Mayitr 75pcs Пластични Круна Еден Двоен Црв Grear + Вретено Директно Заб со Појас Макара DIY Алатка За Робот

Mayitr 75pcs Пластични Круна Еден Двоен Црв Grear + Вретено Директно Заб со Појас Макара DIY Алатка За Робот

40 %

DEN 89.00

DEN 148.80

Свеж

Во магацинот


BI0002087
Спецификација :
100% сосема нов
75pcs на опрема може да одговараат едни на други, сите комбинираат во запчаници, овие брзини се погодни за окно
Содржи црв, прави заби, вратило опрема, заб круна, двојно намалување опрема
DIY наука и мали производство, дизајн на производот, механички модел
Боја : Бела
75pcs/сет листи :
Вретено директно заб : 9 видови (секој од нив)
Круна опрема : 11 видови (секој од нив)
Еден опрема : 12 видови (секој од нив)
Двојно опрема : 19 видови (секој од нив)
Појас макара : 7 видови (секој од нив)
Црв : 2 видови (секој од нив)
Поврзување на рек : 2x
Оска за ракав : 6x
Tee јака : 1x
Опрема-Б : 1x
Појас : 5 видови (секој од нив)
Пакет : 75pcs /set алатки
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Обликот: Цилиндрични Опрема
Ветер: Десната Рака
Обработка: Леене
Standard or Nonstandard: Стандард
Материјал: Пластични
Притисок Агол: Вратило Брзини Робот
Забот Профил: Bevel Опрема
Број На Модел На: Црв Брзини

Додатоци на производи

1pcs 18x37mm R48 Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со Крајот Конектор 18mm x 37mm L1000mm 40 за 3D CNC Рутер Машина Свеж Со попуст
1pcs 18x37mm R48 Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со Крајот Конектор 18mm x 37mm L1000mm 40 за 3D CNC Рутер Машина

Опис : Кабелот, Повлечете Синџир Жица ПревозникотПакет се вклучени : 1 x Пластични Кабелот, Повлечете Син

DEN 893.00 960.00
11pcs J255Y M0.5 11 Различни видови на Запчаници вклучуваат Црв Вратило Опрема Круна Опрема Двојно-дек Намалување Опрема Свеж Со попуст
6804ZZ имајќи 20*32*7(mm) ABEC-5 Метал запечатени имајќи Тенок ѕид имајќи 10pcs/број 6804 61804 Свеж Со попуст
6804ZZ имајќи 20*32*7(mm) ABEC-5 Метал запечатени имајќи Тенок ѕид имајќи 10pcs/број 6804 61804

Точка бр : 6804 ZZВнатрешен дијаметар : 20 mmНадворешниот дијаметар : 32 ммВисина : 7 mmВид : Еден ред длабоко рита

DEN 324.00 360.00
POWGE 8pcs 16 заби GT2 Времето Макара Понесе 5mm + 5Meters GT2 Времето Појас ширина 6mm 2GT појас се користи во линеарна диск Свеж
Плус Долго Опрема Бела / Портокал 102A Висина 10мм Надвор Пречник од 6mm Играчка Модел Назабена Брзини (10pcs/многу) Свеж
алуминиум легура се вози макара MXL 20 Заби Појас Макара MXL Синхрони Тркала Појас Опрема Тркала за DIY МОДЕЛ Свеж
Не ' рѓосувачки челик 304 еден вртливата тркала Грабне Макара Блок Сребро, M20 Свеж
Не ' рѓосувачки челик 304 еден вртливата тркала Грабне Макара Блок Сребро, M20

100% Нов и висок квалитет на Боја : Сребро Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик 100% Нов и висок квалитетБој

DEN 120.48
LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА 2/3/3.175/4/5/6mm Дупка понесе Алуминиум Легура Сина Вратило Моторни Спојка Спојка Должина 20mm Хоби Рака Свеж Со попуст
SUMRAY XL Времето Појас 140XL/142XL/144XL/146XL/148XL/150XL/152XL/154XL Гумени Ленти Круг За XL Времето Pulleys 11mm Појас Ширина Свеж Со попуст
SUMRAY XL Времето Појас 140XL/142XL/144XL/146XL/148XL/150XL/152XL/154XL Гумени Ленти Круг За XL Времето Pulleys 11mm Појас Ширина

SUMRAY XL Времето Појас 140 / 142 / 144 / 146 / 148 / 150 / 152 / 154 / 156 / 158mm XL Гумени Ленти Круг За XL Времето Pulleys 11mm Појас Ширин

DEN 315.00 450.72
различен тип 2GT мини синхрони појас гума синхрони појас за DIY робот модел возење појас Свеж Со попуст
различен тип 2GT мини синхрони појас гума синхрони појас за DIY робот модел возење појас

2 GT мини синхрони појас гума синхрони појас за DIY робот модел возење појасние, исто така, имаат 430mm 450mm 500mm 6

DEN 95.52
1pcs 18x25mm R38 Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со Крајот Конектор 18mm x 25мм L1000mm 40 за 3D CNC Рутер Машина Свеж Со попуст
1pcs 18x25mm R38 Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот со Крајот Конектор 18mm x 25мм L1000mm 40 за 3D CNC Рутер Машина

Опис : Кабелот, Повлечете Синџир Жица ПревозникотПакет се вклучени : 1 x Пластични Кабелот, Повлечете Син

DEN 660.00 709.92
2 парчиња MXL Времето Појас 94/96/98/100/101/104/105/106/108/109MXL 6mm/10мм Појас Ширина 2.032 mm Теренот Гума Времето Синхрони Свеж Со попуст
2 парчиња MXL Времето Појас 94/96/98/100/101/104/105/106/108/109MXL 6mm/10мм Појас Ширина 2.032 mm Теренот Гума Времето Синхрони

2 парчиња MXL Времето Појас 94 / 96 / 98 / 100 / 101 / 104 / 105 / 106 / 108 / 109 MXL 6mm / 10мм Појас Ширина 2.032 mm Теренот Гума Времето

DEN 314.00 383.52
10pcs OD30mm YL292B Трансмисиони Ремени Заби Појас Посветен Повеќенаменски Машина Моторни Додатоци Свеж Со попуст
10pcs OD30mm YL292B Трансмисиони Ремени Заби Појас Посветен Повеќенаменски Машина Моторни Додатоци

Замена / Exchange / Наплата : Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Па ве молиме ко

DEN 60.00 62.88
GT2 Времето Појас, Затворени-јамка, Бескрајни, 6mm ширина, 180mm должина,90 заби Свеж Со попуст
GT2 Времето Појас, Затворени-јамка, Бескрајни, 6mm ширина, 180mm должина,90 заби

l Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

DEN 135.00 135.36
2 парчиња MXL Времето Појас 110/111/112/114/115/116/118/119/120/121/122MXL 6mm/10мм Појас Ширина 2.032 mm Теренот Затворена Свеж Со попуст
2 парчиња MXL Времето Појас 110/111/112/114/115/116/118/119/120/121/122MXL 6mm/10мм Појас Ширина 2.032 mm Теренот Затворена

2 парчиња MXL Времето Појас 110 / 111 / 112 / 114 / 115 / 116 / 118 / 119 / 120 / 121 / 122 MXL 6mm / 10мм Појас Ширина 2.032 mm Теренот Затворе

DEN 350.00 407.04
J610Y 2 парчиња Продажба 45 Челик 12T Модул 0.5 Брзини 1.5 mm Страна Дупка Бесплатен Превозот Русија Свеж Со попуст
J610Y 2 парчиња Продажба 45 Челик 12T Модул 0.5 Брзини 1.5 mm Страна Дупка Бесплатен Превозот Русија

Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува

DEN 72.00 75.84
2pc Мо 1 M=1 1M40T CNC Поттикне Опрема назабена 40T 40Teeth Право Заби позитивни опрема 45 челик опрема рек пренос РК Свеж Со попуст
2pc Мо 1 M=1 1M40T CNC Поттикне Опрема назабена 40T 40Teeth Право Заби позитивни опрема 45 челик опрема рек пренос РК

позитивни опрема 45# челик опрема рек пренос РКТип : 1 M40 TMOD=1ЗАБИТЕ=40E=42F=40D=30создаден големина : d : d=10 / 12 / 12.7 /

DEN 526.00 618.24
4pcs Алуминиум Слива Флексибилни Вратило Спојка D20 L25 6.35x8mm Моторни Конектор Флексибилни Спојка 6.35 mm До 8mm Свеж Со попуст
4pcs Алуминиум Слива Флексибилни Вратило Спојка D20 L25 6.35x8mm Моторни Конектор Флексибилни Спојка 6.35 mm До 8mm

3 D Печатач Флексибилни Вратило спојкаТочка Име : 6.35 *8 спојкаМатеријал : АлуминиумНадворешниот Кол : 20mmДо

DEN 690.00 734.40
Бесплатен превозот 10pcs/многу HTD 3M Времето Појас Затворени-јамка 168mm должина 56 заби 9mm ширина Свеж
Бесплатен превозот 10pcs/многу HTD 3M Времето Појас Затворени-јамка 168mm должина 56 заби 9mm ширина

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

DEN 432.00
XL Времето Појас 10мм Ширина 130XL/132/134/136/138/140/142/144/146/148/150XL Црни Гумени Заби Макара Појас Свеж Со попуст
XL Времето Појас 10мм Ширина 130XL/132/134/136/138/140/142/144/146/148/150XL Црни Гумени Заби Макара Појас

XL Времето Појас 10мм Ширина 130 XL / 132 / 134 / 136 / 138 / 140 / 142 / 144 / 146 / 148 / 150 XL Црни Гумени Заби Макара Појас Модел на

DEN 209.00 267.84