37*37cm Автомобил Мие Крпа Авто Грижа Детали за Автомобил Восок полски Cleaning Tool Ултра Мека Микрофибер Крпа

37*37cm Автомобил Мие Крпа Авто Грижа Детали за Автомобил Восок полски Cleaning Tool Ултра Мека Микрофибер Крпа

20 %

DEN 72.00

DEN 89.76

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : Остава нула Уникатен ултра мека Може да се отстрани прашина брзо и ефикасно Рака мие или машина за миење во топла вода Врши подобро после континуирана употреба се Користи за беспрекорен сјај на автомобили, бродови, камиони, windows, емајли, очила, мебел, итн Материјал : 100% полиестер Боја : Бела, Сива Големина : 37*37cm
Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Мие Крпа
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат
со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени
политики по нарачување на aliexpress!
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
2.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

боја: Бела, Темно Сива
Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Висина: 1cm
Објектот Должина: 37cm
Бренд Име: ASMILE(清洁)
Објектот Ширина: 37cm
Материјал Тип: 100% Полиестер
Објектот Тежина: 32g
Специјални Функции: автомобил мие алатка
Модел: 13814

Додатоци на производи

Универзална Авто Микрофибер Автомобил Duster Четка За Чистење Прашина, Нечистотија Чиста Четка Автомобил Грижа Алатки За Полирање Свеж Со попуст
Микрофибер Крпа Платно 1000gsm Автомобил Грижа за Миење Сина Црвена 2 парчиња во една polybag Свеж
Микрофибер Крпа Платно 1000gsm Автомобил Грижа за Миење Сина Црвена 2 парчиња во една polybag

започнетекрајотМикрофибер Крпа Платно 1000gsm Автомобил Грижа за Миење Сина Црвена 2 парчиња во една polybag2

DEN 479.52
Количка За Вода Кофа Отворено Преносни Автомобил Мие Кампување Риболов Чистење Свитлива Кофа Производи Стигнале Кофи Свеж Со попуст
17 во 1 евтини whosale автомобил завиткување багра алатка Велур Филц од Волна Мини Остри Squeegee Триаголник Посочи Про Багра Свеж Со попуст
Нови Практични Автомобил Чистење Алатки Восок Четка Авто Надворешноста Стигнале Мие со Четка Автомобил Duster Прашина Восок Свеж Со попуст
Автомобил Чистење на Бар Авто Обезбедува Ултра Мека за Миење 17cm*7*3cm Додатоци Абсорбента Сунѓерот Авто Грижа Автомобил Перење Свеж Со попуст
Перач на автомобили Мека Чистење Волна Перење Ракавици Авто Грижа Додатоци за Автомобил-стил, Микрофибер Миење Автомобилски Свеж Со попуст
5Pcs авто Полирач Бафер комплет за автомобил Мека Волна Хаубата чистење на Бела Подлога 4-7 инчен Свеж Со попуст
5Pcs авто Полирач Бафер комплет за автомобил Мека Волна Хаубата чистење на Бела Подлога 4-7 инчен

Боја : Бело+ЦрноДијаметар : 175mm / 7 инченПодлога Макс ВРТЕЖИ во минута : има око 8500 ВРТЕЖИ во минутаПоле на

DEN 205.00 205.44
7 180mm Јапонски Стил Кратка Коса Авто Детали Чистење Сечење Подлога Природни Овча Волна Полирање Подлога Свеж
1pc SEEYULE Микрофибер Автомобил Восок Крпа полски Автомобил Нега, Чистење, Миење Крпа Платно за Сушење Детали Прашина Отстрани Свеж Со попуст
нов бренд на Автомобил Мие 1050gsm 45cmx38cm Супер Дебела Кадифен Микрофибер Крпа Автомобил Грижа Восок Полирање Детали Свеж Со попуст
2 парчиња 2/3/4/5/6/7 Инчен Јагниња Волнени Полирање Подлога За Автомобил Полирач Детали Огледало Заврши полски Кол. 50/80/100/125/150/180mm Свеж Со попуст