FYL371U 23.7 mm 3D Куќа Флексибилни Силиконски Калап - Sugarcraft Заболување на Паста, Смола Fimo Глина, Фондан, Cookie Бисквит, Бонбони, Восок Мувла

FYL371U 23.7 mm 3D Куќа Флексибилни Силиконски Калап - Sugarcraft Заболување на Паста, Смола Fimo Глина, Фондан, Cookie Бисквит,

8 %

DEN 61.00

DEN 66.24

Свеж

Во магацинот

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само. Мувла Боја : од Страна на Случајни Мувла Материјал : Храна Безбедно Силикони Љубезно ве потсетам : Стави на мувла исполнет со материјал во фрижидер, за неколку часа, а потоа завршена работа може да биде лесно да се појави надвор од мувла. Работа температурата е минус 76 степени Целзиусови за да 428 степени Целзиусови, минус 60 степени целзиусови степени на 220 целзиусови степени. Не користите истиот калап за изработка и храна проекти Мувла е лесно се чисти со топла вода и сапун.

Тип: Торта Алатки
сертификација: ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Бренд Име: UIE
Материјал: Силикони
Функција: Еко-Пријателски
Број На Модел На: FYL371U
Торта Алатки Тип: Габи,

Додатоци на производи

1PCS Капки на Вода Форма Прирачник Епоксидна Силиконски Калап Смола Глина за Моделирање Алатка DIY Подарок Свеж Со попуст
1PCS Капки на Вода Форма Прирачник Епоксидна Силиконски Калап Смола Глина за Моделирање Алатка DIY Подарок

.Испорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме п

DEN 89.00 98.40
3D Долго Школка Искривуваат Јаже Околу Работ Торта Граница Чипка Силиконски Калап Фондан Торта Gumpaste SugarCraft Глина Декорација Свеж Со попуст
HYL226U 30.6 mm Зголеми Цвет Силиконски Калап - Sugarcraft, Cupcake Topper, Фондан, Scrapbooking, Свеќа, Накит, Смола Глина, Свеж Со попуст
HYL226U 30.6 mm Зголеми Цвет Силиконски Калап - Sugarcraft, Cupcake Topper, Фондан, Scrapbooking, Свеќа, Накит, Смола Глина,

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувл

DEN 74.00 80.16
PYL583U 39.4 mm Луна Силиконски Калап - Младата Месечина Мувла DIY рачно изработени, Накит, Смола Глина, Бонбони, Фондан, Торта Свеж Со попуст
3D Dragonfly DIY рачно изработени Сапун Мувла Полимер Глина Мувла Чоколадо Свеќа Храна Одделение Силиконски Калапи Свеж
4Pcs Фондан Торта Декорирање Глина Цвет Sugarcraft Топката Моделирање Машина Алатка случаен боја Свеж Со попуст
4Pcs Фондан Торта Декорирање Глина Цвет Sugarcraft Топката Моделирање Машина Алатка случаен боја

4 Pcs Фондан Торта Декорирање Глина Цвет Sugarcraft Топката Моделирање Машина АлаткаБОЈА : случајни

DEN 275.00 422.40
Бесплатен Превозот QYL343U Плоштадот Чипка COOKIE Силиконски Калап за Фондан Храна Безбедно Полимер Глина Сапун Cabochon Шеќер Свеж Со попуст
Силиконски калап девојка лице фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла глина/гума мувла Свеж Со попуст
Силиконски калап девојка лице фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла глина/гума мувла

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Големина на : 5.5*4.7*2.5 cm Лесно да се користи и чисти,машин

DEN 120.00 185.28
QYL036U 26.6 mm Круг Cookie Силиконски Калап - Sugarcraft, Торта Декорација, Фондан, Чоколадо, DIY Бисквит Печење, Смола Fimo Свеж Со попуст
QYL036U 26.6 mm Круг Cookie Силиконски Калап - Sugarcraft, Торта Декорација, Фондан, Чоколадо, DIY Бисквит Печење, Смола Fimo

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувл

DEN 57.00 61.92
KYL063U 24.6 mm Бонбони Флексибилни Силиконски Калап - Декорација Торта, Фондан Занает, Смола, Fimo Глина, Чоколадо, Заболување Свеж Со попуст
JYL281U 27mm Божиќ Ѕвона Силиконски Калап - за Фондан, Cupcake Topper, Заболување на Паста, Свеќа, Смола Полимер Глина, Чоколадо Свеж Со попуст
година LXYY МУВЛА Ексклузивни мажите и жените тело го обликува човечкиот глина мувла силиконски калап Ruantao Свеж Со попуст
година LXYY МУВЛА Ексклузивни мажите и жените тело го обликува човечкиот глина мувла силиконски калап Ruantao

Квалитет : Сите производи се во согласност со безбедност на храна меѓународните правила И не треба да се

DEN 1390.00 1390.08
Бесплатен Превозот класичен Помош на Силиконски Фондан печење Ставете Мувла DIY Торта Декорирање Полимер Глина Смола Бонбони Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот QYL026U Gingerbread Човекот Мувла Силиконски Калап куклена куќа Минијатурни Слатки Decoden Мувла Кич Fimo Свеж Со попуст