5 in1 USB Игра Држачи за Полнење Кабел Кабли за Nintendo NDSL/ за PSP / за WII U GBA СП Полнење Води Кабел

5 in1 USB Игра Држачи за Полнење Кабел Кабли за Nintendo NDSL/ за PSP / за WII U GBA СП Полнење Води Кабел

22 %

DEN 94.00

DEN 120.48

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
100% СОСЕМА НОВ
Целосно компатибилен За за Nintendo 3 DS(XL/LL),за 3 DS(XL/LL),за 2 DS,за Ds(XL/LL),за GBA за СП,за Wii U, за Sony за PSP 1000/2000/3000
Поддршка на Windows 98 SE/ME/2000/XP/VISTA/WIN 7/8
Боја : Црна
Кабел Димензии : прибл.1.2 m/3.93 нозе
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 2-3мм грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.се надевам на разбирање.
1 x 5 in1 USB Полнач за Полнење Кабел Кабли
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :

Nintendo Модел: Wii
Бренд Име: ALLOYSEED
Број На Модел На: Црна
Компатибилен Марка/Модел: Nintendo
Број На Модел На: Игра Кабел

Додатоци на производи

50pcs многу Големо велика БРИТАНИЈА Приклучокот за Напојување AC Адаптер за NIntendo за N64 Свеж
50pcs многу Големо велика БРИТАНИЈА Приклучокот за Напојување AC Адаптер за NIntendo за N64

За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"ИспоракаКога ќе нарачате, ве м

DEN 17669.76
Bram Stoker е Дракула (U) 60 Pin Игра Картичка За 8 Малку Subor Игра Плеер Свеж Со попуст
Bram Stoker е Дракула (U) 60 Pin Игра Картичка За 8 Малку Subor Игра Плеер

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го ваш

DEN 319.00 335.52
Mortal Kombat 6 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие Свеж
Mortal Kombat 6 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

DEN 182.40
За xbox360 Нови Црна USB PC Игри Примачот За Microsoft Xbox 360 Безжичен Контролер acessorios Свеж Со попуст
За xbox360 Нови Црна USB PC Игри Примачот За Microsoft Xbox 360 Безжичен Контролер acessorios

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот...

DEN 487.00 518.40
Dragon Ball Супер PS4 Тенок Кожата Налепница За Sony PlayStation 4 Конзола и Контролор За Dualshock 4 PS4 Тенок Налепница Decal Свеж Со попуст
Dragon Ball Супер PS4 Тенок Кожата Налепница За Sony PlayStation 4 Конзола и Контролор За Dualshock 4 PS4 Тенок Налепница Decal

Dragon Ball Супер PS4 Тенок Кожата Налепница За Sony Play Station 4 Конзола и Контролор За Dualshock 4 PS4 Тенок Налепница DecalО

DEN 396.00 417.12
Кристално јасна Игра Конзола Заштитник Случај Транспарентен Патување Носат Хард Корица Заштитни Случај Школка за Sony PSP 2000 Свеж Со попуст
Freeshipping TPD7203 TPD7203F Свеж Со попуст
Freeshipping TPD7203 TPD7203F

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насС

DEN 588.00 618.24
128 MB Micro Мемориската Картичка N за GC за GameCube Свеж Со попуст
128 MB Micro Мемориската Картичка N за GC за GameCube

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

DEN 348.00 373.92
Сенка Танчерка 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие Свеж
Сенка Танчерка 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

DEN 182.40
Висок квалитет на РКА на Аудио Видео S-Video AV Кабел Кабелот за Nintendo Wii Свеж Со попуст
Висок квалитет на РКА на Аудио Видео S-Video AV Кабел Кабелот за Nintendo Wii

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

DEN 319.00 335.52
Капакот на батеријата Капак Вратата Замена За GBA Задната Врата Случај За Nintendo Момче Однапред Свеж Со попуст
Капакот на батеријата Капак Вратата Замена За GBA Задната Врата Случај За Nintendo Момче Однапред

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат Купувачот треба да го врати произ

DEN 54.00 65.28
Aoweziic нов увезени оригинални MBQ40T120FDS 40T120FDS ДА-247 IGBT моќ цевка заварчик 40A1200V Свеж
Aoweziic нов увезени оригинални MBQ40T120FDS 40T120FDS ДА-247 IGBT моќ цевка заварчик 40A1200V

Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd.= = o nas celemjesteśmy liderem na rynku w internecie edystrybutorów јас БУМ rozwiązań.w przypadku zakupu więcej ilość, prosimy

DEN 840.00
Кристално јасна Пластични Игра Заштитна Конзола на Кожата Случај Покрие Школка со 2Pcs Екран Заштитник Филмот за Новиот Nintendo Свеж Со попуст
Undead Линија 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие Свеж
Undead Линија 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

DEN 182.40
Единствен Излез DC 36 Volt 10 Amp 360 вати трансформатор AC/DC 36V 10A 360W Прекинувачки Режим на Напојување Свеж Со попуст
Единствен Излез DC 36 Volt 10 Amp 360 вати трансформатор AC/DC 36V 10A 360W Прекинувачки Режим на Напојување

Единствен Излез DC 36 Volt 10 Amp 360 вати трансформатор AC / DC 36 V 10 A 360 W Прекинувачки Режим на НапојувањеКарактер

DEN 2097.00 2207.52
IVYUEEN Мека Заштитни Случај за Nintend Switch НС NX Конзола TPU Школка се Справи со Притисокот со Играта Картичка Слот за Анти-Шок Свеж Со попуст
1pcs TPA3110 PBTL 30W Дигитални Моно Засилувач Модул Одбор Моќ AMP DC 8-26V Свеж
1pcs TPA3110 PBTL 30W Дигитални Моно Засилувач Модул Одбор Моќ AMP DC 8-26V

ако изберете да брод од страна на кина пост обичен мал пакет плус , тоа е полека пристигнување (во рок од 1

DEN 75.84
Капетанот Tsubasa Том 2 - Супер Напаѓач (J) 60 Pin Игра Картичка За 8 Малку Subor Игра Плеер Свеж Со попуст
Капетанот Tsubasa Том 2 - Супер Напаѓач (J) 60 Pin Игра Картичка За 8 Малку Subor Игра Плеер

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го ваш

DEN 319.00 335.52