW3++ Напојување Од Економски Antminer S9 Свеж
YUNHUI AntMiner T9+ 10.5 Т Bitcoin BTC Рудар ASIC Рудар Со BITMAIN APW3++ Напојување Од Економски Antminer S9

Прочитајте пред купување : Сите руски клиенти се слободни данок Руската наредби превозот преку CDEK(Кина �

DEN 52668.00
Стариот и Користи Отклучен Huawei E5776S-32 евтини 150Mbps 4G LTE MiFi Мобилни Жариште WiFi wireless рутер PK E5377 e5372 e5577 Свеж Со попуст
Стариот и Користи Отклучен Huawei E5776S-32 евтини 150Mbps 4G LTE MiFi Мобилни Жариште WiFi wireless рутер PK E5377 e5372 e5577

Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663Huawei E5776 4 G LTE ФЛОПИ / TDD М

DEN 2453.00 3454.56
Отклучен HUAWEI E3131 3g модем за андроид за автомобил dvd E3131s 3g usb Модем 3g модеми модул pk E180 E173 e353 e220 e272 Свеж Со попуст
Отклучен HUAWEI E3131 3g модем за андроид за автомобил dvd E3131s 3g usb Модем 3g модеми модул pk E180 E173 e353 e220 e272

Предмети ќе пристигне во 725 бизнис денови на светот обично.6 Mbps ги Поврзува сите WiFi вклучено уреди Windows 7 п

DEN 897.00 1262.88
SSEA Нови за DELL DW1704 Broadcom Bcm4314 BCM943142HM Безжичен WiFi 300Mbps Bluetooth 4.0 половина Мини PCI-E Картичка Бесплатен Свеж Со попуст
SSEA Нови за DELL DW1704 Broadcom Bcm4314 BCM943142HM Безжичен WiFi 300Mbps Bluetooth 4.0 половина Мини PCI-E Картичка Бесплатен

НОВИ90 дена ГаранцијаОваа безжична картичка е тестирана во добра работна состојба пред испраќање.300 Mbps802

DEN 359.00 377.76
KELUSHI Надолжни Отворање Нож Оптички Влакна Обвивка Кабел Slitter Влакна Оптички Кабел Stripper SI-01 Свеж
KELUSHI Надолжни Отворање Нож Оптички Влакна Обвивка Кабел Slitter Влакна Оптички Кабел Stripper SI-01

Ве молиме да направи плаќање, како е можно поскоро, така што ќе може да се добие објект од порано...

DEN 1828.80
Безжична-N 300Mbps WiFi Range Extender Безжичен Рутер/Repeater/АП/Wps Безжична Пристапна Точка Свеж Со попуст
Безжична-N 300Mbps WiFi Range Extender Безжичен Рутер/Repeater/АП/Wps Безжична Пристапна Точка

Answer : ___________________________ Note : 1.Приклучокот оваа рутерот на вашиот ѕид контактот,побарајте го "БезжичнаN' wifi си

DEN 909.00 998.40
Отклучен huawei e5573s-856 4G LTE безжичен рутер Свеж Со попуст
Отклучен huawei e5573s-856 4G LTE безжичен рутер

Отклучен Huawei E5573 4 G Dongle Lte Wifi Рутер E5573s856 Мобилни Жариште Безжична answer : ___________________________ Note : HUAWEI E5573 S856 , бела

DEN 2970.00 3264.00
Преносни USB Безжичен 3g Wifi hotspot место Рутер Wcdma/gsm 5200mah Powerbank Свеж
Преносни USB Безжичен 3g Wifi hotspot место Рутер Wcdma/gsm 5200mah Powerbank

Спецификација : 5200m Ah Литиум Полимер батерија Може да се користи како полнач за i Pad, i Phone, i Touch .., кога на Мо

DEN 1382.40
easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac Свеж
easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac

Мини & преносни дизајн за лесна за носење, тоа е погодно да се користи.2 Плаќањето мора да се изврши во рок

DEN 556.32
Huawei WS320 Wi-Fi Repeater Мини Wifi антена 150m WiFi Range Extender Свеж
Huawei WS320 Wi-Fi Repeater Мини Wifi антена 150m WiFi Range Extender

Се зголемува опсегот на постоечката безжична мрежа2.7(без приклучок) Тежина за 61g Напојување 100 V~240 V AC 100 V~2

DEN 1344.00
1Pair Tenda PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WIFI Extender,IPTV,Homeplug AV,Plug and Play Свеж Со попуст
1Pair Tenda PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WIFI Extender,IPTV,Homeplug AV,Plug and Play

Се прошири Стабилна WiFi Покриеност на Секоја СобаСо безжична брзина до 300 Mbps, можете лесно да се прошири н

DEN 2963.00 3657.60
Безжичен Wifi Repeater 300Mbps Мини WiFi Сигналот на Мрежата Засилувач 2.4 G wi-fi Range Extender Бустер 802.11 N/B/G Repeater Свеж Со попуст
Безжичен Wifi Repeater 300Mbps Мини WiFi Сигналот на Мрежата Засилувач 2.4 G wi-fi Range Extender Бустер 802.11 N/B/G Repeater

Испорака методи : 1 (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата це�

DEN 576.00 885.12
SSEA Оригинални Нови AzureWave RTL8821AE AW-CB161H 433Mbps 802.11 ac Половина Мини PCI-E WLAN WIFI BT BlueTooth 4.0 Картичка Свеж Со попуст
SSEA Оригинални Нови AzureWave RTL8821AE AW-CB161H 433Mbps 802.11 ac Половина Мини PCI-E WLAN WIFI BT BlueTooth 4.0 Картичка

90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба одговара на сите бренд лаптоп,н�

DEN 501.00 527.04
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi Свеж Со попуст
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi

Product OverviewTenda A12 е 300 МЕТРИ три антената на безжичниот wifi range extender, погоден за мулти спалната соба дома и сос

DEN 672.00 959.52
NOYOKERE USB Ethernet Адаптер Usb 2.0 Мрежна Картичка, USB на Интернет RJ45 Lan 100Mbps за Mac OS Android Таблет Круг на КОМПЈУТЕР Свеж Со попуст
NOYOKERE USB Ethernet Адаптер Usb 2.0 Мрежна Картичка, USB на Интернет RJ45 Lan 100Mbps за Mac OS Android Таблет Круг на КОМПЈУТЕР

Тип : USB на Rj45 АдаптерИнтерфејс Тип : Micro USB 1.1 машки да RJ45 женскиСистем за поддршка : за Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / Vi

DEN 93.00 106.56