Висок Квалитет 2017 Службен Големина 5 Фудбал Топката СТП Granule Лизга-отпорни Лесна Натпревар Обука Фудбалска Топка Фудбалски Опрема

Висок Квалитет 2017 Службен Големина 5 Фудбал Топката СТП Granule Лизга-отпорни Лесна Натпревар Обука Фудбалска Топка Фудбалски

40 %

DEN 806.00

DEN 1343.04

Свеж

Во магацинот


Висок Квалитет 2017 Службен Големина 5 Фудбал Топката СТП Granule Лизга-отпорни Лесна Натпревар Обука Фудбалски Топки за Фудбал Опрема
Големина на топка 4
Обемот : Околу 63cm Тежина : 350-400g
Големина 5 топка
Обемот : Околу 69cm Тежина : 400-450g
Имајте на ум ! Ве молиме имајте во предвид топката големина во боја на екранот. Ако имате било какви други прашања со боја или големина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас ПОБРЗО. Нашата цел е вашето задоволство!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од страна на продавачот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ќе биде многу ценет ако ни остави позитивен фидбек. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме за правење бизнис со нас!

Материјал: PU
Гумени: Yes
Бренд Име: Linxport
Изведени Серија: Фудбал
Број На Модел На: XJ
Применливи Луѓе: Мажи, жени, возрасни, деца, teenages, на студентите, на шампионите, тимот
Топката Големина: Големина 5
боја: Портокалова, Црвена, Сина, Жолта, Виолетова
Функција: Висок квалитет на мека на допир, отпорност на абење, супер воздух стегање, се лизга-ре
Применливи место: трева

Додатоци на производи

Жешка!Полна Големина Фудбал Нето за Фудбал Цел Пост Помлад Спортски Тренинг 1.8 m x 1.2 m Свеж Со попуст
Жешка!Полна Големина Фудбал Нето за Фудбал Цел Пост Помлад Спортски Тренинг 1.8 m x 1.2 m

(Освен некои земји)2 Ние прифаќаме Alipay, Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување

DEN 181.00 196.80
Младите Деца Фудбалски Дресови Поставите Мажите 2018 Survetement Фудбал Колекции Момчиња Дете Futbol Обука Спорт Одговараат Свеж Со попуст
Нови Промотивни Фудбал Фудбал Спортови Флексибилни Прилагодливи Играч Бендови Флуоресцентни Капетан Armband Свеж Со попуст
Преносни Отворено Спортови Фудбал Нето Кеси 10 Топки Носат Нето Торба Фудбалски Топки Џебови во Црвена и Бела Комбинација Свеж Со попуст
1pair Врвен Квалитет Фудбал Чорапи Полиестер Фудбал Sock за Mens Спортски Трајни Долго Велосипедизам Sock Задебелување Свеж Со попуст
Adsmoney Слаби Полиестер Професионален Фудбал Обука Панталони Тенок Спортови Фудбал, Џогирање Работи Панталони Панталони Свеж Со попуст
Нови 1Pc Тренинг на Scrimmage Елеци Фудбал Кошарка Млади Возрасни Pinnies Нови Дресови Свеж Со попуст
Нови 1Pc Тренинг на Scrimmage Елеци Фудбал Кошарка Млади Возрасни Pinnies Нови Дресови

Нови 1 Pc Тренинг на Scrimmage Елеци Фудбал Кошарка Млади Возрасни Pinnies Нови ДресовиОпис : 100% сосема нов и висо

DEN 105.00 134.88
1pcs метал кошарка, одбојка фудбал свирки судијата свирче не ' рѓосувачки stells cheerleading спортски свирче со lanyard Свеж
2017 Мажите Survetement Фудбалски Тренинг Одговара на Фудбалски Дресови Поставува Maillot Де Нога Futbol Кошули Џерси Tracksuits Свеж Со попуст
RB6601 R-BAO Возрасни Фудбал/Кошарка чорапи Високо-квалитетни Deodorization Тери Фудбал Порибување 3pairs=1Lot Свеж Со попуст
RB6601 R-BAO Возрасни Фудбал/Кошарка чорапи Високо-квалитетни Deodorization Тери Фудбал Порибување 3pairs=1Lot

RB6601 RBAO Возрасни Фудбал / Кошарка чорапи Висококвалитетни Deodorization Тери Фудбал Порибување 3pairs=1 Lot Име : Воз

DEN 765.00 859.20
Промотивни Фудбал Фудбал Флексибилни Спортски Прилагодливи Играч Бендови Флуоресцентни Капетан Armband Топла Свеж Со попуст
Дискот Конуси Фудбал Фудбал, Рагби Поле За Означување На Тренинг Обука Агилност Спорт Свеж Со попуст
Дискот Конуси Фудбал Фудбал, Рагби Поле За Означување На Тренинг Обука Агилност Спорт

Спецификации : Еколошки ЈП материјални, нетоксични и здрав.Обука алатка за областа спортови како фудбал

DEN 30.00 32.16