5V2A AC да DC Мини Адаптер уреди за непрекинато Напојување ПРОЗОРЦИ Обезбеди Итни Моќ Бекап за видео надзор Камера со Батерија Изградена-во

5V2A AC да DC Мини Адаптер уреди за непрекинато Напојување ПРОЗОРЦИ Обезбеди Итни Моќ Бекап за видео надзор Камера со Батерија

22 %

DEN 853.00

DEN 1094.40

Свеж

Во магацинот

Помала Големина, Полесна Тежина, Намалување на трошоците, НО со ПРОЗОРЦИ функција.Инсталирајте ја батеријата според анодна и катод симбол,ако батеријата насока инсталиран наназад,тоа не ќе биде во можност да се добие копија за напојување кога електричната енергија. Спецификација : Влезен Напон/Фреквенција AC90~265 V 50~60 Hz
Излезен Напон 5 VDC ± 5%
Max.Ве молиме обрнете внимание на насоката на батеријата додека инсталирањето.Црвено светло, додека низок напон,итен излез активирате.Ве молиме полнење тоа во време кога ниско ниво на батеријата.Кога преоптоварување,UPS-от ќе започне автоматско заштита и да престане моќ влез и излез,сега треба само да повлечете го приклучокот и вметнете го приклучокот повторно.35 mm)
Димензија, Lx W x H (mm) 100 x 50 x 68(ГШ plug)/ 100 x 50 x 54. За корисникот во стабилна електрично напојување регионот, тие би сакал да продолжи да го користите производот кога електричната енергија е исклучена.
Производ Концепт и Примена :
Адаптер и мини ups 2 во 1 е анти-пренапони онлајн моќ DC трансформатор = AC да DC мини ПРОЗОРЦИ Адаптер (Трансформатор). Излезна моќност 10 W (2.Тоа исто така може да се користи за да го исклучите UPS-от излез и да се сврти на ПРОЗОРЦИ, кога е потребно. тоа може да се обезбеди часа на работа за време на електричната енергија, на ниската цена на традиционалните и ПРОЗОРЦИ.Анти-Пренапонска Заштита 3.Тест на функцијата на UPS,да се запре AC напојување,црвено светло исклучување,ако сино светло,тоа значи UPS-от работи правилно.За безбедност,ве молиме да користите квалификувани батерии, не се фрли на ПРОЗОРЦИ во вода или пожар,не се обидувајте да го отворите и да ја менувате.Заменливи батеријата еколошки и издржливи 4.тоа е DC ПРОЗОРЦИ Адаптер дизајниран да овозможи итни моќ бекап на сите видови на DC моќност опрема како што се рутери, модеми, set-top box, VOIP телефонски системи, систем за надзор, алармен систем и за многу критична телекомуникациска опрема. Внимание : 1.Глобална поддршка директни полнење напон,AC100~240 V 50~60 Hz директно се задолжени.
2, За Aliexpress стандард превозот, нормално ние ќе.
1, Предмети ќе се испраќаат навремено по плаќање на проверка. За корисникот во електрична енергија нестабилен регион, тие би сакале да се користи производот со анти-пренапонска заштита.
Производ Концепт и Примена : адаптер и мини ups 2 во 1 е анти-пренапони онлајн моќ DC трансформатор = AC да DC мини ПРОЗОРЦИ Адаптер (Трансформатор). Карактеристики На Производот : 1.1 A)
Батеријата Литиум-јонска Батерија
Батерија Тип 18650*1 PC
Напон 3. Прекинувачот е дизајниран за непотребни моќ загуба предизвикана од батеријата виртуелна излезна моќ. Црвено светло, додека низок напон,се сврти кон зелена додека целосно наполнета
Батерија инсталирана наназад или оштетени Никакви индикации
Ouput кабел 1m Должина, USB на DC Приклучок(5.тоа е DC ПРОЗОРЦИ Адаптер дизајниран да овозможи итни моќ бекап на сите видови на DC моќност опрема како што се рутери, модеми, set-top box, VOIP телефонски системи, систем за надзор, алармен систем и за многу критична телекомуникациска опрема.

Број На Модел На: UPS1512A-0520
Бренд Име: ccthook
AC да DC мини Адаптер UPS-от: Дизајн за да се обезбеди итни моќ бекап на сите видови на опрема DC
Мини ПРОЗОРЦИ на Апликацијата: Оган безбедноста систем за безбедност, систем за следење безжична камера за видео надзор
Висок квалитет IC контрола модул вграден во: Висок квалитет коло менаџмент модул вграден во
Со Текот На Испуштање Заштита: vercharge & краток спој заштита
моќност & output: маица коло на осигурач & заштита од преоптоварување
Анти-пренапонска заштита: Онлајн нон-стоп Напојување кога електричната енергија е исклучена
Адаптер & UPS-от: Заменливи батеријата еколошки и издржлив
ОНЛАЈН-UPS онлајн непрекинато напојување: На глобално ниво за поддршка на директна наплата напон AC100~240V 50~60Hz
Влезен Напон/Фреквенција: AC90~265V50-60Hz
Излезниот Напон: 5VDC+/-5%

Додатоци на производи

GZGMET DC 12V Бела RS485 видео надзор Камера Ротирачки Заградата Автоматска IP Камера NVR Пан Навалите Камера Заградата Свеж
2MP HD 1080P PTZ Wifi IP Camera IR-Намалување на Ноќ Визија двонасочна Аудио видео надзор Надзор Smart Camera SD-Картичката Свеж Со попуст
2MP HD 1080P PTZ Wifi IP Camera IR-Намалување на Ноќ Визија двонасочна Аудио видео надзор Надзор Smart Camera SD-Картичката

image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .image img {ширина : 95.наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.содрж

DEN 1532.00 2188.80
ZOSI 4CH ЦЕЛОСНА ВИСТИНА 1080P HD-TVI DVR Рекордер Со HDMI 4X 1980TVL Затворен надворешен Надзор за Безбедност Купола Камера Свеж Со попуст
ZOSI 4CH ЦЕЛОСНА ВИСТИНА 1080P HD-TVI DVR Рекордер Со HDMI 4X 1980TVL Затворен надворешен Надзор за Безбедност Купола Камера

Ако вашата адреса е дефинирана како далечински област од Fedex / DHL / ТНТ / EMS, ќе треба да плаќаат екстра $30 д

DEN 10800.00 14399.52
H. Видите 16CH Надзор Систем 8 720P Надворешна Безбедносна Камера 16CH видео надзор DVR Комплет Видео Надзор iPhone, Андроид Свеж Со попуст
HQCAM 3.7 мм леќа M12x0.5 за видео надзор Камера Фабрика директни инфраред надзор камера 3.7 mm М12 тема CCTV леќа Свеж Со попуст
HQCAM 3.7 мм леќа M12x0.5 за видео надзор Камера Фабрика директни инфраред надзор камера 3.7 mm М12 тема CCTV леќа

3.7 mm Игла 90° Широк Агол ЛЕЌА За видео надзор за Безбедност на КамераКарактеристики : 3.7 mm 90° широк агол lense

DEN 194.00 239.52
AZISHN Wifi Жичен IP Камера 720P/960P/1080P Yoosee Движење Откривање 6IR Метал Отворено видео надзор Камера Поддршка SD Картичка Свеж Со попуст
AZISHN Wifi Жичен IP Камера 720P/960P/1080P Yoosee Движење Откривање 6IR Метал Отворено видео надзор Камера Поддршка SD Картичка

Оваа камера не облак гледање и зачувување на информации5 Оваа камера не поддржува веб прелистувачи, как

DEN 1374.00 1695.84
Gadinan CMOS 800TVL/1000TVL 2.8 mm Објектив за Безбедност IR 6 Низа Led диоди видео надзор Затворен Cam Ноќ Визија Надзор HD Свеж Со попуст
Gadinan CMOS 800TVL/1000TVL 2.8 mm Објектив за Безбедност IR 6 Низа Led диоди видео надзор Затворен Cam Ноќ Визија Надзор HD

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Нашата цел е задоволството на клиентите!

DEN 499.00 587.52
AZISHN видео надзор 12pcs Низа IR LED диоди илуминатор инфраред Отворено Водоотпорен Ноќно видео надзор Пополни Светлина за Свеж Со попуст
H. Видите 16CH Надзор Систем 16 720P Надворешна Безбедносна Камера 16CH видео надзор DVR Комплет Видео Надзор iPhone, Андроид Свеж Со попуст
H. Видите 16CH Надзор Систем 16 720P Надворешна Безбедносна Камера 16CH видео надзор DVR Комплет Видео Надзор iPhone, Андроид

0 Далечински Управувач IRДалечински Управувач Напојување DC12 VКамерата СпецификацијаСлика CMOS Сензор ТВ С

DEN 18825.00 35519.52
Лажни/Лажна Купола Безбедносна Камера за видео надзор Лажни IR LED Трепка Црвено LED Светло Свеж Со попуст
Лажни/Лажна Купола Безбедносна Камера за видео надзор Лажни IR LED Трепка Црвено LED Светло

12022678613619251 ТОПЛА ПРОДАЖБА парче парче парче парче парче парче парче парчеКарактеристики : 1,Многу реална

DEN 259.00 288.00
CCDCAM H. 265 5MP SONY IMX178 Hisilicon 3516A Ултра Ниска светлина IP Модулот на Камерата Поддршка двонасочна Аудио Свеж
CCDCAM H. 265 5MP SONY IMX178 Hisilicon 3516A Ултра Ниска светлина IP Модулот на Камерата Поддршка двонасочна Аудио

5.0 ПРАТЕНИК ѕвездасветлина реално време modle двојно одбор 10 / 100 интерфејс, RJ45 двонасочна аудио интерфејс

DEN 4464.00
100 IR растојание 15 IR Led диоди Illuminators IR Инфрацрвена Светлина ПРЕДВОДЕНА видео надзор Камера Ноќ-визија Пополни Светлина Свеж Со попуст
1m/2м/3.5 m/5m 6LED 8мм Леќа USB Endoscope Камера Андроид Водоотпорен Endoscope Borescope Инспекција Цевка Видео Камера Мини Свеж Со попуст
MOOL 12V DC 10A 18 CH Канал ЗАГРАДЕНИ НАПОЈУВАЊЕ ЕДИНИЦА За видео надзор Надзор Камера Свеж
MOOL 12V DC 10A 18 CH Канал ЗАГРАДЕНИ НАПОЈУВАЊЕ ЕДИНИЦА За видео надзор Надзор Камера

100% Сосема Нов.Материјал : ЖелезоБоја : Сива Боја БелаГолемина : 31 x 20 x 5cm / 12.1 x 7.9 x 2inch (L x W x H)Канал : 18Напон : DC

DEN 2032.32
Камера за видео надзор 6-12V DC Исклучително Чувствителни Микрофон Глас Пикап Антенски Аудио Сигнал Колекција За Мини FPV Камера Свеж Со попуст