2 парчиња Нови Пристигнување Циркон Камен Брадавица Прстен 1.6*14mm Брадавица Пирсинг Dangle Тело Накит Брадавица Pirsing Божиќ Подарок

2 парчиња Нови Пристигнување Циркон Камен Брадавица Прстен 1.6*14mm Брадавица Пирсинг Dangle Тело Накит Брадавица Pirsing Божиќ

DEN 90.24

Свеж

Во магацинот

Ако купите повеќе и им треба итно да, ние може да ги испратите по Изразува, како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Вашиот Satsifaction Е Нашата Крајна Извршување.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.

Тип На Објект: Телото Накит
Парична казна или Моден: Моден
Телото Накит Тип: Брадавица Прстени
Број На Модел На: M446
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
is_customized: Yes
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Бренд Име: STARBEAUTY
Материјал: Кубен Циркони
Материјал: 316L Медицински Нерѓосувачки Челик, Циркони
Тип: Папокот Прстени,Pirsing Ombligo
боја: Бела,Розова,Виолетова камен
Стандарди За Безбедност: CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Повод: Повик за накит, убаво лице,рутински,одмор,собирање на дар
is_customized: Yes
Пакување: 1 компјутер *Брадавица Пирсинг во Standare и безбедно пакување
Дали wholesales ? : YES (да). Поевтина цена за поголема цел
Пад на превозот ? : YES (да). Без никакви продавачот информации

Додатоци на производи

Timlee H047 Бесплатен превозот Гроздобер Шноли Еднорог Bowknot Срцето Метал Коса Клип на косата додаток трговија на големо Свеж Со попуст
SAUVOO 2017 новодојдени 20pcs/многу Злато Родиум Антички Бронзена Боја Клучните Прстени & Keychain 60mm Должина Сплит Прстен Свеж Со попуст
Повратни информации на Клиентите ~ 30Pcs/Многу Микс Случаен 30 Стилови Стакло Rhinestones + Застаклување + Алуминиумски Приврзоци Свеж Со попуст
10 Компјутери Мода Тело Накит Кристал Носот Studs Нерѓосувачки Хируршки Челик Кука Коска Бар Игла Носот Пирсинг Кристал Студ Свеж Со попуст
FAMSHIN Романтично Срце Модел Кристал Обетки Ѓердан Поставите Сребрена Боја Синџир Накит Сетови Свадба Накит Вљубените Подарок Свеж Со попуст
2 парчиња Убави Девојки Исклучителна Златна Пчела Коса Канџи Шноли Страна Клип Коса Додатоци За Жени Животински Влакна Клип Свеж Со попуст
10 Парчиња 20mm Cabochon База на Коса и Чешел Празно 3 Бои Позлатен Гроздобер Diy Коса Додатоци Свеж Со попуст
10 Парчиња 20mm Cabochon База на Коса и Чешел Празно 3 Бои Позлатен Гроздобер Diy Коса Додатоци

Точка ИМЕ : 10 Парчиња 20mm Cabochon База на Коса и Чешел Празно 3 Бои Позлатен Гроздобер Diy Коса Додатоци Матери

DEN 380.00 421.92