Топла Продажба Сребро Мода Женски Лица Накит Жените Свадба Прилагодливи Змеј Прстени Бесплатен Превозот Трговија На Големо Цена Подароци

Топла Продажба Сребро Мода Женски Лица Накит Жените Свадба Прилагодливи Змеј Прстени Бесплатен Превозот Трговија На Големо Цена

29 %

DEN 120.00

DEN 169.44

Свеж

Во магацинот


Директни Фабрика Цена, Исклучителен Квалитет, Модерен Стил! Висок квалитет (со Заштитна фолија) Без никел, Не алергиски! 100% Сосема Нов Прстени Тежина : 4.88 g
Е inaid камен : не
1 - Ние брод од страна на Хонг Конг пост и Кина пост во целиот свет. 2 - Повеќе од $200, ние испрати express (EMS, DHL), треба 3 до 7 дена или така. 3 - Ние обично се користи рамна стапка од 2 дена испраќање на проектот или од Хонг Конг препорачана пошта потврда по Плаќање. Сите наши производи, е стандарден стан трошоците за превозот. Обично се потребни од 15 до 30 работни дена за испорака. Понекогаш обичаи и времето на проблемите со кои ќе се одложи неколку дена. Тоа може да биде повеќе од 30 дена. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или сугестии и треба било каква помош, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа. За нас : DOTEFFIL Накит е професионална мода Накит на компанијата во Шенжен, Кина. Ние сме победничка Десет години на дизајн и производство на искуства во оваа област. Многу висок квалитет уникатни модни Дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, и ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите Најдобри за вас. Ви благодариме! Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е многу важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу 2)Што секогаш го понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Политика на враќање : Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.

Прстен Големина: Променливи во големина
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: DOTEFFIL
Број На Модел На: R006
Обликотшема: роденден
Пол: Жените
Повод: Партија
Поставување Тип: Никој
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Прстени Тип: Коктел Прстен
Материјал: 925 Sterling silver
Површината Ширина: Изглед на страницата со Детали
Метали Тип: 925 Sterling silver
Функција: добро здравје
Метална боја: Сребро, Фунта Сребро 925 Прстен, Бренд Прстен
Повод: Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок
Стил: Бренд Прстен За Жените, 925 Sterling Silver Бенд Прстени За Жени
Име на производ: Моден Бренд За Накит Прстени, Бренд За Накит Прстени За Жени
За превозот: Бесплатен превозот
is_customized: YES
Пол: Мажи, Жени, Момчиња, Девојки, Дама,Унисекс,Љубовникот
Пакување: OPP вреќа/накит кутија

Додатоци на производи

Тренди Широк шупливи дизајн прстен висок квалитет кристално bague femme бела боја alibaba-експрес anel мода накит, прстени за Свеж Со попуст
Рачно изработени 925 Сребрен Ganesh Буда НП Прстен гроздобер тајландски сребро среќа буда прстен од чисто сребро ganesha буда Свеж Со попуст
Trusta 925 Sterling Silver Мода Накит Еленски Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ DS359 Пад на Превозот Свеж Со попуст
Trusta 925 Sterling Silver Мода Накит Еленски Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ DS359 Пад на Превозот

5170109832254653 925 Фунта Сребрен Прстен парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

DEN 144.00 239.04
Мешани трговија на Големо 25Pcs/многу Симпатична Децата Децата од Животинско/Цртан/Слика Полимер Глина Прстен Измешани Стилови Свеж Со попуст
Бохемски 6pcs/Set Гроздобер Анти Сребро Сина Прстени Среќа Пластовидно Midi Прстени Сет на Прстени за Жените Партија Свеж Со попуст
5sets/многу 20mm антички бронза чипка работ прилагодливи прстен половина круг рачно изработени diy стакло шишенцето прстен одлуки Свеж Со попуст
30Pcs Мода Гроздобер Чистење Нерѓосувачки Челик Прстени За Жените и Мажите Накит Bulks Многу Пакети Божиќ Подарок LR044 Свеж Со попуст
CiNily Создадени Син Оган Опал Бела Циркон Кубни Циркон Сребро Позлатен трговија на Големо Мода за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
6Pcs/многу Топол Кул Mens Црна Цвет Писмо Љубов не ' Рѓосувачки Челик Прстен Мешани Големина 17-22mm трговија на Големо Накит Свеж Со попуст
Нови Ретро Луксузен Инкрустирани Виолетово / Сино Кристал Прстен Прободен Бран Сребро Faux Камен Изјава Прстен Славна Личност Свеж Со попуст
БАКНИ МЕ Смола Имитација скапоцен камен Черепот Симпатична Инсекти Прстен за Жените 2018 Движат Гроздобер Стил Мода Прстен Накит Свеж Со попуст
JEXXI Трендовски Цвет Прилагодлива Големина Прстени за Жени, Модата, Домот, Накит Прст Прстени Свадба Партија Прстени Свеж Со попуст
SINZRY Бренд за Накит Овална CZ Прстен Врвот Плоштадот Брилијантен кубни zironcia свадба прстен за жените бижутерија додаток Свеж Со попуст
CiNily Создадени Сина, Розова Белиот Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен Прстен на Големо за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
CHRAN Домот Австриската Кристал Златна Боја Бренд за Накит трговија на Големо Класичната Отвори Бенд Циркон Ангажман Прстени Свеж Со попуст
Двојно Срце Љубов Прстен Мода Се Зголеми Златна Боја Прстени За Жените Кубни Циркони Шупливи Надвор Дизајн Свадба Бенд Ангажман Свеж Со попуст