Притиснете Ткаенина Покриена Копчето Машина/Создателот + 28L 32L Ткаенина Само Маска Копчето Умира Мувла Алатки +32L 28L 1000 Постави рамно Копчето

Притиснете Ткаенина Покриена Копчето Машина/Создателот + 28L 32L Ткаенина Само Маска Копчето Умира Мувла Алатки +32L 28L 1000

DEN 2620.32

Свеж

Во магацинот


Ткаенина Покриена Копчето Притиснете Машина+ 28 L 32 L Ткаенина Само Маска Копчето Умира Мувла Алатки +32 L 28 L 600 Поставите Копчето
Тоа не е совршен, но тоа е многу практично^_^
ЗАБЕЛЕШКА : алатката се 100% од нова, beacause алатки се изработени од железо, тие се железни одливки, со цел да се алатки за да биде тешко да се направи qunch стврднување обработка, па можеби гледав со некои губење на бојата на алатката,ве молиме да се разбере дека некои губење на бојата, ви благодарам многу
Количина :
А) Црвена Ткаенина Покриена Копчето Притиснете Машина
1) Железни одливки
2) Високо-30 CM, База 12 CM x 20 CM
3) тежина околу 4.5 килограми
Б)Две групи на умираат сетови (калапи)
1) не ' рѓосувачки челик
2) 28 L мувла и 500 компјутери леб копче со Алуминиумска Назад или Леб копче со Рамен Грб
32 L мувла и 500 компјутери леб копче со Алуминиумска Назад или Леб копче со Рамен Грб
Можете да изберете сами
Додека оваа машина може да се купи постојана употреба, тоа се однесува на сите опфатени копчиња умре поставува во мојата продавница! Таа работи многу светлина, придружени со соодветни умре додека притисок нежно надолу, можете да се спакуваат многу убаво копче нагоре.
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

Број На Модел На: 132
Материјал: Метал
Место на Потекло: Кина (Копно)
Големина: 32L 28L
stype: Ткаенина покриена машина

Додатоци на производи

Бесплатен превозот-30PCs Антички Бронза Копче Синџири & Клучните Прстени 53mm(2 1/8) долго M00726 Свеж Со попуст
Бесплатен превозот-30PCs Антички Бронза Копче Синџири & Клучните Прстени 53mm(2 1/8) долго M00726

Бесплатен превозот30 PCs Антички Бронза Копче Синџири & Клучните Прстени 53mm(2 1 / 8") долго M00726Материјал : Лег

DEN 208.00 244.32
Силиконска Смола Калап За Накит Одлуки Сакура Цвет Бела 51mm(2) x 49mm(1 7/8), 1 Парче Свеж Со попуст
Силиконска Смола Калап За Накит Одлуки Сакура Цвет Бела 51mm(2) x 49mm(1 7/8), 1 Парче

Топло Препорачуваме ПродажбаВе молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )Методи за плаќањеСамо се чувству

DEN 53.00 81.60
201 Метал Fastener Snap Копчето Умира За рачно изработени Притиснете Машина Рачно Инсталирајте Snap копчето Мувла 655, 633 ,831 Свеж Со попуст