Црна Plug & Play 1.8 m/6 стапки Контролер Продолжување Кабелот Gamepad Доведе Кабел за Nintendo Wii Gamecube Контролори

Црна Plug & Play 1.8 m/6 стапки Контролер Продолжување Кабелот Gamepad Доведе Кабел за Nintendo Wii Gamecube Контролори

24 %

DEN 80.00

DEN 105.60

Свеж

Во магацинот


Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Заштитените конектори и жици се обезбеди непречено сигнал на пренос. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Карактеристики :
6ft должина обезбедува голем опсег, им овозможува на децата да седат подалеку од телевизиски екран. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Време На Испорака :
1. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Издржлив и едноставен за употреба од страна plug & play конекција.
1 x Контролер Продолжување на Кабелот 1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Погоден за : Nintendo Gamecube и контролори (за актуелната класична контролори, не ќе работат со Далечински Контролер).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 52g
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлосни ефекти, се следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.8 m/6 стапки
Боја : Црна
Тежина : околу.

Компатибилен Марка/Модел: Никој
Број На Модел На: Црна
Бренд Име: ALLOYSEED
Интерфејс: Контролор порта
боја: Црна
Должина на кабел: прибл. 1.8 m/6 стапки

Додатоци на производи

Кристално јасна Игра Конзола Заштитник Случај Транспарентен Патување Носат Хард Корица Заштитни Случај Школка за Sony PSP 2000 Свеж Со попуст
Висок квалитет на РКА на Аудио Видео S-Video AV Кабел Кабелот за Nintendo Wii Свеж Со попуст
Висок квалитет на РКА на Аудио Видео S-Video AV Кабел Кабелот за Nintendo Wii

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

DEN 319.00 335.52
За xbox360 Нови Црна USB PC Игри Примачот За Microsoft Xbox 360 Безжичен Контролер acessorios Свеж Со попуст
За xbox360 Нови Црна USB PC Игри Примачот За Microsoft Xbox 360 Безжичен Контролер acessorios

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот Ве молиме

DEN 487.00 518.40
xunbeifang 1.8 M Композитни AV Аудио Видео во ЖИВО Адаптер Кабел за СЕГА Dreamcast РКА Кабелот за СТРУЈА Свеж Со попуст
xunbeifang 1.8 M Композитни AV Аудио Видео во ЖИВО Адаптер Кабел за СЕГА Dreamcast РКА Кабелот за СТРУЈА

Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување Ве молиме оставете позитивни повратни информации и

DEN 240.00 353.28
Mortal Kombat 6 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие Свеж
Mortal Kombat 6 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

DEN 182.40
50pcs многу Големо велика БРИТАНИЈА Приклучокот за Напојување AC Адаптер за NIntendo за N64 Свеж
50pcs многу Големо велика БРИТАНИЈА Приклучокот за Напојување AC Адаптер за NIntendo за N64

За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"ИспоракаКога ќе нарачате, ве м

DEN 17669.76
5pcs Композитни AV Аудио Видео во ЖИВО Адаптер Кабел за СЕГА Dreamcast РКА Кабелот за СТРУЈА Конзола Свеж
5pcs Композитни AV Аудио Видео во ЖИВО Адаптер Кабел за СЕГА Dreamcast РКА Кабелот за СТРУЈА Конзола

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.За

DEN 864.00
IVYUEEN Мека Заштитни Случај за Nintend Switch НС NX Конзола TPU Школка се Справи со Притисокот со Играта Картичка Слот за Анти-Шок Свеж Со попуст
LED Инверторот Одбор За LTM185AT05 LTM230HT09 LTM230HT10 LTM215HT04 LCD VS632C-4 Свеж
LED Инверторот Одбор За LTM185AT05 LTM230HT09 LTM230HT10 LTM215HT04 LCD VS632C-4

Влезен Напон : 12 VdcИзлезен Напон : 30~55 VdcИзлезна Струја : 200~300m AСветлото Дефиниција : ACCCКомпатибилен Работа

DEN 484.32
Z. VST.3463 ДИГИТАЛНА-C ДИГИТАЛНА-T ДИГИТАЛНА-T2 LCD Контролер Одбор за полнење За LCD LP154WX4 1280X800 Екранот Свеж Со попуст
Z. VST.3463 ДИГИТАЛНА-C ДИГИТАЛНА-T ДИГИТАЛНА-T2 LCD Контролер Одбор за полнење За LCD LP154WX4 1280X800 Екранот

Таа поддржува LCD дисплеи со LVDS интерфејс.(Имајте на ум дека пишуваат програми не испади, паѓа нема да бид

DEN 1504.00 1583.52
Капетанот Tsubasa Том 2 - Супер Напаѓач (J) 60 Pin Игра Картичка За 8 Малку Subor Игра Плеер Свеж Со попуст
Капетанот Tsubasa Том 2 - Супер Напаѓач (J) 60 Pin Игра Картичка За 8 Малку Subor Игра Плеер

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го ваш

DEN 319.00 335.52
Кристално јасна Пластични Игра Заштитна Конзола на Кожата Случај Покрие Школка со 2Pcs Екран Заштитник Филмот за Новиот Nintendo Свеж Со попуст
2 Канал, 5V DC Реле Модул Цврста Состојба Високо Ниво РБС AVR DSP Свеж Со попуст
2 Канал, 5V DC Реле Модул Цврста Состојба Високо Ниво РБС AVR DSP

(02.5 V ниска државата се потпира НА) (3.35 V државно средно реле ИСКЛУЧИТЕ) 5, сина KF301 терминали на контрола на

DEN 69.00 72.00
Giabbit 60 Pin Игра Картичка За 8 Малку Subor Игра Плеер Свеж Со попуст
Giabbit 60 Pin Игра Картичка За 8 Малку Subor Игра Плеер

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го ваш

DEN 319.00 335.52
HDMI LCD Контролер Одбор+14 1920x1080 NV140FHM-N44 IPS LCD Екран Свеж
HDMI LCD Контролер Одбор+14 1920x1080 NV140FHM-N44 IPS LCD Екран

LCD Контролер Одбор : HDMI Одбор Работи за 30 Pin EDP LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојде Во Standby Модел К

DEN 3525.60
Undead Линија 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие Свеж
Undead Линија 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

DEN 182.40
Сенка Танчерка 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие Свеж
Сенка Танчерка 16 малку СЕГА MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три анг

DEN 182.40