Масовен Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За BMW E85 E83 E81 E82 E88 E84 E87 E90 E91 E92 E93 Z4 X3 X1 116i 118i 120i 318i 320i 0280218159

Масовен Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За BMW E85 E83 E81 E82 E88 E84 E87 E90 E91 E92 E93 Z4 X3 X1 116i 118i 120i 318i

10 %

DEN 658.00

DEN 730.56

Свеж

Во магацинот


Состојба : Висок Квалитет, Бренд-нови ,100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Дел Број : 13627531702 , 13627566989 , 7531702 0280218159 , 8 ET009149-021 , 7566989 Број на Порти : 4 Игли Marke Modell Plattform Typ Baujahr Моторни BMW 1er E81 116i 2008/11-2012/09 1995 кзм, 90 KW, 122 КС BMW 1er E81 118i 2006/09-2012/09 1995 кзм, 105 KW, 143 КС BMW 1er E81 120i 2006/09-2012/09 1995 кзм, 115 KW, 156 КС BMW 1er E81 120i 2006/09-2012/09 1995 кзм, 120 KW, 163 КС BMW 1er E81 120i 2006/09-2012/09 1995 кзм, 125 KW, 170 КС BMW 1er E87 116i 2003/11-2012/09 1995 кзм, 90 KW, 122 КС BMW 1er E87 118i 2004/07-2012/09 1995 кзм, 105 KW, 143 КС BMW 1er E87 118i 2004/07-2012/09 1995 кзм, 95 KW, 129 PS BMW 1er E87 120i 2003/11-2012/09 1995 кзм, 115 KW, 156 КС BMW 1er E87 120i 2003/11-2012/09 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 1er E87 120i 2003/11-2012/09 1995 кзм, 120 KW, 163 КС BMW 1er E87 120i 2007/02-2012/09 1995 кзм, 125 KW, 170 КС BMW 1er Cabriolet E88 118i 2008/03-2013/12 1995 кзм, 105 KW, 143 КС BMW 1er Cabriolet E88 120i 2008/03-2013/12 1995 кзм, 115 KW, 156 КС BMW 1er Cabriolet E88 120i 2008/03-2013/12 1995 кзм, 120 KW, 163 КС BMW 1er Cabriolet E88 120i 2008/03-2013/12 1995 кзм, 125 KW, 170 КС BMW 1er Купе E82 120i 2007/10-2013/10 1995 кзм, 125 KW, 170 КС BMW 3er E90 318i 2005/09-2007/03 1995 кзм, 95 KW, 129 PS BMW 3er E90 318i 2007/09-2011/12 година 1995 кзм, 105 KW, 143 КС BMW 3er E90 320i 2007/03-2011/12 година 1995 кзм, 115 KW, 156 КС BMW 3er E90 320i 2007/09-2011/12 година 1995 кзм, 125 KW, 170 КС BMW 3er E90 320i 2005/01-2007/03 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 3er Cabriolet E93 318i 2010/03-2013/12 1995 кзм, 105 KW, 143 КС BMW 3er Cabriolet E93 320i 2007/03-2013/12 1995 кзм, 115 KW, 156 КС BMW 3er Cabriolet E93 320i 2007/03-2013/12 1995 кзм, 125 KW, 170 КС BMW 3er Купе E92 318i 2010/03-2013/12 1995 кзм, 105 KW, 143 КС BMW 3er Купе E92 320i 2006/11-2007/06 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 3er Купе E92 320i 2007/03-2013/12 1995 кзм, 125 KW, 170 КС BMW 3er Купе E92 320i 2007/06-2013/12 1995 кзм, 115 KW, 156 КС BMW 3er Купе E92 320i 2007/01-2013/12 1995 кзм, 120 KW, 163 КС BMW 3er Туринг E91 318i 2007/05-2012/05 1995 кзм, 105 KW, 143 КС BMW 3er Туринг E91 318i 2006/01-2007/08 1995 кзм, 95 KW, 129 PS BMW 3er Туринг E91 318i 2007/09-2012/03 1995 кзм, 100 KW, 136 КС BMW 3er Туринг E91 320i 2007/09-2012/06 1995 кзм, 125 KW, 170 КС BMW 3er Туринг E91 320i 2005/09-2012/06 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW X1 E84 s Drive 18 јас 2009/03-2015/06 1995 кзм, 100 KW, 136 КС BMW X1 E84 s Drive 18 јас 2010/01-2015/06 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW X3 E83 2.0 јас 2005/07-2008/08 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW X3 E83 x Drive20i 2008/09-2011/08 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW Z4 E85 2.0 јас 2005/03-2009/02 1995 кзм, 110 KW, 150 PS
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

Мерен Опсег: 0280218159 , 8ET009149-021
Резолуција: 13627531702 , 13627566989
Вител Тип: 0 280 218 159
Повторливост: 722684120,1023103S01
Тип На Сензор: Piezoelectric
Тип: Термички Тип
Hysteresis: 13 62 7 566 989,0280 218 159
Бренд Име: ICIFAUTO
линеарна: 13 62 7 531 702
Чувствителност: 7566989 , 7531702

Додатоци на производи

2.5 Бар МАПАТА Сензор Цела Апсолутна Турбо Внесувањето Воздух Зголеми Притисокот Сензор 0281002399 038906051B За Ауди ФОЛКСВАГЕН Свеж Со попуст
MAF МАСА ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР МЕТАР ЗА Опел Опел Astra G Zafira 2.0 2.2 DTI 0281002478 24437502 93171527 93171627 0 281 002 Свеж Со попуст
MAF МАСА ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР МЕТАР ЗА Опел Опел Astra G Zafira 2.0 2.2 DTI 0281002478 24437502 93171527 93171627 0 281 002

Состојба : Висок Квалитет, Бренднови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на Ст

DEN 1036.00 1151.52
Вратило Позиција сензор За Ford C-Max Фокус 1.4 1.6 1.8 2.0 2.5 8S4P-7H103-АА 5S4P-7M103-АА XS4P-7H103-AB 3043998 4882780 Свеж Со попуст
Вратило Позиција сензор За Ford C-Max Фокус 1.4 1.6 1.8 2.0 2.5 8S4P-7H103-АА 5S4P-7M103-АА XS4P-7H103-AB 3043998 4882780

6 TDCi 2003 / 102007 / 03 1560 со кзм, 80 KW, 109 КСФокус CMax 1.4 2004 / 112012 / 09 1388 кзм, 59 KW, 80 КСФокус II DA_ 1.8 2003 / 102007 / 03 1798 кзм, 88 KW, 120

DEN 744.00 826.56
YL8Z-2C205-AB Нова Пред Лево ABS Тркала Брзина Сензор За Ford Избега Меркур Маринер Mazda Почит ALS181S 970-075 YL8Z-2C205-АА Свеж Со попуст
YL8Z-2C205-AB Нова Пред Лево ABS Тркала Брзина Сензор За Ford Избега Меркур Маринер Mazda Почит ALS181S 970-075 YL8Z-2C205-АА

НОВИ ОЕМ RH СТРАНА ПРЕД ABS СЕНЗОР ЗА FORD ИЗБЕГА МЕРКУР МАРИНЕР 20012008 Опис : Brand new дека е директен фабрика зам

DEN 935.00 984.00
Бренд Нови CKP CMP Вратило Camshaft Позиција Сензор За NISSAN Обратно Tiida 1.6 L 2009-2013 23731ED02A 23731ED015 Свеж
Бренд Нови CKP CMP Вратило Camshaft Позиција Сензор За NISSAN Обратно Tiida 1.6 L 2009-2013 23731ED02A 23731ED015

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформа

DEN 412.80
CITALL 059919501A Coolant Сензор на Температура на Вода За ФОЛКСВАГЕН Голф Passat Jetta Audi A4 A6 A8 Quattro Седиште Леон 1999 Свеж
CITALL 059919501A Coolant Сензор на Температура на Вода За ФОЛКСВАГЕН Голф Passat Jetta Audi A4 A6 A8 Quattro Седиште Леон 1999

Coolant Сензор на Температура на Вода се Префрлите w / Клип за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta Audi A4 A6 Седиште 059 919 501 A " Сп

DEN 239.04
YAOPEI ЗА FORD TRANSIT MK7 VII 2.2 2.4 TDCI ГОРИВО ЖЕЛЕЗНИЧКИ ПРИТИСОК ОЛЕСНУВАЊЕ ВЕНТИЛ ГРАНИЧНИК СЕНЗОР 6C1Q-9H321-AB Свеж Со попуст
LOREADA Брзина Сензор ЗА TOYOTA Land Cruiser 1985-2011 Lexus LX450 8973657430 8972565260 8971297270 83181-20040 949973-0510 Свеж Со попуст
LOREADA Брзина Сензор ЗА TOYOTA Land Cruiser 1985-2011 Lexus LX450 8973657430 8972565260 8971297270 83181-20040 949973-0510

V8 ГАС DOHC Природно Aspirated2003 Toyota Land Cruiser База Спорт Комунални 4Врата 4.7 L 4663 CC 285 Cu.се надеваме дека ќе може да с

DEN 570.00 704.16
Вратило Позиција Сензор За Рено Clio Megane Twingo 8200436025 8200396919 7700101969 23798-00QAC 2379800QAC Свеж Со попуст
Вратило Позиција Сензор За Рено Clio Megane Twingo 8200436025 8200396919 7700101969 23798-00QAC 2379800QAC

6 16 V 1998 / 092016 / 12 1598 кзм, 79 KW, 107 ГЛАСАЧКО место"Рено" Clio II BB0 / 1 / 2_, CB0 / 1 / 2_ 1.Производите на компанијата се покр

DEN 363.00 403.20
Stenzhorn За Ford Фокс 13-14 Линколн судир сензор,CM5T-14B006-АА,CM5T14B006AA Свеж
Stenzhorn За Ford Фокс 13-14 Линколн судир сензор,CM5T-14B006-АА,CM5T14B006AA

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,objec

DEN 959.52
beler Течението на Кислород O2 Сензор Пред Право 0015405017 0258006167 за Мерцедес Бенц W211 W210 W203 W220 A209 S203 R170 C208 Свеж
beler Течението на Кислород O2 Сензор Пред Право 0015405017 0258006167 за Мерцедес Бенц W211 W210 W203 W220 A209 S203 R170 C208

Течението на Кислород O2 Сензор Пред Право одговара за Мерцедес Бенц W211 W203 W220 A209 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИ

DEN 1439.52
ОЕМ 90919-05007 9091905007 Camshaft Позиција Сензор одговара за ТОЈОТА за LEXUS за Тојота Celica Lexus GS300 Свеж
ОЕМ 90919-05007 9091905007 Camshaft Позиција Сензор одговара за ТОЈОТА за LEXUS за Тојота Celica Lexus GS300

Враќање / Поврат Не Се ВклучениИспорака такси нема да бидат вратени.Кога ќе продавница со нас, вашето з

DEN 480.00
НОВ УДАР ДЕТОНАЦИЈАТА СЕНЗОР ЗА 1983-1992 PONTIAC CHEVY GMC V6 V8 ПРИГРАДСКИ 10456017 10456205 10456287 1997562 KS6017 5S2155 Свеж Со попуст
НОВ УДАР ДЕТОНАЦИЈАТА СЕНЗОР ЗА 1983-1992 PONTIAC CHEVY GMC V6 V8 ПРИГРАДСКИ 10456017 10456205 10456287 1997562 KS6017 5S2155

V6 ГАС OHV 1983 Oldsmobile Cutlass Ciera 2 V6 ГАС OHV 19861987 Pontiac гп 5.8 L 3800 CC 231 Cu V8 ГАС 1990 GMC C6000 7 V6 ГАС OHV 19851992 Chevrolet Camaro 5...

DEN 406.00 431.52
МАПАТА Притисок SensorFor Chevrolet Daewoo Lacetti Lanos Leganza Nubiba Optra Rezzo Tacuma 1.4 1.6 1.8 2.0 96276354 25184080 Свеж Со попуст
МАПАТА Притисок SensorFor Chevrolet Daewoo Lacetti Lanos Leganza Nubiba Optra Rezzo Tacuma 1.4 1.6 1.8 2.0 96276354 25184080

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

DEN 342.00 427.20
MD614734, MD614772 TPS Гас Позиција Сензор За Мицубиши Eclipse Мираж Carisma Colt Delica Galant Lancer Pajero Простор Свеж Со попуст
MD614734, MD614772 TPS Гас Позиција Сензор За Мицубиши Eclipse Мираж Carisma Colt Delica Galant Lancer Pajero Простор

6 (DA1 A) 1597cc 76kw Салон 20002006 CARISMA Салон (DA_) 1.6 (DA1 A) 1597cc 70kw Салон 19982006 CARISMA Салон (DA_) 1.6 (DA1 A) 1597cc 70kw Hatchback 19982006 CARISMA (DA

DEN 218.00 248.16
Чукам Сензор За Хонда /Граѓански Si 2006 2007 2008 2009 2010 2011 30530-PRC-003 KS300 5S9087 Свеж
Чукам Сензор За Хонда /Граѓански Si 2006 2007 2008 2009 2010 2011 30530-PRC-003 KS300 5S9087

Нов Удар Сензор За Хонда / Граѓански Si 0611 30530PRC003 KS300 5 S9087Функција : Сосема нов и висок квалитет.Уникатен и

DEN 239.52
28600-RCL-004 95% Нови Оригинални Пренос 2 / 3 Притисок на Маслото Испраќачот Сензор За Хонда Спогодба Акура RSX TSX 2.0 L 2.4 Свеж