E551 дами мода накит кристал pendant обетки полн со CZ обетки Кристал женски трговија на Големо жени

E551 дами мода накит кристал pendant обетки полн со CZ обетки Кристал женски трговија на Големо жени

9 %

DEN 55.00

DEN 60.48

Свеж

Во магацинот


Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!
Превозот Инструкции :
Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Нарачка од кина пост обичен мал пакет плус /
Yanwen / Sun You Економски Воздух Mail
но, нарачката не може да биде целосна следи (Лесно да се загуби парцели)
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од страна на руски Воздух (Posti Финска / руската Федерација)
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од e Packet (сад)
Цел > = $150 (бесплатен превозот) од DHL / EMS
Испрати од Кина Пост Воздух e-Mail За 26days може да пристигне (Русија трае околу 38days).
Ако ви треба добра итно, ве Молиме, изберете ја DHL / ЕМС.
превозот метод, но треба да плаќаат дополнителни превозот (6-13days за да стигне до вас).
За повеќе од $ 150 цел форма, Ние ќе се обезбеди DHL / EMS бесплатна испорака.
Контакт со нас на :
Можете да не контактирате страна, оставајќи ни порака за цел
или trademanager или ни е-мејл.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори
Во рок од 24 часа. Ви благодариме за вашата поддршка!
Повратни информации :
Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти
Nagative повратни информации, ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни.
Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе
Имајте ви даваат одлична услуга тука.

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
is_customized: No
Пол: Жените
Материјал: Кристално
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: E
Стил: Класичен
Обликотшема: Капка Вода
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Стил: Романтични

Додатоци на производи

3ММ Мали Мини Ѕвезда Чиста 925 Sterling Silver Пирсинг Студ Обетки Унисекс Накит Bijoux Подарок за Жени, Мажи, Деца Девојчиња Свеж Со попуст
Minmin Гроздобер Црна Кристал Капка Обетки за Жените Кристал Вазна Долго Dangle Обетки Модата Партија Додатоци MEH1034 Свеж Со попуст
Feelgood Накит Црна Кристал И Имитација Бисер Вода Капка Dangle Earring Антички Сребрена Боја Гроздобер Обетки За Жени Свеж
2017 Гроздобер Накит Обетки за Жените Природни Yak Коска Плоштадот Долго Earring Модна Изјава Накит Brincos femme 1168 Свеж Со попуст
2017 Гроздобер Накит Обетки за Жените Природни Yak Коска Плоштадот Долго Earring Модна Изјава Накит Brincos femme 1168

* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.Внимание, Ве Молам! ние сме меѓунаро

DEN 273.00 287.52
HIBRIDE Гроздобер Индискиот Накит Обетки Долго Пурпурна Кубни Циркони Обетки За Дами Подароци E-40 Свеж Со попуст
HIBRIDE Гроздобер Индискиот Накит Обетки Долго Пурпурна Кубни Циркони Обетки За Дами Подароци E-40

Ви благодарам многу!Нашите производи се направени со најдобри 18 K вистински злато / платина позлатен тех

DEN 469.00 625.92
TYTW 925 Sterling Silver форма на Кристали Сваровски Сини Обетки за Жените Накит Прилагодите Студ Обетки Свеж Со попуст
TYTW 925 Sterling Silver форма на Кристали Сваровски Сини Обетки за Жените Накит Прилагодите Студ Обетки

За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС .Ние, исто така, ја прифати Пад на Превозот.

DEN 838.00 1034.40
Моден Цвет Обрачот Обетки Жените Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Едноставна Уво Геометрија Накит 3 Големина Дама Подарок Свеж Со попуст
BRAVEKISS Долго Tassel Капка Обетки Мода Накит За Жените 2017 Кубни Циркони Монистра Ѕвезда Dangle Earring Накит BUE0309 Свеж Со попуст
BRAVEKISS Долго Tassel Капка Обетки Мода Накит За Жените 2017 Кубни Циркони Монистра Ѕвезда Dangle Earring Накит BUE0309

Име на производ : Долго Tassel Капка ОбеткиКамен Боја : БелаMainstone : Кубни камен Циркониenviromental стандард : нике

DEN 396.00 609.12
Среброто Долго Капка Обетки за Жените Буда Монистра Earring Сребро 925 Накит Piecing Уво Ткаенината Анти-алергија Brinco Femme Свеж Со попуст