Нови 2017 Есен Зима Т Кошула Жените Блузи Долг Ракав Tees Turtleneck Солидна Poleras Mujer Секојдневен Основните Т-маица на Дното Tshirts

Нови 2017 Есен Зима Т Кошула Жените Блузи Долг Ракав Tees Turtleneck Солидна Poleras Mujer Секојдневен Основните Т-маица на

5 %

DEN 410.00

DEN 431.52

Свеж

Во магацинот

Повеќе За Производот
start10952209810098753
d10952209810098753
Нови 2017 Есен Зима Т Кошула Жените Блузи Долг Ракав Tees Turtleneck Солидна Poleras Mujer Секојдневен Основните Т-маица на Дното Tshirts
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
МОДЕЛ ШОУ
Големина Информации :
Биста 84cm -100cm
Должина 62cm
Должина на ракав 57cm
Рамо 38cm
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
Поради светла интензитет и други технички фактори, постојат и можеби малку разлика помеѓу слики и производи.pls разбере!!!
Предлог :
Ø Pls употреба Шопинг Количка да се направи мешани цел.
Плаќања :
Ø да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, Moneybooker, ТТ и Qiwi Паричник. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
International Shipping :
Ø Ние брод вашата Aliexpress плаќање адреса САМО. Ве молиме потврдете го тоа пред да ја плаќаат
Ø Сите нарачки ќе брод во рок од 3-7 работни дена по плаќање
Ø Нашиот бесплатен превозот вклучени Кина пост воздух mail. Тоа се приближно 12-30days. (САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА).други земји во 20-60days. Да Бразил потребите на околу 50-100days.
Ø За големи или итни налози, pls изберете EMS/DHL/UPS/Федекс/ТНТ Експрес за побрза испорака, превозот цената емисии на дијалогот за избор на количката страница, или контактирајте со нас за повеќе превозот информации.
Ø Нашите превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ø Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Ние се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни дека ќе ја прими стоката побрзо, но превозот времето е зависи од поштата или Изразат компанија, па pls бидете трпеливи со превозот.
Наплата И Враќање :
Ø Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие брод надвор.
Ø Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена во оригиналната форма за замена или пари назад. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена.
Ø ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Ø Ако сте примиле Неисправни или Погрешна Предмети, pls контакт со слики, откако ќе се идентификува, ние ќе ви испрати точниот предмети за слободни.
Повратни информации :
Ø Репутација е сè! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ø Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Големина: One Size
Тип На Објект: Блузи
Блузи Тип: Tees
Пол: Жените
Sleeve Должина(cm): Целосна
Шаблон Тип: Цврста
Јака: Turtleneck
Стил: Повик
Број На Модел На: 811
Материјал: Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип: Broadcloth
Декорација: Никој
Облека Должина: Редовни
Sleeve Стил: Редовни
Објектот: Зимски Т Кошула, Жени
Материјал: Полиестер
Јака: Turtleneck
Облека Должина: Редовни
Должина На Ракав: Кратко Sleeve
Шема: Цврста
боја: Црна,Зелена,Жолта, Бела,Розова, Црвена,Виолетова
Сезоната: зима, есен, пролет
Дебелина: Малку Дебели, Тенки Руно Внатре
Облека Нега: Машина За Перење

Додатоци на производи

Јас сум направен од сјајот вода и анксиозност Нахален Т-Маица естетски Чисто Мода Подарок Блузи Памучен Tumblr Трендовски Облека Свеж Со попуст
[Unini-јун]Детска Облека Т Кошули За Момчиња Т-Маица Дете Децата Облека Бебе Момче Девојче Облека Маици За Девојки и момчиња Свеж Со попуст
Т-маици За Жените 2017 Лето Топ Женски Бела Tee Кошула Femme Кратко Sleeve V Вратот Tshirt Жените Најдобри Пријатели Т Кошула Свеж Со попуст
Висок Квалитет на 21 Бонбони Боја Памук Основните Т-маица Жените Секојдневен О-вратот Женски Т Риза За Жените Кратко Sleeve Свеж Со попуст
Joyonly Нови 2018 Лето Деца 3D Т-маица Kanagawa Јапонски Ukiyoe Т кошула Момчиња Девојчиња Бренд Дизајн Tees Кул Смешно Блузи Свеж Со попуст
Joyonly Смешно Т-маица Момчиња/Девојка 3d Т риза Печатење Галакси Шапка Животинско Желка Tees Нови 2018 Лето Деца Сосема Кул Свеж Со попуст
Секси Исклучување Рамо Чипка-up Култури Блузи Жените Домот Кавга Тенок Т-маица 2018 Лето Дама Гроздобер Фенер Кратки Ракави Свеж Со попуст
BLWHSA Врвен Квалитет Носталгични Кејп Верде Знаме, Печати Грабеж Т Кошула за Мажи на Летните Кратко Sleeve Круг Деколте, T-shirt Свеж Со попуст
BLWHSA Казахстан Носталгични знаме Жените Т Кошула О Вратот Краток Ракав на Казахстан Фанови Памук Маица Секојдневен Врвот Tee Свеж Со попуст
2017 Лето Секси Жени Завој Bustier Градник Bralette Корсет Clubwear Резервоарот Сечење На Врвот Блуза Свеж Со попуст
2017 Лето Секси Жени Завој Bustier Градник Bralette Корсет Clubwear Резервоарот Сечење На Врвот Блуза

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

DEN 178.00 237.12
Топла Продажба Т Женска Кошула Пријатели ТВ Шоу Графички т кошула Битник Црн Краток Ракав Жените Најдобри Пријатели Засекогаш Свеж Со попуст
Лето Простор Галакси Плевели 3D т кошула плевел лист Отпечатоци tshirts Мажи Жени Harajuku Tees Блузи Секојдневен т кошули пад Свеж Со попуст
Жените Есен Зима Мода Божиќ Елени Т кошули Жените Топло Дебели О вратот Долго Елени Печатење Бела маица Блузи Demale Tee Блузи Свеж Со попуст
2017 Лето Стил Мода Жените Harajuku Комбинација Т Кошули Kawaii Секојдневен Памук Правопис Боја Комбинација Де Mujer Бесплатен Свеж Со попуст
2018 Нови 9 Модели на S/XXL Големина Т Кошула Лабава Стил Жените Multicolor Туѓо 3D Печатење Буква Т-маица Harajuku Брзо-сува Свеж Со попуст
2018 Нови 9 Модели на S/XXL Големина Т Кошула Лабава Стил Жените Multicolor Туѓо 3D Печатење Буква Т-маица Harajuku Брзо-сува

2017 Нови 9 Модели Плус Големина Т Кошула Лабава Стил Жените Multicolor Туѓо 3 D Печатење Буква Тмаица Harajuku Брзос

DEN 480.00 684.96
Девојка Чипка Бела/Сива Маица Принцеза Долги Ракави Блуза Есен Прекрасна Bowknot маица со Деца Плетење Блузи Детска Облека Свеж Со попуст
Нови Жени Ден на Кратко Sleeve Цвет Fashon Черепот Печатени Т Кошула Новина Кул Tee Кошули, Блузи Свеж Со попуст
Нови Жени Ден на Кратко Sleeve Цвет Fashon Черепот Печатени Т Кошула Новина Кул Tee Кошули, Блузи

Искрени Зборови на Мојот пријател Во Кина, постои зборови, не е добро стока поевтино Мислам дека тоа фун

DEN 348.00 527.04