Прилепува Накит 10PCs Избрани Мачка Модели Multicolor Мешани Snap Копчиња За Брзо Копче Накит 18mm Сребро Обложено Стакло Круг

Прилепува Накит 10PCs Избрани Мачка Модели Multicolor Мешани Snap Копчиња За Брзо Копче Накит 18mm Сребро Обложено Стакло Круг

5 %

DEN 160.00

DEN 168.00

Свеж

Во магацинот

0393 инчен Боја : како вашата цел Количество : 10 Компјутери микс ПЛАЌАЊЕ : 1. ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ & КОНТАКТ СО НАС НА : 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние прифаќаме Alipay,Western Union или Банкарски Трансфер Т/T тука. Предмети ќе пристигне во 10-25 работни дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.19 mm Големина на Snap Fastener : 5. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени. Нашата цел е задоволството на клиентите! 4. ПРЕВОЗОТ : 1.
Прилепува Накит 10 PCs Избрани Мачка Модели Multicolor Мешани Snap Копчиња За Брзо Копче Накит 18mm Сребро Обложено Стакло Круг Состојба : 100% Нов Материјал : Стакло + Алуминиумски Дијаметар на Копчето : Прибл. На пример, Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1. Ве молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или E-mail, доколку немате примено објект во 30 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект.

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Затворач Тип: Лесно-кука
Поставување Тип: Никој
Материјал: Стакло
Синџир Тип: Линк Синџир
Број На Модел На: SBN0002
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легури,Сребро Позлатен
Бренд Име: EAMIOR
Пол: Унисекс
Должина: snap buttons
Функција: прилепува накит
Шема: мачка копчиња
Дијаметар: 18 мм
Пакет: 10pcs мешани

Додатоци на производи

ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја Свеж Со попуст
ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја

Точка Име : БелегзииСтил : ТрендовскиГолемина : 16.5*0.7 cmТежина : околу 15gМатеријал : Цинк ЛегураПакет : opp вр

DEN 131.00 145.44
2017 ZG Нова Кожа Хривнија Заврши Multilayer Нараквици за жените feminino pulseras mulher Накит Свеж
2017 ZG Нова Кожа Хривнија Заврши Multilayer Нараквици за жените feminino pulseras mulher Накит

2017 ZG Нови Пристигне Мода Накит Сива и Kahki боја Жените Нараквица со Златна боја Бар магнетни хривнија2017 Н

DEN 115.20
2 стил мода 9-13mm природни црвени корални неправилни форма монистра нараквици за жените врвен квалитет diy накит 7.5 инчен Свеж Со попуст
FAMSHIN Boho Multilayer Монистра благослов Шарени Нараквици за Жените, Смола, Камен Нараквици & Алки Pulseras Етничка Накит Свеж Со попуст
FAMSHIN Boho Multilayer Монистра благослов Шарени Нараквици за Жените, Смола, Камен Нараквици & Алки Pulseras Етничка Накит

Ние само брод да се потврди цел адреси ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе рефундирање на ВАШИ

DEN 110.00 219.84
DIY рачно изработени Накит, Буда Монистра Хривнија Јога Чакра НП Молитва Мала Хривнија Жени Мажи Влакно Шарм Хривнија Свеж Со попуст
Моден Мажите Хривнија Широк Ткаенината Кожа Wristband Накит Рачно Изработени Плетенка Легура Тока Црна Браун Панк Стил На Хип Свеж Со попуст
HONGHONG Висок Квалитет Циркони Хривнија&алки За жени ги красат алка Свадба Благороднички елегантен стил Невестата Нараквици Свеж Со попуст
Моден жените Заврши Нараквици Slake Кожни Нараквици Со Кристали Камен Неколку Накит Свеж Со попуст
Моден жените Заврши Нараквици Slake Кожни Нараквици Со Кристали Камен Неколку Накит

MOQ 1pcs Големина Должина : 19cm Тежина 16g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон на

DEN 120.00 172.32