Жените Паричникот Мал Краток Вистински Кожен Женски Паричник Алигатор Hasp Монета Чанта Жените Purses Мини Женска Паричници И Purses

Жените Паричникот Мал Краток Вистински Кожен Женски Паричник Алигатор Hasp Монета Чанта Жените Purses Мини Женска Паричници

54 %

DEN 662.00

DEN 1440.00

Свеж

Во магацинот


Жените Паричникот Мал Краток Вистински Кожен Женски Паричник Алигатор Hasp Монета Чанта Жените Purses Мини Женска Паричници И Чанта s Почитувани,Добредојдовте На Нашата Продавница
Ви благодариме на сите почитувани клиенти,ви Благодариме за поддршка;
Нови пристигнување краток паричник,а Сега 3 Бои Нови Пристигнување;
Вашиот е Потребно Сите натпревар Шема
Денес цел ќе добие Изненадување подарок;
Високо Квалитетен Материјал,Natrue Cowhide Кожа;
Главната Mateial
Висок Квалитет На Вистинска Кожа
Поставата
Полиестер и Вистинска Кожа
Модел Бр.
AE2155
Боја
Црна,Црвена,Зелена,Хинап Црвена
Тежина На Пакет
0.30 KG
Големина
14*8.5*3.5 см (5.51*3.35*1.37 инчи)
Пакет
Добро пакет, 100% Гарантира Непрекинат
Стил
Модата,Домот, Note1 : 1 инч= 2.54 см 1cm=0.39 инчен Note2 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 0.1-1cm во големина и тежина отстапување. Note3 : Таму би можело да биде малку разликата во бојата,beacause на компјутерски монитор settings. Note4 : моделот на wallet (паричник) може да бидат различни едни со други , работ исто така, може да биде придружена со лепак,ве молиме да знаат; За Плаќање
Во моментов,што може да се плати со QIWI,Wed Money,Boleto,ВИЗА,Мастеркард,WESTERN UNION,Maestrodebit картичка ,банкарски трансфер итн.
За Shippment
1.Превозот ќе се организира во рамките 1-5 дена по уплатата.
2.Ние ќе се прогласи за вашиот предмет, како "подарок", вредна околу 5$-20$ за царинска погодност.
3.За некои превозот начинот и времето како што следува(За референца само) :
Совети : e Packet може да биде добра опција да се сад;
Руската Air може да биде добра опција за да руската Федерација; За Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас,ако сте задоволни со предмети вашата нарачка,ве молиме оставете добар фидбек.Ако не сте задоволни со предмети вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Жените Паричникот Мал Краток Вистински Кожен Женски Паричник Алигатор Hasp Монета Чанта Жените Purses Мини Женска Паричници И Ташна

Тип На Објект: Паричникот
Главен Материјал: Вистинска Кожа
Број На Модел На: AE2155
Декорација: Писмо
Материјал Состав: Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа: Кравја Кожа
Шаблон Тип: алигатор
Стил: Моден
Објектот Ширина: 3.5cm
Паричникот Должина: Краток
Внатрешни работи: Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Висина: 8.5cm
Објектот Тежина: 180g
Паричници: Мини Паричници
Затворање Тип: Hasp
Обвивка Материјал: Полиестер
Бренд Име: VICKAWEB
Пол: Жените
Објектот Должина: 14cm
Име: вистински кожен паричник
Главен Материјал: Вистинска Кожа,Cowhide
боја: Црвена,Црна,Сина,Зелена,Сива,Виолетова
Пол: Жените,Дами,Девојка
Стил: Моден
Шаблон Тип: Алигатор,Крокодил
Затворање Тип: Hasp
Паричници: Мини Паричници
Паричникот Должина: Краток

Додатоци на производи

Жените мала торба женски е vinatge чанта моден сите натпревар коса сијалица гласник торба Свеж Со попуст
Жените мала торба женски е vinatge чанта моден сите натпревар коса сијалица гласник торба

Торба големина : за 24 X23 X15 CM,Ова е мала големина кеса кеса ширина : 24cm висина : 23cm дебелина : 15cm

DEN 925.00 1401.60
XZXBBAG Жените Мода Tassels Гласник Кеси Девојка СТП Мобилен Телефон Џеб Торбичка Студентите Crossbody Случај Девојки Мини Рамо Свеж Со попуст
Жените Домот Вечерни Торба Дами Чанта Спојки Торба Паун Црна за Свадба и Вечерни Фустани) Свеж
Жените Домот Вечерни Торба Дами Чанта Спојки Торба Паун Црна за Свадба и Вечерни Фустани)

100% нови, високо квалитетниЕлегантна и луксузни чанти за жените, кеси наменета за вечер и секојдневна уп

DEN 685.92
2018 нова мода женска торба Торба жените кожни чанти жените голема торба Crossbody торба Bolsa женски чанти XS-430 Свеж Со попуст
2018 нова мода женска торба Торба жените кожни чанти жените голема торба Crossbody торба Bolsa женски чанти XS-430

Материјал : Кожа стпГолемина : 28cm*26cm*9cm & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченТежина : 500gДостапни Боја : Како фотографии

DEN 475.00 878.88
Yeetn.H femous мода 4 set top-се справи со перници со висок квалитет стп кожа жените торба женски гласник торба за жените sac Свеж Со попуст
Здраво bitchy Розова Козметички Кеси 3D Печатење Патување Шминка торба за Мали торби Подарок trousse де maquillage сочинуваат Свеж Со попуст
Булдог трио розова 3D Печатење шминка торби за жени кој се грижи козметички торба trousse maquillage femme neceser сочинуваат Свеж Со попуст
2018 Нова Мода Жена Рамо Кеси Познатиот Бренд на Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Висок Квалитет на СТП Totes Жените Mujer Свеж Со попуст
Моден Бренд чанта жените долго тема женски паричник патент паричникот Спојки голем капацитет пари чанта торба Свеж Со попуст
Цртан филм Печатени Жените Графити Чанта Мини Crossbody Торба Дами Секојдневен Purses Канџите Девојки Чанта bolsos mujer 35 Свеж Со попуст
Се Зголемуваат Жените Кеси Дизајнер Џеб Висок Квалитет Чанти Торба Кожа Жените Гласник Кеси Crossbody Топ-Се Справи Со Кеси Свеж Со попуст
Жените Ранец со Чанта Торба Женски Втиснување Висок Квалитет Училиште Торба за Teenages Патна торба Свеж Со попуст
Жените Ранец со Чанта Торба Женски Втиснување Висок Квалитет Училиште Торба за Teenages Патна торба

Имајте на ум 1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката б

DEN 1194.00 2388.48