SSEA Нова Картичка за Intel Wifi Link 4965AGN Безжична-N Wifi Mini Pci-e Карта за IBM Lenovo Thinkpad R61 T61 X61 X61S 42T0865

SSEA Нова Картичка за Intel Wifi Link 4965AGN Безжична-N Wifi Mini Pci-e Карта за IBM Lenovo Thinkpad R61 T61 X61 X61S 42T0865

5 %

DEN 364.00

DEN 383.52

Свеж

Во магацинот


Состојба : нова
90 дена гаранција
Оваа Безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.
FRU : 42 T0865
Компатибилност :
T61 T61 R61 X61 X61 S (S/P/T) 3000 N 200 200 V
Не се работи за : thinkpad T60 X60 R60 .60 sercies!
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
3 Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас .
2.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас.Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.

Lan Пренос Го Оценувате: Ethernet
Пакет: Yes
Применливи Тип На Мрежа: Ethernet
сертификација: Други
Примена: Лаптоп
Преносот Го Оценувате: 300Mbps
Број На Модел На: Други
Бренд Име: SSEA
Интерфејс Тип: Мини PCI-Експрес
Вид: Внатрешна
Адаптер Приклучок: мини pci-e
Безжичен Протокол: 802.11 n
Тип: Безжичната

Додатоци на производи

YUNHUI AntMiner T9+ 10.5 Т Bitcoin BTC Рудар ASIC Рудар Со BITMAIN APW3++ Напојување Од Економски Antminer S9 Свеж
YUNHUI AntMiner T9+ 10.5 Т Bitcoin BTC Рудар ASIC Рудар Со BITMAIN APW3++ Напојување Од Економски Antminer S9

Прочитајте пред купување : Сите руски клиенти се слободни данок Руската наредби превозот преку CDEK(Кина

DEN 52668.00
PCi Express 7260AC 2.4 G / 5G Двојна Бенд 7260HMW 867 Mbps Безжична PCI-E Wi-Fi Bluetooth 4.0 7260 WIFI КАРТИЧКА Десктоп AC-7260 Свеж
PCi Express 7260AC 2.4 G / 5G Двојна Бенд 7260HMW 867 Mbps Безжична PCI-E Wi-Fi Bluetooth 4.0 7260 WIFI КАРТИЧКА Десктоп AC-7260

Опис на производот 802.11 ac, dualband, 2x2 WiFi плус Bluetooth адаптер, кој ви овозможува да се движи со брзина на живот с

DEN 911.52
Стариот и Користи Отклучен Huawei E5776S-32 евтини 150Mbps 4G LTE MiFi Мобилни Жариште WiFi wireless рутер PK E5377 e5372 e5577 Свеж Со попуст
Стариот и Користи Отклучен Huawei E5776S-32 евтини 150Mbps 4G LTE MiFi Мобилни Жариште WiFi wireless рутер PK E5377 e5372 e5577

Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663Huawei E5776 4 G LTE ФЛОПИ / TDD М

DEN 2453.00 3454.56
Wifi Адаптер за Безжичен USB 600Mbps AC600 2.4 GHz 5GHz 802.11 b/f/g/ac WiFi Антена КОМПЈУТЕР Мини Компјутер Мрежна Картичка Свеж Со попуст
Wifi Адаптер за Безжичен USB 600Mbps AC600 2.4 GHz 5GHz 802.11 b/f/g/ac WiFi Антена КОМПЈУТЕР Мини Компјутер Мрежна Картичка

Безжична 600 Mbps USB wifi Адаптер AC600 2.4 GHz 5 GHz Wi Fi АнтенаPC Мини Компјутер Мрежна Картичка за Примачот Двојна Бен

DEN 360.00 506.40
1Pair Tenda PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WIFI Extender,IPTV,Homeplug AV,Plug and Play Свеж Со попуст
1Pair Tenda PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WIFI Extender,IPTV,Homeplug AV,Plug and Play

Се прошири Стабилна WiFi Покриеност на Секоја СобаСо безжична брзина до 300 Mbps, можете лесно да се прошири н

DEN 2963.00 3657.60
SSEA Безжична картичка, WiFi Bluetooth3.0 За Ralink RT5390BC8 половина Мини PCI-E 802.11 b/g/n За Hp DM1 DV4 DV7 G4 G6 Г-7 СПС:630705-001 Свеж Со попуст
SSEA Безжична картичка, WiFi Bluetooth3.0 За Ralink RT5390BC8 половина Мини PCI-E 802.11 b/g/n За Hp DM1 DV4 DV7 G4 G6 Г-7 СПС:630705-001

Тестирани за да се работи правилноПроизводи Статус : 9 во Нов, не е сосема нов Тестирани OK (ок).Тип : Безжич

DEN 334.00 351.84
отклучен Huawei E5878 4g lte wifi рутер 150Mbps E5878s-32 4g LTE ФЛОПИ 800 4g lte MiFi dongle мобилни жариште pk E589 e5776 Свеж Со попуст
отклучен Huawei E5878 4g lte wifi рутер 150Mbps E5878s-32 4g LTE ФЛОПИ 800 4g lte MiFi dongle мобилни жариште pk E589 e5776

skype : kindrays whatsapp : +8615388793663 email : услуга kindrays.comтHuawei E5878s32 Оперативни фреквенција : LTE ФЛОПИ : 2600 / 2100 / 1800 / 900 / 800 /

DEN 3795.00 6221.28
SSEA Оригинални Нови AzureWave AW-NE785H AR5B95 AR9285 Половина Мини PCI-E Безжичен WLAN Wifi Картичка 802.11 b/g/n 150Mbps Свеж Со попуст
SSEA Оригинални Нови AzureWave AW-NE785H AR5B95 AR9285 Половина Мини PCI-E Безжичен WLAN Wifi Картичка 802.11 b/g/n 150Mbps

90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба одговара на сите бренд лаптоп,н

DEN 344.00 361.92
отклучен ZTE MF80 4g 3g wifi рутер 42mbps мобилни жариште 4g mifi dongle lte рутер Свеж Со попуст
отклучен ZTE MF80 4g 3g wifi рутер 42mbps мобилни жариште 4g mifi dongle lte рутер

Пред купување, ве молиме себе истрага ќе SIM фреквенција дали компатибилен со уредот фреквенција.ZTE MF80 жа

DEN 2097.00 2304.00
easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac Свеж
easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac

Мини & преносни дизајн за лесна за носење, тоа е погодно да се користи.2 Плаќањето мора да се изврши во рок

DEN 556.32
Int Двојна Бенд Безжична-AC 3165 3165NGW 802.11 ac Wi-Fi + BT4.0 WLAN Картичка За ProBook hp 440 450 470 Серија,спс 806723-001 Свеж
Int Двојна Бенд Безжична-AC 3165 3165NGW 802.11 ac Wi-Fi + BT4.0 WLAN Картичка За ProBook hp 440 450 470 Серија,спс 806723-001

0 4 GB / 500 PCK12 Само 310 N3050 само 11,6 4 GB / 128 PCK12 Само 310 N3050 само 11,6 4 GB / 128 PC CeK12 Само 310 N3700 само 11,6 4 GB / 128 PCK12 Само 430 4405

DEN 431.52
TP-LINK Wireless WIFI Repeater TL-WA932RE 450Mbps Network Wifi Антена Extender Сигнал Засилувач 802.11 n/b/g Сигнал Бустер Свеж Со попуст
TP-LINK Wireless WIFI Repeater TL-WA932RE 450Mbps Network Wifi Антена Extender Сигнал Засилувач 802.11 n/b/g Сигнал Бустер

Pls Забелешка : TLлинк имаат само Кинески Firmwareот,и ние имаме македонски превод интерфејс на рутер, тоа може

DEN 1074.00 1471.20
4 канал gsm модем за смс,4 канал модем базен Q2406b,4 gsm модем примање на sms Свеж
4 канал gsm модем за смс,4 канал модем базен Q2406b,4 gsm модем примање на sms

0 Кабел поврзете компјутер, следете ги инструкциите, за да се инсталира драјверот 4.Windows 7 / Vista / XP / 2003 / 2000 /

DEN 4080.00
Вмрежување Клешти RJ45 RJ11 Crimping Кабел Stripper Crimper RJ45 Притискање Линија Менгеме Клешти Свеж
Вмрежување Клешти RJ45 RJ11 Crimping Кабел Stripper Crimper RJ45 Притискање Линија Менгеме Клешти

(САМО Crimper,НЕ се вклучуваат кабел и RJ45 Приклучок.)Опис : Се користи за RJ11 (1во, 2 или 3пар) и RJ45 (4пар) модуларе

DEN 1343.52
Безжична-N 300Mbps WiFi Range Extender Безжичен Рутер/Repeater/АП/Wps Безжична Пристапна Точка Свеж Со попуст
Безжична-N 300Mbps WiFi Range Extender Безжичен Рутер/Repeater/АП/Wps Безжична Пристапна Точка

Answer : ___________________________ Note : 1.Приклучокот оваа рутерот на вашиот ѕид контактот,побарајте го "БезжичнаN' wifi си

DEN 909.00 998.40
Relper-Lineso N9000 интернет Долга Низа USB Безжичен WiFi Адаптер N 150Mbps со висока моќност wifi антена Свеж Со попуст
Relper-Lineso N9000 интернет Долга Низа USB Безжичен WiFi Адаптер N 150Mbps со висока моќност wifi антена

здраво, пријатели, ви благодариме за купувањето на нашите точка, ќе добиете тоа околу 760dyas ако изберете к

DEN 439.00 719.52
Автомобил Кој 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Земјата Јамка Isolator Бучава Филтер Убиец Z07 Капка брод Свеж Со попуст
Автомобил Кој 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Земјата Јамка Isolator Бучава Филтер Убиец Z07 Капка брод

Тоа ќе работат со било пренослив уред кој има 3,5 мм аудио џек на тоа (не работи со МИКРОФОН) Може да ја ели

DEN 228.00 274.08
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi Свеж Со попуст
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi

Product OverviewTenda A12 е 300 МЕТРИ три антената на безжичниот wifi range extender, погоден за мулти спалната соба дома и сос

DEN 672.00 959.52
Huawei WS320 Wi-Fi Repeater Мини Wifi антена 150m WiFi Range Extender Свеж
Huawei WS320 Wi-Fi Repeater Мини Wifi антена 150m WiFi Range Extender

Се зголемува опсегот на постоечката безжична мрежа2.7(без приклучок) Тежина за 61g Напојување 100 V~240 V AC 100 V~2

DEN 1344.00
CNCOB RJ45 и RJ11 Мрежен Кабел Тестер Ethernet LAN Мрежа Тест Алатка Cat5E Cat6A Cat3 RJ12 CHL-468 UTP FTP Детектор Свеж Со попуст
CNCOB RJ45 и RJ11 Мрежен Кабел Тестер Ethernet LAN Мрежа Тест Алатка Cat5E Cat6A Cat3 RJ12 CHL-468 UTP FTP Детектор

Опис : Кабел тестер CHL468 е дизајниран за тестирање на жица коло состојба на мрежа линија, телефонска лини

DEN 220.00 439.68
Безбедност 5 ft. 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNI-U Свеж Со попуст
Безбедност 5 ft. 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNI-U

Овие трошоци се на купувачот одговорност 3 мм Desoldering Плетенка Лемење Смена Фитил TNIUAnswer : ___________________________ No

DEN 65.00 76.32
Мини Безжична Двојна Бенд 802.11 ac Преносни USB WiFi 5Ghz 2.4 Ghz 433Mpbs Адаптер RTL8811AU за Windows XP Победи Vista, Win Свеж Со попуст
Мини Безжична Двојна Бенд 802.11 ac Преносни USB WiFi 5Ghz 2.4 Ghz 433Mpbs Адаптер RTL8811AU за Windows XP Победи Vista, Win

Опис На Производот : Производот е 802.11 n USB Безжичен адаптер за користење на Realtek 8811au чипсет обезбедување м

DEN 608.00 715.68
SSEA Нови за DELL DW1704 Broadcom Bcm4314 BCM943142HM Безжичен WiFi 300Mbps Bluetooth 4.0 половина Мини PCI-E Картичка Бесплатен Свеж Со попуст
SSEA Нови за DELL DW1704 Broadcom Bcm4314 BCM943142HM Безжичен WiFi 300Mbps Bluetooth 4.0 половина Мини PCI-E Картичка Бесплатен

НОВИ90 дена ГаранцијаОваа безжична картичка е тестирана во добра работна состојба пред испраќање.300 Mbps802

DEN 359.00 377.76