YobangSecurity Отворен и Затворен IP Камера Безжични GSM WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Флеш Strobe Сирената

YobangSecurity Отворен и Затворен IP Камера Безжични GSM WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Флеш Strobe Сирената

9 %

DEN 8465.00

DEN 9302.40

Свеж

Во магацинот


Wifi Wireless Android и IOS АПЛИКАЦИЈА GSM Home Безбедност Аларм Систем DIY Комплет со Автоматско Бирање Флеш Сирената Врата, Прозорец Сензор
Преглед на Оваа аларм систем е на високо-крај GSM/WIFI аларм со стабилен и сигурен перформанси и се однесува. 2.4-инчен TFT екран во боја и допрете тастатура со вграден моќен ПРОЦЕСОР господар и одлична работа искуство. Домаќин поврзува ПИР движење сензори, вратата контакти, детектори на чад, гас детектори и итни копчето додатоци итн. По добивањето аларм, домаќин ќе се прикаже на алармот зона и аларм сирената на лице место, додека текстот да и бирање на бројот претходно да го извести корисникот. Тоа е широко се користат во куќи, фабрики, училишта, продавници, погодност продавници, финансиски соби, вили, заедници и други област потребни за да бидат заштитени за да се осигура безбедноста на лица и имот во сите аспекти. >>>Пакет содржина : * 1 X Аларм панел * 6 X Безжична Врата/Прозорец контакти * 5 X Безжична ПИР движење детектори * 2 X Безжичен Далечински контролер * 1 X Адаптер * 1 x безжична сирената * 1 x безжични ip камера * 1 x надворешна ip камера * 2 x rfid таг Забелешка : овој аларм панел само поддршка на подготвеност 2Г GSM SIM Картичка не ги поддржува 3 G/4 G SIM.

боја: ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучок
Големина: 5*8*8
моќност: ac 100-240v
Излез Број: Поддршка 100pcs Безжични Сензори
Зона Број: Поддршка 100pcs Безжични Сензори
Комуникациски Интерфејс: Безжичната
Лозинката Тастатура: Yes
Комплет За Конфигурација: Вратата/Прозорец Сензор
Бренд Име: Yobang Безбедност
Наоружува Тип: СТАН
Видео Интерфејс: Yes
Број На Модел На: YB103
Алармот Тип: Апликации, ги Контролирате,GPRS,SMS,Алармот
Екранот: Yes
Фреквенција: 433Mhz
Поддршка: GSM 850/900/1800/1900MHZ
Поддршка камера: Yes
Поддршка за безжичен сирена: Yes

Додатоци на производи

Жичен Сирената Аларм за дома Жичен Аларм Сирената Рог Отворено за Wired Аларм Систем Куќа Безбедност се Огласува Сирената од Свеж Со попуст
MD-211R 868MHz Вратата Детектор на Безжични Чувари на Windows Врати Сензор За Домашна Безбедност Аларм Детектор Систем Колекции Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Жичен ПИР Инфрацрвениот детектор на движење senor за Домашна безбедност gsm аларм систем Q2 10A Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Жичен ПИР Инфрацрвениот детектор на движење senor за Домашна безбедност gsm аларм систем Q2 10A

Бесплатен превозот Жичен ПИР Инфрацрвениот детектор на движење senor за Домашна безбедност gsm аларм систе

DEN 336.00 479.52
АНТИ-ИЗГУБЕНИ Безбедност Аларм Потсетник Дете Милениче Торба за Лаптоп Електронски Клучни пронаоѓач Милениче Локатор Свеж Со попуст
Yobang Безбедност на Безжични Гас Течење Детектор Кујна Предупредување Сензор за WIFI/GSM/PSTN Burglar Автоматско Бирање Аларм Свеж Со попуст
MD-214R Убав Дизајн Безжичен Блиц и Звук на Сирената од w Резервната Батерија и Анти-отстраните функција Свеж Со попуст
MD-214R Убав Дизајн Безжичен Блиц и Звук на Сирената од w Резервната Батерија и Анти-отстраните функција

MD214 R Убав Дизајн Безжичен Блиц и Звук на Сирената од w Резервната Батерија и Антиотстраните функцијаВов

DEN 1349.00 1499.04
2 парчиња/многу Вода Течење Детектор Упад Аларм Сензор за TCP IP Мрежа Аларм Систем за Безбедност ST-VGT, ST-IIIGW, ST-IIIB Свеж
Бесплатен превозот (10pcs/многу)Пластика Копче копче за Итни случаи Круг Стил за ФОЛКСВАГЕН далечинскиот клуч Свеж
Црна Безжична Безбедност Лажни Камера Симулирани видео Надзор, внатрешна/надворешна Надзор Атарот Ir Led Лажни видео надзор Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот!НОВИ вклучите Безжична 433mhz Врата, Прозорец Јазот Сензор Со СОС итни копчето За Нашите GSM PSTN Аларм Систем Свеж Со попуст
(1 BUC) Зглоб види безжичниот водоотпорен итни копчето 433Mhz самоодбрана заштита паника копче за префрлање на GSM аларм систем Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем

Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN / GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм СистемТехнички

DEN 159.00 191.52
Yobang Безбедност на Безжични Црвено Strobe Сирената со резервна батерија за YB103/YB104 Аларм Panel Свеж Со попуст
Yobang Безбедност на Безжични Црвено Strobe Сирената со резервна батерија за YB103/YB104 Аларм Panel

Pls Внимание : Овој Безжичен strobe сирената само може да работи со нашиот модел YB103 / YB104 Аларм Панел серија.Н

DEN 1128.00 1226.40