2 парче/многу Fakra Z Женски Женски RF Coax Адаптер Надворешен GPS Антена Кабелска Pigtail Скокач Кабелот 0.5 Нозе

2 парче/многу Fakra Z Женски Женски RF Coax Адаптер Надворешен GPS Антена Кабелска Pigtail Скокач Кабелот 0.5 Нозе

5 %

DEN 281.00

DEN 295.68

Свеж

Во магацинот


Fakra Z Женски Женски RF Coax Адаптер Надворешен GPS Антена Кабелска Pigtail Скокач Кабелот 0.5 Нозе
GPS Надворешна Антена Кабелска Fakra Z Женски Женски RF Coax Адаптер RG174 кабел 0.5 ft Тежина : 11g ви Помогне да се поврзете Fakra Z машките и женските уреди Пакет Содржина : - 2 x Fakra Z кабел
Ако ви треба други должина,pls контактирајте со нас,ние може да го прилагодите за вас.

Бренд Име: onelinkmore
Број На Модел На: ОЛ-3218
Тип: Коаксијален Кабли
Број на Проводници: 1

Додатоци на производи

5pcs/многу 2.4 GHz антена SMA Машки конектор 2dbi wifi антена гума Zigbee краток антена+ PCI У FL IPX да RP-SMA Pigtail Кабел Свеж Со попуст
5pcs/многу 2.4 GHz антена SMA Машки конектор 2dbi wifi антена гума Zigbee краток антена+ PCI У FL IPX да RP-SMA Pigtail Кабел

5pcs / многу 2.4 GHz антена SMA Машки конектор 2dbi wifi антена гума Zigbee краток антена+ PCI У FL IPX да RPSMA Pigtail КабелОпис

DEN 648.00 720.48
FHS2D02F 1310/1550nm Singlemode Рачни Оптички Влакна Оптички Извор на Светлина Свеж Со попуст
FHS2D02F 1310/1550nm Singlemode Рачни Оптички Влакна Оптички Извор на Светлина

FHS2 D02 F 1310 / 1550nm Оптички Влакна Извор на СветлинаОпис : FHS2 Серија Оптички Ласерски Извор е напредна верзиј

DEN 4269.00 4590.24
Retevis RT40 Дигитални Воки Токи PMR446/FRS DMR Tier I 0.5 W 48CH Лиценца-бесплатно 2 Начин на Радио Дигитално/Аналогни Два Свеж Со попуст
Retevis RT40 Дигитални Воки Токи PMR446/FRS DMR Tier I 0.5 W 48CH Лиценца-бесплатно 2 Начин на Радио Дигитално/Аналогни Два

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи / да

DEN 2880.00 3599.52
Бесплатен Превозот YJ-200P 50mw 25км Мини Оптички Влакна Извор на Светлина Визуелна Грешка Локатор 50mw Свеж
Бесплатен Превозот YJ-200P 50mw 25км Мини Оптички Влакна Извор на Светлина Визуелна Грешка Локатор 50mw

Купувачот е одговорен за insurrance, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несре

DEN 2186.40
10pcs 2 Pin Грлото Микрофон PTT Слушалки за KENWOOD BAOFENG BF-888S УВ-5R Retevis H777 RT5R RT5 TYT Шунка Радио Воки Токи C9026A Свеж Со попуст
10pcs 2 Pin Грлото Микрофон PTT Слушалки за KENWOOD BAOFENG BF-888S УВ-5R Retevis H777 RT5R RT5 TYT Шунка Радио Воки Токи C9026A

Микрофон 2,5 mm стерео (дното pin) Ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро Ние се стремиме

DEN 3427.00 4079.52
Бесплатен превозот PMNN4018 PMNN4018AR 1400mAh NiMH батерија за CT250 CT450 GP88S P040 P080 P308 PRO3150 Свеж
Бесплатен превозот PMNN4018 PMNN4018AR 1400mAh NiMH батерија за CT250 CT450 GP88S P040 P080 P308 PRO3150

Бесплатен превозот PMNN4018 PMNN4018 AR 1400m Ah Ni MH батерија за CT250 CT450 GP88 S P040 P080 P308 PRO3150 Спецификации : Хемија : Ni MH Нап

DEN 662.40
20X 136-174Mhz VHF двонасочна радио Антена за полнење За Motorola GP300 GP68 PTX760 и така натаму Свеж
20X 136-174Mhz VHF двонасочна радио Антена за полнење За Motorola GP300 GP68 PTX760 и така натаму

20 X 136174 Mhz VHF двонасочна радио Антена за полнење За Motorola GP300 GP68 PTX760 и така натамуОпис : VHF АнтенаКомпатибиле

DEN 1286.40
49ft Антена Продолжување SMA Машки Plug да SMA Женски Џек Кабел crimp Скокач RG58 15 МИЛИОНИ Свеж
49ft Антена Продолжување SMA Машки Plug да SMA Женски Џек Кабел crimp Скокач RG58 15 МИЛИОНИ

49 Ft SMA Женски SMA Машки Скокач Pigtail Кабел за Продолжување RG 58 Коаксијален 15 милиониОпис : Ултра Ниска Загуб

DEN 868.80
1 Пар 2 Парчиња/број 1 Канал Видео Оптички Конвертор 1V1D Оптички Влакна Видео Оптички Предавателот & Приемник 1CH +RS485 Податоци Свеж Со попуст
10pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 dBi За rf Комуникациски + PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail Кабел Свеж Со попуст
10pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 dBi За rf Комуникациски + PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail Кабел

10pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 d Bi За rf Комуникациски + PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail КабелОпис : Тип

DEN 1035.00 1150.56
10pcs SC/АПЦ-LC/UPC-G652D-1.5 м-PVC-2.0 mm-Жолта Оптички Влакна Patchcord/Скокач Свеж
10pcs SC/АПЦ-LC/UPC-G652D-1.5 м-PVC-2.0 mm-Жолта Оптички Влакна Patchcord/Скокач

1 ОписОптички влакна печ мозок и pigtail да се поврзете со различни видови на конектори како што се ST, ФК, SC, LC

DEN 1104.00
автомобил радио USB програмирање кабел RJ-12 6-PIN jack FT-2800 FT-1807 FT-1802 FT-1900R FT-2900 Свеж
автомобил радио USB програмирање кабел RJ-12 6-PIN jack FT-2800 FT-1807 FT-1802 FT-1900R FT-2900

СПЕЦИФИКАЦИИ име на Производ YEASU FT2800 програмирање кабел МоделRPCYM6UКарактеристикиUSB порта за програмирањ

DEN 864.00
4G 5dbi 698-960/1700-2700Mhz Антенски 4g LTE Антена RF RP SMA Plug женски Pin Конектор Бесплатен превозот Свеж
4G 5dbi 698-960/1700-2700Mhz Антенски 4g LTE Антена RF RP SMA Plug женски Pin Конектор Бесплатен превозот

698960 / 17002700 Mhz 4 G 5d B LTE Антена 3g 4g lte Антенски со RP SMA МашкиСтандард : 1.Фреквенција : 698960 / 17102700 MHZ2.VSWR : 9.SMA outter ди

DEN 184.80
10 компјутери 5.8 ghz 6DB висока добивка Камшик omni насочен Антена, RP SMA 5.8 g omni антена Свеж
10 компјутери 5.8 ghz 6DB висока добивка Камшик omni насочен Антена, RP SMA 5.8 g omni антена

ЕЛЕКТРИЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИФреквентен Опсег56005900 MHz Добивка6d BiV S W РТекст Отпорност50Ω ЗрачењеOmniМаксимална

DEN 1872.00
Baofeng Оригиналната Програма Кабел за wln BAOFENG УВ-5R Додатоци УВ-8HX СМ-8HX uvb2 УВ 82, GT-3,TYT, Поддршка WIN8,64-Битна Свеж
Baofeng Оригиналната Програма Кабел за wln BAOFENG УВ-5R Додатоци УВ-8HX СМ-8HX uvb2 УВ 82, GT-3,TYT, Поддршка WIN8,64-Битна

Baofeng оригинални Програмски Кабел за BAOFENG УВ8 HX УВ5 R / 5 RA / 5 R Плус / 5 RE, UV3 R Плус, BF888 S (Најновата Верзија, Подд

DEN 508.32
1Pc 20cm N машки да SMA машки plug RG58 Коаксијален Скокач Кабел Свеж
1Pc 20cm N машки да SMA машки plug RG58 Коаксијален Скокач Кабел

Бесплатен Превозот 1pc 20cm N машки да SMA машки plug RG58 Коаксијален Скокач Кабел​1.Ние Брод на Светот (Освен не

DEN 216.00
2 парчиња 2.4 GHz Антена 3dbi се здобијат со Wifi Антена со SMA конектор копче за јачина на бустер Директно главата wifi Антена Свеж Со попуст
Superbat 3pcs 6dBi 2.4 GHz 5GHz Двојна Бенд WiFi RP-SMA Машки Приклучокот за Антена за Netgear R6400-100NAS AC1750 R6050 AC750 Свеж Со попуст
Superbat 3pcs 6dBi 2.4 GHz 5GHz Двојна Бенд WiFi RP-SMA Машки Приклучокот за Антена за Netgear R6400-100NAS AC1750 R6050 AC750

Superbat 3pcs 6d Bi 2.4 GHz 5 GHz Двојна Бенд Wi Fi RPSMA Антенски за Netgear R6400100 NAS AC1750 R6050 AC750 JCG JYRN4Опис : 3 x 6d Bi 2.4 GHz 5 GHz Двојна Б

DEN 388.00 431.52
БРЕНД НОВИ 2 PIN СЛУШАЛКА ПРСТ PTT МИКРОФОН МИКРОФОН ЗА BAOFENG PUXING РАДИЈА Свеж Со попуст
БРЕНД НОВИ 2 PIN СЛУШАЛКА ПРСТ PTT МИКРОФОН МИКРОФОН ЗА BAOFENG PUXING РАДИЈА

Карактеристики : 100% Сосема новЗборувате и да слушате без да го држите радио.Јасен звук перформансиМал п

DEN 294.00 316.32
10pcs baofeng bf-888s Воки Токи 16CH UHF 400-470MHz Шунка Радио За 888s БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио двонасочна Радио Свеж Со попуст
10pcs baofeng bf-888s Воки Токи 16CH UHF 400-470MHz Шунка Радио За 888s БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио двонасочна Радио

Содржи : Функции50 CTCSS / 105 CDCSSVOX Функција (Забелешка : Треба да се користи ВОКС слушалки,производите не се в

DEN 6000.00 7999.20
5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114T Свеж Со попуст
5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114T

5pcs Воки Токи Радио Оригинални Појас Клипови за RETEVIS RT6 Шунка Радио J9114 TФункција : СпецификацијаСите на на

DEN 317.00 360.00
5pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 dBi Антени + PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail Кабел Свеж Со попуст
5pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 dBi Антени + PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail Кабел

5pcs 2.4 GHz Wifi uhf Антена Omni Насочен SMA Машки 2.0 d Bi Антени+ PCI У FL IPX да RP SMA Машки Pigtail КабелОпис : Тип : 2.4 Ghz Zigbee ант

DEN 576.00 639.36
Бесплатен Превозот SC Машки да LC Женски Адаптер за Оптички Влакна SC-LC Хибрид Оптички Адаптер Свеж
Бесплатен Превозот SC Машки да LC Женски Адаптер за Оптички Влакна SC-LC Хибрид Оптички Адаптер

Ако сакате да користите друг начин на плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате..

DEN 527.04
2pz baofeng ув-5r воки токи двојна бенд двонасочна радио pofung ув 5r шунка радио portatile ricetrasmettitore baofeng uv5r palmare Свеж Со попуст
2pz baofeng ув-5r воки токи двојна бенд двонасочна радио pofung ув 5r шунка радио portatile ricetrasmettitore baofeng uv5r palmare

caratteristiche : 1 Фреквенција Гама : 136174 / 400520 MHz2 DualBand Екран, Dual Freq Екранот, Двоен Режим На Подготвеност3 Излез Pote

DEN 2460.00 3565.44
XQF Вакуум цевки слушалка за Yaesu VX1R VX3R VX5R VXT10 VXT20 воздух водич слушалки Свеж
XQF Вакуум цевки слушалка за Yaesu VX1R VX3R VX5R VXT10 VXT20 воздух водич слушалки

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на сликаВакуум цевки слушалка за Yaesu VX1 R VX3 R VX5 R VXT10 VXT20 воздух водич слу

DEN 287.52
Воки Токи Baofeng УВ-5RE Шунка Радио Двојна Бенд двонасочна Радио 128CH UHF VHF УВ-5R Надградена верзија Преносни Радио за Лов Свеж Со попуст
Елементот Z-Tac токи-токи Слушалки Грлото Микрофон Вакуум Звук Пренос КС Слушалки Свеж
Елементот Z-Tac токи-токи Слушалки Грлото Микрофон Вакуум Звук Пренос КС Слушалки

Кинеската Нова Година Празник Информации : Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за ово

DEN 1267.20