Топла продажба мешани 19 различни брзини Двоен слој пластични тркала брзини diy намалување опрема моторни diy играчка брзини

Топла продажба мешани 19 различни брзини Двоен слој пластични тркала брзини diy намалување опрема моторни diy играчка брзини

DEN 171.36

Свеж

Во магацинот


19 парчиња измешани брзини вклучени
16102 B
18102 A
20082 B
20102 B
22082 A
22102 B
24102 B
24122 B
26082 B
28102 B
30122 B
30162 A
32082 B
34102 B
38082 B
40102 B
46082 A
48102 B
50102 A
Answer : ___________________________ Note : во Прв и втор број : Забот број на надворешна опрема за Трети и четири броеви : забот број на внатрешноста опрема Петтиот број : вратило дупка со дијаметар од последниот англиски буква : A : Тесни фитинг; B : Loos фитинг
2 A : Вратило дупка со дијаметар е 1.95 мм, тесни фитинг со 2mm окно
2 B : Вратило дупка со дијаметар е 2.05 мм, лабави со 2mm вратило.
На пример, 16102 B : Забот број на надворешна опрема е 16pcs; забот број на лабораториската опрема е 10pcs;
Вратило дупка со дијаметар е 2.05 mm
Опрема Дијаметар : (16+2)*0.5 mm=9mm, па оваа опрема надворешен дијаметар е 9mm.
Други Купувачи, Исто Така, Како Предмети :

Обработка: Леене
Забот Профил: Bevel Опрема
Материјал: Пластични
Standard or Nonstandard: Стандард
Обликот: Се покрене
Ветер: Десната Рака
Број На Модел На: MIX19

Додатоци на производи

Заеднички 85 Видови Пластични Опрема Рек Макара Појас Црв Опрема, Еден Двоен Опрема Заби Свеж Со попуст
Заеднички 85 Видови Пластични Опрема Рек Макара Појас Црв Опрема, Еден Двоен Опрема Заби

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : како што е прикажано на сл Опис на Пр

DEN 148.00 168.48
85PCS Опрема Комбинации WG031 Сите видови на опрема оска Играчка автомобил прибор за Моторни фитинзи појас Вратило ракав решетката Свеж Со попуст
Плус Долго Опрема Бела / Портокал 102A Висина 10мм Надвор Пречник од 6mm Играчка Модел Назабена Брзини (10pcs/многу) Свеж
1 поставува 1M40t 40 заби челик црв опрема за намалување на размер:1:40 црв род ги понесе големина 8мм Свеж Со попуст
1 поставува 1M40t 40 заби челик црв опрема за намалување на размер:1:40 црв род ги понесе големина 8мм

1 : 40 челик црв опрема mod=1Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинскит

DEN 652.00 767.52
T5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm создаден Свеж
T5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm создаден

Опис На ПроизводотT5 заби времето макара 10мм ширина 6.3 mm понесе : Кружни теренот систем синхрони макараMXL

DEN 4608.00
GT2 16/20 Заби се Вози Појас Pulleys Времето Макара Alumium Понесе 5mm Одговара за 2GT Појас Ширина 6mm Свеж Со попуст
GT2 16/20 Заби се Вози Појас Pulleys Времето Макара Alumium Понесе 5mm Одговара за 2GT Појас Ширина 6mm

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

DEN 36.00 36.48
Mayitr 75pcs Пластични Круна Еден Двоен Црв Grear + Вретено Директно Заб со Појас Макара DIY Алатка За Робот Свеж Со попуст
Mayitr 75pcs Пластични Круна Еден Двоен Црв Grear + Вретено Директно Заб со Појас Макара DIY Алатка За Робот

BI0002087Спецификација : 100% сосема нов75pcs на опрема може да одговараат едни на други, сите комбинираат во зап

DEN 89.00 148.80
1PCS WG015 58mm Метал sheave Цинк легура подвижен макара падне блок и се справи со Кревање тркала Мини Еднокреветни/Двокреветни Свеж Со попуст
4pcs/многу 267-HTD3M-17mm Времето појас должина 267mm ширина 17mm теренот 3мм Гума, Neoprene HTD 3M СПИ S3M појаси за електрични Свеж
Fixmee 2015 YKS 1Pcs 5x6.35 mm Мотор Вилица Вратило Спојка 5mm Да 6.35 mm Флексибилни Цевки OD 19x25mm Сосема Нов Свеж Со попуст
Fixmee 2015 YKS 1Pcs 5x6.35 mm Мотор Вилица Вратило Спојка 5mm Да 6.35 mm Флексибилни Цевки OD 19x25mm Сосема Нов

Карактеристики : Вратило спојка Често се користи за да се поврзете серво мотор, stepper мотор, енкодер, завр

DEN 82.00 96.00
Mayitr 5pcs GT2 16T Времето Макара Со 3мм Создаден Имајќи За 6mm Појас 3D Печатач Reprap Свеж Со попуст
Mayitr 5pcs GT2 16T Времето Макара Со 3мм Создаден Имајќи За 6mm Појас 3D Печатач Reprap

EA0002489Спецификација : 100% Сосема НовИме : Idler GT2 времето макара со лого за 6mm појасТип на забите : GT2Теренот н

DEN 206.00 242.88
2 парчиња/многу K851 40102B Bi-слој Опрема DIY Жолта Пластична Двојно Опрема Модул 0.4 Бесплатен Превозот Русија Свеж Со попуст
2 парчиња/многу K851 40102B Bi-слој Опрема DIY Жолта Пластична Двојно Опрема Модул 0.4 Бесплатен Превозот Русија

Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пор

DEN 28.00 29.28
10pcs/многу 14cm Периметар на Гумени Бендот DIY Играчка Возење Појас Делови Шарени Бесплатен Превозот Русија Свеж Со попуст
208mm должина 104 заби 9mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 208-2GT-9 Свеж Со попуст
208mm должина 104 заби 9mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 208-2GT-9

GT2 Појас, Затворенијамка, 208mm должина, 104 заби, 9mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг Пр

DEN 147.84
LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30/31/32/33/34/35/36/37/38/39 подвижна Лента за индустриски Диск Свеж Со попуст
LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30/31/32/33/34/35/36/37/38/39 подвижна Лента за индустриски Диск

LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30 / 31 / 32 / 33 / 34 / 35 / 36 / 37 / 38 / 39 подвижна Лента за инду

DEN 285.00 379.20
10pcs OD30mm YL292B Трансмисиони Ремени Заби Појас Посветен Повеќенаменски Машина Моторни Додатоци Свеж Со попуст
10pcs OD30mm YL292B Трансмисиони Ремени Заби Појас Посветен Повеќенаменски Машина Моторни Додатоци

Замена / Exchange / Наплата : Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Па ве молиме ко

DEN 60.00 62.88
HTD 3M-100T Времето Макара 8/10/12/14/20mm Внатрешна Понесе Заби Појас Макара 16mm Појас Ширина Алуминиум 100Teeth Тркала Опрема Свеж Со попуст
Висок квалитет 1pc HTD3M 30 заби Времето Макара понесе 5/6.35/8/10/12/14mm одговара за ширина 10мм времето појас на HTD 3M S3M Свеж
LUPULLEY 24 Заби 3M Времето Макара Понесе=5/6/6.35/7/8/10/12mm Одговара Ширина 15mm HTD3M Појас 24T 24Teeth 3M Макара Гравирање Свеж Со попуст
LUPULLEY 24 Заби 3M Времето Макара Понесе=5/6/6.35/7/8/10/12mm Одговара Ширина 15mm HTD3M Појас 24T 24Teeth 3M Макара Гравирање

LUPULLEY 24 Заби 3 M Времето Макара Понесе=5 / 6 / 6.35 / 7 / 8 / 10 / 12mmОдговара Ширина 15mm HTD3 M Појас 24 T 24 Teeth 3 M Макара Грав

DEN 336.00 409.44
3D Печатач Делови Додаток 2meter GT2-6mm Отвори Времето Појас Ширина 6mm GT2 Појас Hermet Појас Свеж
3D Печатач Делови Додаток 2meter GT2-6mm Отвори Времето Појас Ширина 6mm GT2 Појас Hermet Појас

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Ние нема да наплата на превозот об

DEN 76.32
Сооднос 9:1-50:1 може да се избере 80mm круг страната серво мотор редуктор должината 76 mm Свеж
Сооднос 9:1-50:1 може да се избере 80mm круг страната серво мотор редуктор должината 76 mm

сад{ширина : 1200px9}}.логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.сад{со

DEN 8842.08
LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА 2/3/3.175/4/5/6mm Дупка понесе Алуминиум Легура Сина Вратило Моторни Спојка Спојка Должина 20mm Хоби Рака Свеж Со попуст
Пренос Синџири 10 x 20mm 1M Отворено На Двете страни Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир Свеж
Пренос Синџири 10 x 20mm 1M Отворено На Двете страни Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир

Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара в

DEN 216.48
42Pcs/Пак се Меша Легура Механички Steampunk Cogs & Брзини DIY Pendant Накит Занает G08 Капка брод Свеж Со попуст
42Pcs/Пак се Меша Легура Механички Steampunk Cogs & Брзини DIY Pendant Накит Занает G08 Капка брод

Материјал : Алуминиум Боја : Како што е прикажано како слики Гроздобер Мешан стил опрема привезоци , моде

DEN 96.00 115.20
LUPULLEY 4/5/6/7/8мм Внатрешна Понесе Дијаметар Месинг Вратило Моторни Крути Цевки Спојка Ширина 14mm Должина 22mm Хоби Рака Свеж Со попуст
4PCS/МНОГУ Воланот D:50mm (2inch) V Ритам Најлон Лизгање за Исклучување на Вратата Макара Вратата Имајќи Челик Железнички Тркала Свеж Со попуст