10m 100 led AC110V/220V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светла

10m 100 led AC110V/220V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светла

10 %

DEN 258.00

DEN 287.04

Свеж

Во магацинот


10m 100 led AC110 V/220 V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светла
Можеби сте заинтересирани во следниве производи :
specfication :
Должината на string 10meter LED кол 100 компјутери led Пакет Анти-статички пластична кеса Нето Тежина(g) 140g Живот(Час) 50.000 Часови температурата на работа -25 C - 45 C Потврдија CE, и ROHS Пакет 1pcs X 100 led string светлина Емитуваат боја црвена/сино/зелено/бела/топло бела/rgb/розова/виолетова
Функција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат. Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта. String Светлина со 100 LED светилки малку. Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен. Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи. Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично. Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл. Совршена декорација за Вљубените 's Ден, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн. Со 3 различни режими на репродукција : оф ,Трепкане/Flash,
Ние го прифаќаме САМО alipay
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Сите предмети се Фабрички запечатени и тестирани пред превозот
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена, преку Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот
Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот бара физичка адреса И Валиден Телефонски Бр. ,, не PO Box адреса ќе биде предаден. Ние ќе ве известиме кога се испраќаат преку e-mail да го твојот регистрирани e-mail адреса.
Тоа обично се од Кина Пост Воздухопловната ИЛИ Хонг конг Воздухопловната превозот( 20-30 работни дена) за да ја добиете вашата пратка по тоа е предаден, Вистински транзит време варира, e-Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира.
DHL Превозот обично трае 5-7 работни дена, тоа зависи од земјата го исполниме. Други земји или оддалечените области може да потрае подолго
Ако изберете превозот од Express ( DHL / UPS / EMS итн.) Генерално 5-8 дена во Европа, САД, АУ, Јапонија, Сингапур,итн.
Поради Акции Статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв достапни
Ние не сме одговорни за било несреќи, одложување или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Ние не одговорен за изгубени или оштетени предмети, Превозот и Ракувањето не е да се преговара
Ве молиме да се обезбеди комплетна испорака адреса вклучувајќи полно име и валидна Телефон Бр. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса
Данок : Ние нема да бидеме одговорни за било какви давачки или било какви прашања направени со Царината, како што Увозни давачки, Данок на Додадена Вредност, Купување на Данок, Царина Такси итн, Купувачи не може да ги побара за да го откажете аукција или да побарате враќање на пари, или да се испрати во рамките на овој ситуации

Емитуваат Боја: Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба: празник
Гаранција: 2 години
Глава Број: 51-100 глава
боја: Повеќе
Празник Име: Божиќ
Број На Модел На: 10M-100DC-RGB
сертификација: CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип: ЕУ Приклучок
Повод: Градина
Извор На Енергија: AC
Карактеристики: Посебно за сите видови на одмор
Извор На Светлина: LED Светилки
База Тип: Оптоварување
Е dimmable: No
Е Светилки Вклучени: Yes
Тело Материјал: Пластични
Осветлување Растојание: 6-10m
Музика: Никој
Приклучете Го Опашка: No
Должина: 10inch
Тип На Батерија: Други
Напон: other
Употреба: празник
боја на светлина: RGB
LED КОЛИЧИНА: 100pcs
Нето тежина: 140g
warterproof: Yes
Работна температура: -20° до 50°
Напон: AC110V/220V
Место на Потекло: Guangdong Кина (Копно)

Додатоци на производи

IR сензор 8520 хард лента Супер Светло Тешко Цврсти Бар светлина DC12V бран рака за контрола на и надвор,не треба допир на светлината Свеж Со попуст
100PCS/Многу LED 5050 3 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот 12V водоотпорен RGB Боја променливи led модули осветлување,Бесплатен превозот Свеж Со попуст
Висока Лумен Светло NITECORE TM28 4 *КРИ XHP35 ЗДРАВО max.6000LM зрак растојание 655M + 4* 18650 3100mAh батерии + NHM10 Носителот Свеж Со попуст
Висока Лумен Светло NITECORE TM28 4 *КРИ XHP35 ЗДРАВО max.6000LM зрак растојание 655M + 4* 18650 3100mAh батерии + NHM10 Носителот

Спецификација : Max Излез : 6000 lumens Max Зрак Растојание : 655 m Max Зрак Интензитет : 107200 cd Max Работи време : 1000 h 0 m /

DEN 16243.00 20304.00
DC12V LED лента 5050 RGBW Двоен Ред 120LEDs /m 5m/roll флексибилни led лента 5050 RGB+W / RGB+втората светска војна Свеж Со попуст
DC12V LED лента 5050 RGBW Двоен Ред 120LEDs /m 5m/roll флексибилни led лента 5050 RGB+W / RGB+втората светска војна

DC12 V 5050 RGBW LED Лента 120leds / m IP20 НеВодоотпоренИмајте на ум : Тоа е нормално дека LED лента Постои Пад на Напон,п

DEN 1075.00 1535.52
3M 30 Батерија за led string светлина 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА за Свадба на Божиќ,Партија гарланд led светла Свеж Со попуст
1000pcs DC5V 12mm WS2811 RGB LED Пиксели модул IP68 водоотпорен полна боја 50pcs низа perforator писмо, писмо за знак Свеж Со попуст
1000pcs DC5V 12mm WS2811 RGB LED Пиксели модул IP68 водоотпорен полна боја 50pcs низа perforator писмо, писмо за знак

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен ИЛИ, можете да изберете да имате замена Постојат четири прирабниц

DEN 9893.00 10992.00
RAYWALED цврсти лента 50cm 36leds IP22 12V SMD 8520 Бело топло бела led лента светлина цврсти алуминиум led лента на светлина Свеж Со попуст
RAYWALED цврсти лента 50cm 36leds IP22 12V SMD 8520 Бело топло бела led лента светлина цврсти алуминиум led лента на светлина

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Суперсветли led чип 8520 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност.Долг жив

DEN 756.00 840.00
10M Црвено/сино/зелено Водоотпорен led лента 5630 SMD Вода доказ IP65 лед лента DC12V 60Leds/m 14.4 w/m флексибилни led светло Свеж Со попуст
10M Црвено/сино/зелено Водоотпорен led лента 5630 SMD Вода доказ IP65 лед лента DC12V 60Leds/m 14.4 w/m флексибилни led светло

Водоотпорен бела / ладно бела / топло бела led лента 5630 SMD Вода доказ IP65 лед лента DC12 V 60 Leds / m 14.4 w / m флексиби

DEN 899.00 945.60
10m 50 RGB Edelweiss LED STRING САМОВИЛА Светла БОЖИЌ Светла Отворено за ПАРТИЈА СВАДБА СПАЛНА соба Декорација Luces Led Decoracion Свеж Со попуст
10m 50 RGB Edelweiss LED STRING САМОВИЛА Светла БОЖИЌ Светла Отворено за ПАРТИЈА СВАДБА СПАЛНА соба Декорација Luces Led Decoracion

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.25 КГКарактеристики : RG

DEN 345.00 383.52
SPLEVISI 5M LED лента 5050 60LED/M DC12V Флексибилни LED Светло Лента RGB Топол Кул Бело led ruban luces led tiras Свеж Со попуст
SPLEVISI 5M LED лента 5050 60LED/M DC12V Флексибилни LED Светло Лента RGB Топол Кул Бело led ruban luces led tiras

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DEN 218.00 269.76
Божиќ LED Самовила String Светла Батерија Управувана Festoon Светилки за Дома Свадба Празник Божиќ Дрво Декорации Затворен Свеж Со попуст
10Pcs 5mm 18cm Пред Жичен LED Светилка Сијалица Емитуваат Диоди DC 12V/24V K4U3X Свеж Со попуст
10Pcs 5mm 18cm Пред Жичен LED Светилка Сијалица Емитуваат Диоди DC 12V/24V K4U3X

Материјал : Електрични Компоненти на Производот Боја : Видете Слики светла Боја : сина,зелена,црвена,бел

DEN 57.00 68.64
220Vac 5630 5730 Напојување Адаптер + ЕУ приклучок за 10мм Ширина PCB SMD Led Ленти , бесплатен превозот Свеж Со попуст
220Vac 5630 5730 Напојување Адаптер + ЕУ приклучок за 10мм Ширина PCB SMD Led Ленти , бесплатен превозот

Добредојдовте На Tomaslai продавницаБило какви прашања за 220 Vac Напојување Адаптер + ЕУ приклучок за 220 V 5630 573

DEN 153.00 191.52
Автомобил светла 6mm Шиење Работ Неонски Светлина Автомобил Оркестарот Осветлување Флексибилни ЕЛ Челичното Јаже Цевка LED Лента Свеж Со попуст
RGB Led лента Водоотпорен 5050 300 SMD 5M IP65 ЛЕР Флексибилни Газа Светлината и IR-Далечински Контролер +12V 2A Адаптер за Свеж Со попуст
RGB Led лента Водоотпорен 5050 300 SMD 5M IP65 ЛЕР Флексибилни Газа Светлината и IR-Далечински Контролер +12V 2A Адаптер за

RGB Лента Пакување Листа : 1 тркалаат *5m RGB 5050 LED лента, 60 led / m, 1 компјутер * IR контролер (CR2025 батерии НЕ се вкл

DEN 422.00 528.00
4800Lm/M Супер Светло 24V IP20 36W 2835 LED Лента 240 лер Флексибилни светлина 5M/Ролна приказ led лента за кујна предводена Свеж
Нови RGB led лента светлина 5M 10M 2835 SMD не водоотпорен led светло IP20 IP65 Флексибилни LED Лента адаптер 24keys далечински Свеж Со попуст
Нови RGB led лента светлина 5M 10M 2835 SMD не водоотпорен led светло IP20 IP65 Флексибилни LED Лента адаптер 24keys далечински

10 M 5 M 2835 RGB led лента светлина 3528 SMD IP65 водоотпорен +DC12v адаптер +24keys далечински Флексибилни LED Лента rgb целос

DEN 363.00 427.20
ПИР Сензор за Движење LED Лента светлина 3528 IP65 Водоотпорен 30LEDs/m 2M/многу Кабинет Плакарот Скалите Кујна Декорација Ноќ Свеж Со попуст
2.5 M 138leds 8 Режим Ѕвезда Водена Завеса Icicle String Божиќ Светла Светла за Нова Година Свадба Партија Декорација Гарланд Свеж Со попуст
1pcs АА Батерија Напојува LED Лента 3528 SMD 1M 2M 3M 4M 5M Не-Водоотпорен Флексибилни LED Лента String Светлина 5V за ТВ Позадина Свеж Со попуст
2 - 1500pcs Addressable Led SK6812 Мини 3535 SMD 5050 RGB Полна Боја LED Чип Пиксели Мушка White / Black како WS2812B Led диоди Свеж Со попуст
2 - 1500pcs Addressable Led SK6812 Мини 3535 SMD 5050 RGB Полна Боја LED Чип Пиксели Мушка White / Black како WS2812B Led диоди

100 Pcs SK6812 (similiar WS2812 B) SMD3535 / SMD5050 RGB полна боја addressable SMD LED Чипови 5 V ве молиме имајте на ум : WH= Бела верзија, БЛ

DEN 33.00 42.72