Arshen Кристал Долче Започна Кафе Капсула 4 Парчиња/Set Plsatic Refillable Кафе Капсула 200 Пати Обновливи Компатибилен со Nescafe

Arshen Кристал Долче Започна Кафе Капсула 4 Парчиња/Set Plsatic Refillable Кафе Капсула 200 Пати Обновливи Компатибилен со Nescafe

15 %

DEN 204.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот


Опис
Име : Еднократно Кафе Капсули
Големина : погледнете големината на табелата
Материјал : Храна одделение пластични PP + ' Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики :
1.Совршен Подарок за Кафе Љубовници.
2.Погоден за сите Долче Започна Машина.
3.Еднократно, заштита на животната средина, заштеда, добра филтрирање ефект.
4.Пијалак на вашиот омилен кафе без каква било грешка во кодот или модификација е потребно.
5.Пониски трошоци, двојно вашиот вредност и да се зголеми вашиот личен избор.
6.Кожата лесно под вода,еднообразна и стабилна прецизност, лесна инсталација.
7.Капак со силиконски О-Прстен за сит се вклопуваат и пластични специјално дизајниран за да се спротивстави на високи температури.
8.Долговечноста и издржливи,направени од најдобар квалитет 18/8 нерѓосувачки челик микро мрежа на филтерот за да се обезбеди врвен квалитет на дизајн. Употреба Чекори :
1. Исполнет со кафе во прав
2. Притискање на кафе мелење лесно
3. Затворање на капсула капак цврсто
4. Ставање во кафе машина
5. Вклучување на кафе машина
Пакет Се Вклучени :
4 x Обновливи Кафе Капсула Првенство
1 x Пластична лажица Забелешки :
1.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3 мм грешка,ви благодарам.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!

Бренд Име: Arshen
Материјал: Други

Додатоци на производи

Шарени Кинески Стил Мини Порцелански Херметички Matcha Чај Caddy Pasty Течност, Козметички, Прав Складирање Се Задржи Свежа Свеж Со попуст
150ML Автентични Yixing Teapot Господар рачно изработени Кинески Здравствени Пурпурна Глина Кунг Фу Чај Поставите Xi Ши Тенџере Свеж Со попуст
180ml Јапонски Сини и Бели Порцелански Gaiwan Teapot Кунг Фу Чај Поставите Puer Чај Тенџере со Цедилка Креативни Керамички Дома Свеж Со попуст
Drinkware чаши и чинии сино-бело керамичка чаша чај порцелански teacup порцелан, чаша чај,freeshipping Свеж Со попуст
Drinkware чаши и чинии сино-бело керамичка чаша чај порцелански teacup порцелан, чаша чај,freeshipping

Drinkware Чаши & Чинии,Керамичка Чаша Чај Handpainted Чај Сет,Риба, Чаша Порцелан,Керамичка Чаша Чај,FreeshippingПроизво

DEN 383.00 766.08
1SET Топла продажба Teapot Поставите 21fl.оз 600ml Висока Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot + 6x Двојно Ѕидови Чаши OS 1135 Свеж Со попуст
1SET Топла продажба Teapot Поставите 21fl.оз 600ml Висока Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot + 6x Двојно Ѕидови Чаши OS 1135

Опис на производотПредмет Бр : MLG1135Член име : 600ml стакло teapot сетМатеријал : отпорни на топлина стакло сет(1

DEN 988.00 1098.24
6PCS Јапонски Чај Церемонијата Додатоци Бамбус Puer Matcha Ku Чај Машина Клип Инка Игла Лажица Сет Свеж Со попуст
Бамбус Чај Топки Листовите Рачно Изработени Врежан Lotus Leaf Вени Чај Лопата Чај Лажица Еко Пријателски Чај Алатки Додатоци Свеж Со попуст
1pcs Нерѓосувачки Челик Чај Infuser Лабава Лист Чај Цедилка Билен Зачин Филтер Креативни Ракета Форма Infuser Чај Алатки Додатоци Свеж Со попуст
Јапонија, Јужна Леано железо литургија старо железо тенџере школки Јапонски чај садови здравје котел скала железо тенџере 1000ml/ Свеж Со попуст
Промоција! 6 Компјутери Пурпурна Глина Првенство Поставите Керамички Teacups 40ml Кинески Кунг Фу Teacup Чаши Чај со Врвен Квалитет Свеж Со попуст
2017 Вистински Топла Продажба Нерѓосувачки Челик 4L Вода Литургија Индукција Шпорет Кампување Kettles Шпорет Печка Свирче Teapot Свеж Со попуст
1Pcs Чај Топката Цедилка Мода Kichen Нерѓосувачки Челик Сфера Заклучување Зачин Мрежа Infuser Филтер Сребро. Свеж Со попуст
1Pcs Чај Топката Цедилка Мода Kichen Нерѓосувачки Челик Сфера Заклучување Зачин Мрежа Infuser Филтер Сребро.

Карактеристики : Погодни за употреба во teapot, teacup и повеќеИдеален за пијалак најмногу вкусна лабава чај и

DEN 34.00 40.32
Нерѓосувачки Челик Мрежа Чај Цедилка Infuser Обновливи Чај Цедилка Лабава Чај Лист Филтер Кафе Филтри за Лабава Чај-Лист Алатки Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Вистински 4 Парчиња Јапонски Леано Железо Чај чаши Чај чаши Drinkware 70ml Кинески Кунг Фу чај тенџере филџани Свеж Со попуст
250ml Јапонски Чекан Топлински Отпор на Фер Чаша со Дрво Handgrip Кунг Фу Чај Сет Чај Море Стомна Кафе Млеко Чаша Чај Свеж Со попуст
250ml Јапонски Чекан Топлински Отпор на Фер Чаша со Дрво Handgrip Кунг Фу Чај Сет Чај Море Стомна Кафе Млеко Чаша Чај

1, Убава.Високо ниво на транспарентност, куп во прекрасна панорамска глетка, на површината мазна, носато

DEN 788.00 1231.68
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 900ML Kungfu Чај тенџере Јапонски Леано Железо литургија teapots сет со 4 чаши и 1 тенџере мат, Железо Шише, Свеж Со попуст
Топла Продажба Bowknot Dustproof Обновливи Првенство Силикони Капак Првенство Покрие Печат Покрие Капак Термичка Изолација Свеж Со попуст
2 парчиња/set Кинески Керамичка Чаша Чај Мраз Разбиена Глазура Првенство Кунг Фу teaset Мали Порцелански Чај Сад Teacup Чај Свеж Со попуст
TANGPIN кафе и чај алатки керамички чај топки керамички додатоци кинески кунг фу сет чај Свеж Со попуст
TANGPIN кафе и чај алатки керамички чај топки керамички додатоци кинески кунг фу сет чај

Топло совети : 1 : Русија и Белорусија, купувачите треба да го напише целото име и презиме .2 : Бразил, Арген

DEN 287.00 574.08