Автомобил-стил Автомобил Мие Крпа за Чистење Алатката Авто Грижа Детали Ултра Мека Микрофибер Крпа Апсорпција на Вода за Автомобил Восок полски

Автомобил-стил Автомобил Мие Крпа за Чистење Алатката Авто Грижа Детали Ултра Мека Микрофибер Крпа Апсорпција на Вода за Автомобил

20 %

DEN 72.00

DEN 89.76

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : Остава нула Уникатен ултра мека Може да се отстрани прашина брзо и ефикасно Рака мие или машина за миење во топла вода Врши подобро после континуирана употреба се Користи за беспрекорен сјај на автомобили, бродови, камиони, windows, емајли, очила, мебел, итн Материјал : 100% полиестер Боја : Бела, Сива Големина : 37*37cm
Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Мие Крпа
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки processedtimely по thepayment верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, particularlyduring сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е bearby и продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични reasonfor враќање, и вашиот po
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите componentsand додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот limited Warranty за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Accessoriescome со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Мора да се tellus што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара youcontact нас веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

боја: Бела, 3Pcs Темно Сива, 3Pcs Бела, Темно Сива
Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Висина: 1cm
Објектот Должина: 37cm
Бренд Име: ASMILE(清洁)
Објектот Ширина: 37cm
Материјал Тип: 100% Полиестер
Објектот Тежина: 32g
Специјални Функции: автомобил мие алатка

Додатоци на производи

нов бренд на Автомобил Мие 1050gsm 45cmx38cm Супер Дебела Кадифен Микрофибер Крпа Автомобил Грижа Восок Полирање Детали Свеж Со попуст
5Pcs авто Полирач Бафер комплет за автомобил Мека Волна Хаубата чистење на Бела Подлога 4-7 инчен Свеж Со попуст
5Pcs авто Полирач Бафер комплет за автомобил Мека Волна Хаубата чистење на Бела Подлога 4-7 инчен

Боја : Бело+ЦрноДијаметар : 175mm / 7 инченПодлога Макс ВРТЕЖИ во минута : има око 8500 ВРТЕЖИ во минутаПоле на

DEN 205.00 205.44
Универзална Авто Микрофибер Автомобил Duster Четка За Чистење Прашина, Нечистотија Чиста Четка Автомобил Грижа Алатки За Полирање Свеж Со попуст
Нови Практични Автомобил Чистење Алатки Восок Четка Авто Надворешноста Стигнале Мие со Четка Автомобил Duster Прашина Восок Свеж Со попуст
Мазна бела trapezoid 4 инчен 10*8.5 cm Прозорец Багра Алатка Squeegee Професионални Картичка Scraper Автомобил Алатка за Завиткување Свеж Со попуст
Супер Апсорпција Синтетички Deerskin PVA Chamois Cham Автомобил Мие Крпа Вештачка Кожа Авто Грижа Чиста Крпа Сина Свеж Со попуст
Супер Апсорпција Синтетички Deerskin PVA Chamois Cham Автомобил Мие Крпа Вештачка Кожа Авто Грижа Чиста Крпа Сина

Дебелина на 1mm, која има висока апсорпција на вода и издржливостСвојства на силна затегнувачка, солзаМе

DEN 129.00 143.52
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова Пристигнување Свеж Со попуст
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова Пристигнување

Материјал : Полимеризација Лепак + јаглерод во прав + Природна свила + Нано влакна ткаенина Боја : како шт

DEN 144.00 171.36
MARFLO Автомобил Мие Магија Клеј Бар Лубрикант Магија Глина Мате за Магија Глина Подлога Крпа Мит Свеж
MARFLO Автомобил Мие Магија Клеј Бар Лубрикант Магија Глина Мате за Магија Глина Подлога Крпа Мит

Answer : ___________________________ Note : Детали глина не се отстрани оксидира боја или се пополни во флеки Бришење на ваш

DEN 175.68
Магијата Глина Крпа Крпа Клеј Бар Автомобил Мие Боја Се Грижат Авто Нега Чистење Детали Полирање Marflo Barilliatech Свеж Со попуст
Жолта Почиста Четка Тркало на Автомобилот Гуми Rim Четка Корисни Авто Четка за Чистење Алатка за Автомобил Свеж Со попуст
Жолта Почиста Четка Тркало на Автомобилот Гуми Rim Четка Корисни Авто Четка за Чистење Алатка за Автомобил

D : Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 1030 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на ис

DEN 233.00 245.76
2 парчиња 2/3/4/5/6/7 Инчен Јагниња Волнени Полирање Подлога За Автомобил Полирач Детали Огледало Заврши полски Кол. 50/80/100/125/150/180mm Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Се Справи Со BlueMax Squeegee Гума Снег Лопата Шофершајбната Прозорец Мраз Scraper Автомобил Заврши Воздушен Свеж Со попуст
Количка За Вода Кофа Отворено Преносни Автомобил Мие Кампување Риболов Чистење Свитлива Кофа Производи Стигнале Кофи Свеж Со попуст
Авто Грижа 5pcs100g Магија Автомобил камион Чисти Клеј Бар Авто Детали Почиста перач на Автомобили Сина Свеж Со попуст
Авто Грижа 5pcs100g Магија Автомобил камион Чисти Клеј Бар Авто Детали Почиста перач на Автомобили Сина

Авто Грижа Клеј Бар СинаКоличина : 5 парче по многуАвто Грижа Клеј Бар е најбезбедно и најефикасен начин

DEN 521.00 1157.76
Автомобил Чистење Комплет 2 парчиња Микрофибер Крпа Автомобил Ткаенина за Чистење 1pc Тркала Четка 3pcs Апликатори Влошки 3pcs Свеж Со попуст
8 Компјутери/Пакет Auto Сјај Микрофибер Стакло Крпи За Чистење Од Не ' Рѓосувачки Челик Полирање Сјај Крпа Прозорец Шофершајбната Свеж Со попуст
8Pcs/Set 3inch Полирање Чистење Подлога Сунѓерот Комплет за во Автомобил Полирач W/ M10 Тема Адаптер за во Автомобил за Миење Свеж Со попуст
Нови 92x56cm Големи Димензии Микрофибер Автомобил Ткаенина за Чистење Крпа Супер Дебела Кадифен Автомобил Миење и Сушење Крпа Свеж Со попуст
Авто Сјај Екстремни Големи Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Метри Свеж Со попуст
Авто Сјај Екстремни Големи Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Метри

Авто Сјај Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Ft.КРАЈНАТА ЧИСТЕЊЕ РЕШЕНИЕОпис : Големина : 80x60cm

DEN 359.00 513.12