Centechia Мини Авто Автомобил Универзална 2 Порт USB Автомобил Адаптер за Полнач/Пура Приклучок за DC 5.0 V 3.1 Брзо Полнење За iPhone, iPad и iPod

Centechia Мини Авто Автомобил Универзална 2 Порт USB Автомобил Адаптер за Полнач/Пура Приклучок за DC 5.0 V 3.1 Брзо Полнење

DEN 71.52

Свеж

Во магацинот


Опис :
1.Големина : Мини големина
2.Пристаништа : 2, истовремено може да ја полните два уреди.
3.Полнење : Користете го вашиот постоечки USB полнење/sync кабел за полнење (USB Кабел не се вклучени).
4.Компатибилен со : за i Pad, i Phone, за i Pod, за Blackberry Мобилни Телефони и некои други 5.USB Напојува Уреди.
6.Влез : DC 12 V/24 V (и двете Може да се користат за автомобил и камион)
7.Вкупно Излез : наизменична СТРУЈА 5.0 V - 3.1
8.100% Сосема Нов
Пакетот вклучува : 1 x Мини Автомобил Полнач Адаптер

Брзо полнење: No
Тип: USB
Бренд Име: centechia
Интелигентни Полнење: No
екран: No
Пакет: No
Број На Модел На: Q0815-01
Влезен Напон: DC 12v/24v
Извор На Енергија: Автомобил Полесни Слот
Компатибилен мобилен телефон: за HTC Apple iphone телефони Samsung, huawei xiaomi
USB Порти: 2
Излезниот Напон: DC 5.0 V 3.1
Употреба: автомобил полнач за телефон

Додатоци на производи

HIPERDEAL Надворешни Батеријата Cell Power Банка 18650 Батерија Полнач 5600mAh 2X 18650 USB Полнач Случај Кутија DIY За iPhone Свеж Со попуст
HIPERDEAL Надворешни Батеријата Cell Power Банка 18650 Батерија Полнач 5600mAh 2X 18650 USB Полнач Случај Кутија DIY За iPhone

5600m Ah 2 X 18650 USB Напојување Банка Батерија Полнач Случај Кутија DIY За i Phone SumsangБренд нови,високо квалитетни

DEN 134.00 196.80
54.6V1.5A полначот 54.6 v 1.5 На електричен велосипед литиум батерија полнач за 48V литиум батерија пакет Свеж Со попуст
54.6V1.5A полначот 54.6 v 1.5 На електричен велосипед литиум батерија полнач за 48V литиум батерија пакет

ТЕКСТ СПЕЦ : AC100240 V 50 / 60 HZ 0.8 НАполнење напон : DC54.6 Vполнење на струјата : 1 AПолнење на владата : CCCVполнење ин

DEN 714.00 767.52
liitokala нов производ lii-402 полначот може да се полни 1.2 V 3.7 V АА / AAA 26650 18650 16340 литиум-јонска батерија паметен Свеж Со попуст
liitokala нов производ lii-402 полначот може да се полни 1.2 V 3.7 V АА / AAA 26650 18650 16340 литиум-јонска батерија паметен

LED : полначот приклучен на 5 V напојување, го полначот сите ПРЕДВОДЕНА момент сите светла, ако батеријата

DEN 528.00 555.36
GTF АА, ААА Ni-МЗ / Ni-Cd Брза LCD Екран USB Батеријата е Држачи за Полнење Свеж Со попуст
GTF АА, ААА Ni-МЗ / Ni-Cd Брза LCD Екран USB Батеријата е Држачи за Полнење

GTF АА, ААА NiМЗ / NiCd Брза LCD Екран USB Батеријата е Држачи за ПолнењеОпис : СОСЕМА НОВ!! ВИСОК КВАЛИТЕТ!!Дизај

DEN 357.00 384.00
Marsnaska 2017 НОВИ ЕУ Ѕид AC Адаптер за Полнач Напојување Кабелот за Sony PSP 1000 2000 3000 Тенок Свеж
Marsnaska 2017 НОВИ ЕУ Ѕид AC Адаптер за Полнач Напојување Кабелот за Sony PSP 1000 2000 3000 Тенок

Опис : Нови генерички Патување Апарат компатибилен со Sony PSPКоличина : 1Боја : ЦрнаПриклучок Тип : ЕУ%100 ОЕМ

DEN 177.12
4 Port Десктоп USB Полнач за Мулти-Функција 5.1 Една Станица за Полнење Клупа со Стојат ЕУ АУ НИ велика БРИТАНИЈА Приклучок Свеж Со попуст
Neewer 2 Парчиња 6600mAh Замена на Батеријата за Sony NP-F970 Li-ion Батерија и,и ЕУ Адаптер за LED Видео Светла или Монитори Свеж Со попуст
Neewer 2 Парчиња 6600mAh Замена на Батеријата за Sony NP-F970 Li-ion Батерија и,и ЕУ Адаптер за LED Видео Светла или Монитори

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашит

DEN 1869.00 1967.52
LiitoKala Lii-S1 Батерија Полнач Авто-поларитетот откривање полнач За 18650 26650 21700 18350 АА ААА батерии и 5V 1А Приклучок Свеж Со попуст
LiitoKala Lii-S1 Батерија Полнач Авто-поларитетот откривање полнач За 18650 26650 21700 18350 АА ААА батерии и 5V 1А Приклучок

УСЛУГАТА за ПРЕНОС на ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и праз

DEN 173.00 182.40
42V 2A Електричен погон Smart Рамнотежа Воланот Само Балансирање Скутер Лебди Одбор Моќ Батерија Полнач ЕУ Приклучок Свеж Со попуст
6 слот LED NiMH батерија полнач погоден за АА, ААА&Брзо полнење&Поправка лоши батеријата Свеж
6 слот LED NiMH батерија полнач погоден за АА, ААА&Брзо полнење&Поправка лоши батеријата

Способни за полнење 6batteries истовремено LED дисплеј може да се покаже напредокот на полнење со Текот теков

DEN 576.00
LiitoKala Lii-500 Мултифункционален Апарат 18650,18650 Полначот 26650 Полнач,Капацитет тест,USB 5V излез,Голем LCD дисплеј Свеж
LiitoKala Lii-500 Мултифункционален Апарат 18650,18650 Полначот 26650 Полнач,Капацитет тест,USB 5V излез,Голем LCD дисплеј

Вметнете ја батеријата полнач, полначот за три секунди или па да се измери внатрешниот отпор на батериј

DEN 1007.52
HIPERDEAL 8 Слотови Smart Брз Полнач АА ААА Ni-МЗ / Ni-Cd Батерии Батерија Свеж Со попуст
HIPERDEAL 8 Слотови Smart Брз Полнач АА ААА Ni-МЗ / Ni-Cd Батерии Батерија

8 Слотови Smart Брз Полнач АА ААА NiМЗ / NiCd Батерии БатеријаВлез : 100 240 V AC 50 / 60 Hz 100m A Излез : 2.4 V =АА / AAA 180m A Бе

DEN 359.00 528.00
Кориснички 600W серија 12V 25A 24V 20A 36V 12A 48V 10A батерија полнач за VRLA SLA AGM ГЕЛ оловни Литиум или LifePO4 батеријата Свеж Со попуст
Кориснички 600W серија 12V 25A 24V 20A 36V 12A 48V 10A батерија полнач за VRLA SLA AGM ГЕЛ оловни Литиум или LifePO4 батеријата

(Anderson 50 A plug ве молиме да покаже дали тоа е сива или црвена Батерија тип : оловни батеријата, литиум батери

DEN 5791.00 6096.00
НОВИ LiitoKala lii-500 LCD 3.7 V/1.2 V 18650/26650/16340/14500/10440/18500 Батерија Полнач оригинални LiitoKala фабрика Свеж
НОВИ LiitoKala lii-500 LCD 3.7 V/1.2 V 18650/26650/16340/14500/10440/18500 Батерија Полнач оригинални LiitoKala фабрика

2 B не може да биде обвинет, Интелигентни признавање лоши батеријата и обратнобатеријата за откривање на

DEN 1055.52
Оригиналниот Користи за Полнење Лулка полнач За Bose SoundLink Мини јас Лулка 12V 0.833 НА Socle де chargement ла tarification Свеж Со попуст
Оригиналниот Користи за Полнење Лулка полнач За Bose SoundLink Мини јас Лулка 12V 0.833 НА Socle де chargement ла tarification

Оригиналниот Користи за Полнење Лулка За Bose Sound Link Мини јас Лулка 12 V 0.833 НА Socle де chargement ла tarification du berceauЛу

DEN 1651.00 1919.52
EDAL Чи Безжична Држачи за Полнење Mouse Pad Мат за iPhone X 8 8Plus за Samsung S9 Плус S7 S6 Работ Забелешка 8 за Huawei колега Свеж Со попуст
EDAL Чи Безжична Држачи за Полнење Mouse Pad Мат за iPhone X 8 8Plus за Samsung S9 Плус S7 S6 Работ Забелешка 8 за Huawei колега

EDAL Чи Безжична Држачи за Полнење Mouse Pad Мат за i Phone X 8 8 Plза Samsung S9 Плус S7 S6 Работ Забелешка 8 за Huawei колега 10М

DEN 666.00 832.32
Оригиналниот RAE-0155 RAE-155 RAE-0155Z CD Ласерски Леќи за Panasonic Автомобил Аудио RAE0155 RAE-0155 Свеж
Оригиналниот RAE-0155 RAE-155 RAE-0155Z CD Ласерски Леќи за Panasonic Автомобил Аудио RAE0155 RAE-0155

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

DEN 888.00
Вистински напојување литиум-јонска батерија полнач 12V/11.1 V / 12.6 V 3А AC 100-240 V Адаптер Конвертор ЕУ и САД конектор за Свеж Со попуст
Marsnaska Multicolor USB 5V 1А МОЌ БАНКАТА Одговараат на БАТЕРИЈА 18650 Надворешни DIY Комплет Случај Кутија На универзална Свеж Со попуст
Marsnaska Multicolor USB 5V 1А МОЌ БАНКАТА Одговараат на БАТЕРИЈА 18650 Надворешни DIY Комплет Случај Кутија На универзална

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Моден стил, едноставен и модерен дизајн со шарени школка

DEN 53.00 61.44
Liitokala Lii-100 1.2 V 3.7 V 3.2 V 3.85 V АА / AAA 18650 18350 26650 10440 14500 16340 25500 NiMH литиум батерија паметен полнач Свеж
Liitokala Lii-100 1.2 V 3.7 V 3.2 V 3.85 V АА / AAA 18650 18350 26650 10440 14500 16340 25500 NiMH литиум батерија паметен полнач

Достапни се два вида на полнење тековната селекција (500m A / 1000m A)3 став : со стандардни 5 V / 1000 m A USB автомат

DEN 287.52
ПАЛО 4 Слотови Ulrea Брзо Smart Интелигентна Батерија Usb Полнач за NC07 За АА / AAA NiMh NiCd Батерија Батерии LCD Дисплеј Свеж Со попуст
ПАЛО 4 Слотови Ulrea Брзо Smart Интелигентна Батерија Usb Полнач за NC07 За АА / AAA NiMh NiCd Батерија Батерии LCD Дисплеј

Основана од страна на група на високи инженер во акумулатори&полначи домен, Пало е прва класа на професи

DEN 329.00 463.68
VariCore 25.2 V 2A 18650 Литиум батерија Пакет Полначот 6 String Постојан струја константен напон 24V Литиум Полимер Полнач Свеж
Liitokala Lii-500 300 260 S1 402 202 100 LCD 3.7 V 18650 18350 16340 25500 14500 26650 1.2 V АА ААА NiMH литиум батерија Полнач Свеж
Liitokala Lii-500 300 260 S1 402 202 100 LCD 3.7 V 18650 18350 16340 25500 14500 26650 1.2 V АА ААА NiMH литиум батерија Полнач

Со посебни адаптер : DC Влезниот напон : 12 V / 2 A Брза детекција процесот на капацитетот на батеријата (кат

DEN 120.00
ПАЛО C905W 4 Слотови LCD Дисплеј Smart Интелигентна Батерија Полнач на АА / AAA NiMh NiCd Батерија Батерии САД / ЕУ Приклучок Свеж Со попуст
Податоците Линија жица Полнење преку USB Кабел Батерија Полнач за Xiaomi Mi Бендови 2 Smart Watch Свеж
Податоците Линија жица Полнење преку USB Кабел Батерија Полнач за Xiaomi Mi Бендови 2 Smart Watch

Податоците Линија жица Полнење преку USB Кабел Батерија Полнач за Xiaomi Mi Бендови 2 Smart WatchСпецификација Пре

DEN 219.84
Вистински напојување 12V 1А / 12.6 V 1А AC 100 - 240V ЕУ / САД Адаптер Конвертор за Батеријата Парк и на светлата на Led диоди Свеж Со попуст
24 v 2a олово-киселина батерија полнач за електрични велосипеди полнење вилер полнење голф количка надополнување на РКА конектор Свеж Со попуст